Konstruktor 6 : Moduł podstawowy + Obciążenia + Obciążenia Eurokod PN-EN
Konstruktor 6 : Moduł podstawowy + Obciążenia + Obciążenia Eurokod PN-EN

Konstruktor 6 : Moduł podstawowy + Obciążenia + Obciążenia Eurokod PN-EN

200,00 zł netto
246,00 zł brutto
Ilość
Dostępny

Konstruktor 6

 

Czym jest program Konstruktor 6 : Moduł podstawowy + Obciążenia + Obciążenia Eurokod PN-EN?

Konstruktor jest modułowym systemem wspomagającym pracę projektanta konstrukcji. Program obecny na rynku od 2000 r., systematycznie modyfikowany oraz poszerzany o coraz to nowe moduły stał się najczęściej wykorzystywanym programem komputerowym przez polskich konstruktorów budowlanych.

Główny moduł programu Konstruktor przeznaczony jest do zarządzania projektami, nadzoru nad ich strukturą, oraz archiwizacji wykonanych obliczeń. Dodatkowo odpowiada on za przekazywanie danych i wyników między poszczególnymi elementami systemu. W skład programu wchodzą elementy do przeglądania i drukowania wyników obliczeń z poszczególnych modułów systemu. Program wyposażono w funkcje optymalizacji w zakresie ekonomii wydruku oraz narzędzia przeszukiwania, w postaci "drzewa projektu". Integralnym elementem programu jest moduł Obciążenia przeznaczony do budowania tabelarycznych zestawień obciążeń z wykorzystaniem podstawowych norm obciążeniowych (wiatr, śnieg, obciążenia stale i zmienne). Moduł ten pozwala na wykorzystanie wyników zestawień w innych programach obliczeniowych systemu.

Moduł zarządzający + Obciążenia + Obciążenia Eurokod PN-EN

  • Podstawowy moduł systemu, konieczny przy pierwszym zakupie dowolnego modułu.
  • Program do wykonywania dowolnych zestawień obciążeń.
  • Zawiera moduły do wyznaczania obciążeń stałych, zmiennych, obciążenia śniegiem, oblodzeniem, wiatrem oraz obciążenia pojazdami według norm PN.
  • Zawiera moduły do wyznaczania obciążeń stałych, zmiennych, obciążenia śniegiem i wiatrem według najnowszych norm Eurokodowych PN-EN, a także odpowiadających im współczynników obciążenia.
 
 

10 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: