Autodesk Inventor LT 2020 Subskrypcja
Autodesk Inventor LT 2020 Subskrypcja

Autodesk Inventor LT 2020 Subskrypcja

2 523,58 zł netto
3 104,00 zł brutto
Subskrypcja
  • 1 Rok
  • 3 Lata
Ilość
Dostępny

Autodesk - Inventor LT 2020 - subskrypcja


Program Inventor LT umożliwia wprowadzanie elementów mechanicznych CAD 3D do procesów 2D. Rozszerz proces inżynieryjny o rozbudowane modelowanie parametryczne na poziomie części, konwersję plików multiCAD oraz widoki rysunków DWG.


Zastosowania:

Tworzenie części 3D

Importowanie i eksportowanie danych CAD 3D

Tworzenie rysunków produkcyjnych w formacie DWG™


Funkcje:

Projektowanie elementów mechanicznych 3D

Edycja bezpośrednia

Modelowanie swobodne

Obsługa formatu plików DWG


Cechy produktu

Narzędzia do projektowania swobodnego
Stosuj alternatywne podejście do modelowania - twórz dowolne kształty przy użyciu narzędzi i bezpośredniej manipulacji. Rozpocznij od istniejącego projektu utworzonego za pomocą narzędzi do modelowania parametrycznego. Następnie dodaj do projektu element swobodny. Użyj polecenia Dopasuj krawędź z panelu Kształt swobodny,aby zmodyfikować element o dowolnym kształcie i dopasować go do istniejącego modelu lub geometrii szkicu. Modeluj projekty koncepcyjne,aby tworzyć szkice elementów,których kształt i rozmiar nie są jeszcze ustalone.

Funkcja edycji bezpośredniej
Parametrycznie przesuwaj,obracaj i usuwaj zaimportowane modele brył lub własne pliki oprogramowania CAD 3D Inventor albo zmieniaj ich rozmiar. Korzystając z edycji bezpośredniej,szybko i precyzyjnie zmieniaj geometrię parametryczną/części elementów w modelach ze złożoną historią. Zmieniaj dane importowanych brył bazowych i korzystaj z możliwości przeprojektowania na wczesnym etapie procesu - przed zatwierdzeniem ostatecznego projektu.

Uruchamianie i materiały szkoleniowe
Ulepszone narzędzia umożliwiają łatwiejszą,bardziej intuicyjną naukę w środowisku Narzędzia główne programu Inventor. Narzędzia główne programu Inventor pełnią funkcję umieszczonej w jednym,centralnym miejscu produktu osobistej tablicy z narzędziami,na której można znaleźć materiały szkoleniowe i pomoc. Samouczek prowadzi użytkownika przez typowe procesy przetwarzania i zapewnia solidne podstawy. Nowe interaktywne ćwiczenia uczą podstaw szkicowania,projektowania części i przygotowywania rysunków.

Wspomagane komputerowo projektowanie 3D elementów mechanicznych
Projektuj elementy mechaniczne w 3D,korzystając z rozbudowanego modelowania parametrycznego na poziomie części. Szybko twórz proste i złożone części. Wizualizuj i weryfikuj projekty części w 3D przed wykonaniem drogich,fizycznych prototypów,aby uniknąć kosztownych błędów. Następnie utwórz fotorealistyczne renderingi modeli 3D części,aby przedstawić koncepcję projektu klientom i innym osobom. Zmniejsz liczbę poprawek i skróć cykl produkcyjny,aby szybciej wprowadzać na rynek lepsze produkty.

Format plików DWG
Udostępniaj klientom i dostawcom projekty 3D części i przenoś dane projektowe z narzędzi MultiCAD 2D do 3D - bez konieczności stosowania osobnego oprogramowania do konwersji plików. Importuj,twórz,modyfikuj i eksportuj modele z częściami 3D w typowych formatach plików,aby usprawnić komunikację z łańcuchem dostaw. Wraz z postępem prac nad projektem kolejni użytkownicy będą potrzebować rysunków produkcyjnych w formacie DWG,które można wygenerować w programie Inventor LT. Są one uaktualniane automatycznie po wprowadzeniu zmian do modelu.

Importuj i eksportuj dane CAD 3D innych firm
Pracuj na danych 3D uzyskanych ze źródeł zewnętrznych,w tym na danych pochodzących od klientów i dostawców. Importuj i eksportuj modele części 3D w popularnych formatach plików bez używania osobnego oprogramowania do konwersji plików. Za pomocą programu Inventor LT można łatwo współdzielić dane projektowe 3D z klientami i dostawcami, usprawniając komunikację w rozszerzonym łańcuchu dostaw.


5 Przedmioty

7 innych produktów w tej samej kategorii: