• Nowy

Corel Painter X3 ENG DVD Box Win/Mac

1 056,10 zł netto
1 299,00 zł brutto
Ilość
Dostępny


 

Corel Painter X3 ENG DVD Box Win/Mac
 


Kompletne studio graficzne w zasięgu ręki!
Niezależnie od rodzaju tworzonych prac program Corel® Painter® X3 zapewnia wszystkie narzędzia pozwalające na wykorzystanie nowych możliwości artystycznych. Setki dostosowywanych pędzli, tekstur papieru oraz przyborów suchych i mokrych, oddających wygląd i zachowanie tradycyjnych odpowiedników. Technologia RealBristle™ umożliwia niezwykle realistyczną imitację efektów uzyskiwanych za pomocą tradycyjnych przyborów artystycznych i przewyższa pod tym względem wszystkie inne programy dostępne na rynku.

Fotografia
Fotograf może uwiecznić chwilę aparatem, a potem przekształcić zdjęcie w cyfrowe dzieło sztuki. Program Painter X3 oferuje zaawansowane funkcje klonowania obszarów obrazów i malowania, które pozwalają tworzyć fotografie wywierające niezapomniane wrażenia na widzach.

Techniki tradycyjne
Niektórzy artyści preferują sprawdzone techniki i pracę na czystym płótnie. Dzięki nowoczesnej technologii Natural-Media® program Painter X3 pozwala użytkownikom wykorzystać doświadczenie związane z tradycyjnymi technikami malarskimi i tworzyć cyfrowe dzieła sztuki, które przemawiają do odbiorców równie mocno co dzieła tworzone na płótnie.

Ilustracje
Ilustratorzy za pomocą obrazów opowiadają historie, które wywołują emocje i oddziałują na odbiorcę. Program Painter X3 to uniwersalne rozwiązanie do tworzenia ilustracji wywierających niezapomniane wrażenie — scenorysów, grafik do czasopism, komiksów, mang i okładek książek.

Sztuka koncepcyjna
Zadaniem grafików koncepcyjnych jest zilustrowanie niesamowitych pomysłów. Obrazy o tematyce fantastycznej, materiały do filmów, telewizji lub gier wideo — wszystkie wizje można przedstawić dzięki profesjonalnym narzędziom dostępnym w programie Painter X3.

Projektowanie
Projektanci tworzą prace artystyczne przemawiające do określonej grupy docelowej. Projektowanie logo, praca z obrazami do umieszczenia na stronie internetowej oraz projekty form przemysłowych — program Painter X3 to zaawansowane oprogramowanie, które ułatwi dotarcie do dowolnej grupy docelowej.

Sztuka dla początkujących
Aby rozpocząć karierę artystyczna, trzeba postawić pierwszy krok. Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, studentem, artystą z aspiracjami czy po prostu poszukujesz możliwości wyzwolenia swojego kreatywnego potencjału — program Painter X3 zapewnia narzędzia, które są łatwe do opanowania i obsługi. Wypróbuj także program Painter Lite, wszechstronną aplikację, dzięki której opanujesz wszystkie podstawy! 


 

Wymagania systemowe
 


 

Windows
Windows 8 (wersja 64-bitowa) lub Windows 7 (wersja 32-bitowa i 64-bitowa) (z najnowszym dodatkiem Service Pack)
Procesor Intel Pentium 4, AMD Athlon 64 lub AMD Opteron
2 GB pamięci RAM
450 MB miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji*
Mysz lub tablet graficzny
Rozdzielczość ekranu 1280 x 800
Napęd DVD
Program Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy

* Może być wymagane dodatkowe miejsce na zainstalowanie programu Microsoft .NET Framework 4.5.


Mac
Mac OS X 10.7 lub 10.8 (z najnowszymi poprawkami)
Intel Core 2 Duo
2 GB pamięci RAM
350 MB miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji
Mysz lub tablet graficzny
Rozdzielczość ekranu 1280 x 800
Napęd DVD
Przeglądarka Safari w wersji 5 lub nowszej1 Przedmiot

8 innych produktów w tej samej kategorii: