Render Boost plugin dla Live Interior 3D
Render Boost plugin dla Live Interior 3D

Render Boost plugin dla Live Interior 3D

490,24 zł netto
603,00 zł brutto
Ilość
Dostępny


 

Render Boost

 


 

Nowy poziom sztuki projektowania wnętrz dzięki Render Boost dla Live Interior 3D.

Render Boost to zaawansowane narzędzie renderujące, które pozwala przekształcić zwykłe projekty w piękne, realistyczne, wysokiej jakości obrazy - które wspaniale prezentują się w elektronicznym portfolio, czy prezentacji.

Projekt przeniesiony do Render Boost zawiera wszystkie materiały użyte w Live Interior 3D. Poza tym Render Boost zawiera dodatkowe, wysokiej jakości materiały i wykończenia, które nadają im realistyczny wygląd - a użycie ich jest tak proste jak w Live Linterior 3D!

Render Boost zapewnia całkowitą kontrolę nad otaczającym światłem, cieniami i odbiciami.Poprzez zmianę parametrów możesz uzyskać dokładne wyobrażenie jak wnętrze może być oświetlone i wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego nowego domu.

Budujesz dom w otoczeniu piękych krajobrazów? Chcesz widzieć je przez okna w czasie projektowania wnętrza? Nic prostrzego! Dzięki Render Boost możesz wybrać dowolny obraz 2D lub 3D i ustawić go jako tło, by projektowanie było tak realistyczne jak nigdy dotąd.


Wymagania

*Live Interior 3D Pro lub Standard
*Mac OS X 10.6.8 lub nowszy - kompatybilny z Mac OS X 10.8 Mountain Lion .
*Procesor marki Intel
*Karta graficzna AMD Radeon lub nVidia z minimum 256 MB pamięci.

*Dostępny w językach: Angielskim, Hiszpańskim, Francuskim, Niemieckim, Włoskim, Portugalskim, Rosyjskim, Koreańskim, Chińskim (uproszczonym) i Japońskim.


BeLight

10 Przedmioty

4 innych produktów w tej samej kategorii: