INTERsoft-PRZEDMIAR
INTERsoft-PRZEDMIAR

INTERsoft-PRZEDMIAR - nakładka dla INTELLICAD 2019

600,00 zł netto
738,00 zł brutto
Ilość
Dostępny

PRZEDMIAR

 

Czym jest program INTERsoft-PRZEDMIAR?

Ilość eksportowanych elementów jest zależna od zaznaczenia, można wybierać zarówno poszczególne elementy, kolumny jak i wiersze zdefiniowanych tabel przedmiarów.

Nakładka INTERsoft-PRZEDMIAR pozwala na tworzenie różnorodnych przedmiarów pomocnych przy kosztorysowaniu.
Umożliwia przeprowadzenie przedmiarów: liniowych, powierzchniowych, objętościowych i ilościowych (np. zliczanie punktów). Podczas pracy istnieje możliwość zmiany jednostek w jakich tworzone są przedmiary, w stosunku do istniejącego rysunku dokumentacji. Oznacza to automatyczne przeskalowanie wszystkich wprowadzanych pomiarów poprzez podanie współczynnika skali lub wskazanie odcinka i zadanie jego nowej wartości. Każdy zadawany przedmiar jest wprowadzany na odpowiednią warstwę, oddzielnie umieszczane są obszary przedmiarów powierzchniowych, liniowych i oddzielnie objętościowych. Listy obiektów (spis wszystkich zadanych przedmiarów) pokazane są wraz z zadanymi nazwami, ich opisem, wielkością i jednostką, w jakiej zostały wprowadzone. 
Dodatkowo elementy przedmiarów przed wprowadzeniem można podzielić na „logiczne grupy” pomagające w sortowaniu otrzymanych informacji. Wprowadzone przedmiary mogą zostać zapisane w projekcie lub wyeksportowane do innych programów.


10 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: