Autodesk Revit LT Suite 2020 Subskrypcja
Autodesk Revit LT Suite 2020 Subskrypcja

Autodesk Revit LT Suite 2020 Subskrypcja

2 752,85 zł netto
3 386,00 zł brutto
Subskrypcja
  • 1 Rok
  • 3 Lata
Ilość
Dostępny


Autodesk Revit LT Suite 2020 Desktop

Subscription BasicOprogramowanie Revit LT to najnowsza wersja tego przystępnego cenowo i popularnego oprogramowania BIM (modelowanie informacji o budynku).

Kupując pakiet Revit LT, uzyskasz dostęp do zestawu narzędzi podobnego do tego w pełnej wersji oprogramowania Revit. Revit LT zapewnia niezwykle wydajną platformę oprogramowania dla branży budowlanej w bardzo przystępnych cenach, otwierając dostęp do BIM znacznie szerszej grupie użytkowników.

Użytkownicy programu Revit LT będą mogli aktywnie uczestniczyć w znacznie większych projektach zorientowanych na BIM, w znacznie niższej cenie, jednocześnie odnosząc korzyści związane z wydajnością dla projektów innych niż BIM.

Obejmuje to możliwość generowania wizualizacji 3D, renderowania fotorealistycznych obrazów za pomocą usług chmurowych Autodesk 360, szybkiego i łatwego tworzenia wysokiej jakości dokumentacji i rysunków (w tym widoków izometrycznych) oraz automatycznego generowania utworzonych zestawień w celu przeglądu kosztów i szybszego szacowania kosztów budowy.

Revit LT a Revit LT Suite

Rozumiemy, że nie wszyscy użytkownicy będą gotowi całkowicie przerzucić się na platformę Revit i że wiele z nich nadal będzie posiadało starsze dane lub może po prostu będzie chciało używać AutoCAD LT do prostych projektów i dokumentacji 2D. Znaczącą korzyścią z zakupu pakietu jest niski koszt programu Revit LT razem z AutoCAD LT w tym samym pakiecie, co jest najtańszym sposobem uzyskania dostępu do tych obu platform oprogramowania w porównaniu do subskrybowania każdego z tych produktów indywidualnie.

Posiadacze AutoCAD LT maksymalnie wykorzystujący funkcje pakietu Revit LT będą mogli odkryć nowe możliwości biznesowe związane z technologią BIM, mogąc w dalszym ciągu korzystać w pełni z funkcji AutoCAD LT dla swoich obecnych i stałych klientów. To naturalnie zmniejsza ryzyko związane z adopcją BIM i pozwala firmom na eksplorację rynku BIM we własnym tempie.

Jak zakupić pakiet Revit LT?

Koszty licencji Revit będą się różnić w zależności od długości okresu ważności licencji i są bardzo przystępne dzięki modelowi licencjonowania Autodesk opartemu na subskrypcji. Subskrypcja może być zakupiona na okres miesięczny, roczny lub trzyletni, przy czym najbardziej korzystna cenowo jest opcja 3-letnia.


5 Przedmioty

7 innych produktów w tej samej kategorii: