iSpring Suite 9.3 Standard license Business
iSpring Suite 9.3 Standard license Business

iSpring Suite Wieczysta licencja Business

5 700,00 zł netto
7 011,00 zł brutto
Stanowiska
Ilość
Dostępny

ISpring Suite - Licencja wieczysta - Business


Łatwa edycja – jak w PowerPoincie

Możesz edytować obiekty bezpośrednio na ekranie: dodawać wideo, napisy, kształty i obrazki.

Ekrany tytułowe i adnotacje

Możesz dodać obrazy lub tworzyć wizualne wskazówki, wykresy i napisy bezpośrednio w edytorze wideo.

Miksowanie dźwięku i wideo z wielu ścieżek

Możesz użyć tylu ścieżek, ile chcesz. Możesz złączyć kilka filmów w jeden, dodać muzyką, a nawet wyświetlić dwa filmy na raz.

Obraz w obrazie – możliwość połączenia widoku prezentera i ekranu

Możesz nagrywać obraz z Twojego ekranu i kamerki internetowej w tym samym czasie, a potem odtwarzać razem lub przełączać się między nimi. Na przykład możesz wzbogacić samouczek obsługi CRM filmikiem z „gadającą głową”.

Ćwicz i powtórz – ćwiczenia z obszernym feedbackiem

Przekaż szczegółowe informacje zwrotne, aby pomóc uczestnikom w zrozumieniu ich błędów i poprawieniu wydajności. Możesz wyjaśnić, dlaczego odpowiedź jest nieprawidłowa i podać użyteczne fakty lub cały artykuł na dany temat.

Możesz dodać kilka bloków tekstu, obrazu i kształtów oraz ustawić przezroczystość, cienie, wypełnienia i kontury – tak samo prosto jak w PowerPoint.

Video Studio

Z nowym Video Studio możesz w łatwy sposób tworzyć interaktywne klipy wideo: dodawaj muzykę, obrazy, adnotacje i intra. Łącz ze sobą klipy i dodawaj komentarze.

Estetycznie zaprojektowane interakcje

iSpring Suite 9 zapewnia 14 gotowych szablonów do tworzenia wykresów, list, instrukcji lub wirtualnych „wycieczek” po biurze w ciągu kilku minut.

Symulacje Rozmów

iSpring TalkMaster pozwala użytkownikom budować interaktywne symulacje i uczyć komunikacji bez „podejmowania ryzyka”.

Przyswajalna zawartość

Z iSpring Suite 9 zawartość eLearningowa działa płynnie i responsywnie pomiędzy różnymi urządzeniami i przeglądarkami, nawet takimi sprzed 3 lat.

Przeciągnij i upuść

Działania typu „przeciągnij i upuść” angażują pracowników i pomagają im opanować umiejętności w środowisku przypominającym grę. Dzięki iSpring Suite 9 możesz poprosić uczestników o uporządkowanie obiektów lub pogrupowanie ich według kategorii. Możesz na przykład wzbogacić kurs merchandisingu zadaniem polegającym na odkładaniu lub ładowaniu towarów.

Automatycznie dodawane do instrukcji adnotacje i wskazówki

Podczas nagrywania instrukcji obsługi aplikacji, iSpring Suite automatycznie wykrywa naciśnięcia klawiszy, kliknięcia myszką i pisanie na klawiaturze oraz dodaje adnotacje dotyczące tych działań do filmu.

Biblioteki

iSpring Content Library zaoszczędza czas i pieniądze dzięki natychmiastowemu dostępowi do tysięcy eLearningowych assetów. Ich baza liczy 51 000 assetów i co miesiąc się powiększa.

Nowy Edytor Quizów

iSpring QuizMaker oferuje nowy wizualny edytor. Użytkownicy mogą zaprojektować wygląd i rozstawienie elementów swoich pytań.

Szybka pomoc techniczna

Pomoc  techniczna rozwiązuje ponad 80% problemów już w kilka minut, podczas samej rozmowy telefonicznej.


5 Przedmioty

11 innych produktów w tej samej kategorii: