Konstruktor - Zakotwienia słupów stalowych
Konstruktor - Zakotwienia słupów stalowych

Konstruktor - Zakotwienia słupów stalowych

720,00 zł netto
885,60 zł brutto
Ilość
Dostępny

Zakotwienia słupów stalowych

 

Czym jest program Konstruktor - Zakotwienia słupów stalowych?

Moduł Zakotwienia słupów stalowych przeznaczony jest do kompleksowego obliczania połączenia słupa stalowego (jedno, dwu lub czterogałęziowego) z fundamentem. Użytkownik wybiera jeden z dostępnych 16 schematów połączenia (dla obciążenia mimośrodowego z 12 schematów) a następnie wprowadza obciążenia, jak również dane geometryczne potrzebne do jednoznacznego zdefiniowania połączenia. Program służy do sprawdzenia wytrzymałości elementu zdefiniowanego przez użytkownika. 
Obliczenia realizowane przez wyżej wymieniony moduł, zgodne są z następującymi normami: Konstrukcje stalowe. Obliczenia statyczne i projektowanie PN-90/B03200, Konstrukcje stalowe. Połączenia z fundamentem. Projektowanie i wykonanie PN-B-03215:1998, Konstrukcje stalowe. Zakotwienia slupów i kominów PN-85/B-03215. W przypadku pojawiania się w różnych normach wzorów określających tą samą wielkość, zawsze korzystano z wyrażeń zawartych w nowszym wydaniu normy. Przy tworzeniu algorytmów obliczeniowych autor uwzględnił sugestie i wskazówki zawarte w następujących pozycjach: „Podstawy projektowania konstrukcji metalowych” Jan Żmuda, „Przykłady obliczeń konstrukcji stalowych” W. Bogucki, „Obliczenia konstrukcji stalowych” Jerzy Niewiadomski, „Budownictwo stalowe” W. Bogucki.

Konstruktor - Zakotwienia słupów stalowych
  • Obliczenia połączenia słupa stalowego (jedno, dwu lub czterogałęziowego) z fundamentem wg PN-90/B-03200. 16 schematów podparcia osiowego, 12 schematów podparcia mimośrodowego.

Dlaczego warto kupić Konstruktor - Zakotwienia słupów stalowych ?

  • Pełna elastyczność w doborze modułów.
  • Wymiana danych pomiędzy modułami.
  • Program od wielu lat na rynku oprogramowania dla budownictwa.
  • Szerokie wsparcie techniczne.
  • Obszerny podręcznik użytkownika, dostępny również w formie drukowanej.
 
 

10 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: