Render Boost plugin dla Live Interior 3D
Render Boost plugin dla Live Interior 3D

Render Boost plugin dla Live Interior 3D

490,24 zł netto
603,00 zł brutto
Ilość
Zapytaj o dostępność


 

Render Boost

 


 

Nowy poziom sztuki projektowania wnętrz dzięki Render Boost dla Live Interior 3D.

Render Boost to zaawansowane narzędzie renderujące, które pozwala przekształcić zwykłe projekty w piękne, realistyczne, wysokiej jakości obrazy - które wspaniale prezentują się w elektronicznym portfolio, czy prezentacji.

Projekt przeniesiony do Render Boost zawiera wszystkie materiały użyte w Live Interior 3D. Poza tym Render Boost zawiera dodatkowe, wysokiej jakości materiały i wykończenia, które nadają im realistyczny wygląd - a użycie ich jest tak proste jak w Live Linterior 3D!

Render Boost zapewnia całkowitą kontrolę nad otaczającym światłem, cieniami i odbiciami.Poprzez zmianę parametrów możesz uzyskać dokładne wyobrażenie jak wnętrze może być oświetlone i wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego nowego domu.

Budujesz dom w otoczeniu piękych krajobrazów? Chcesz widzieć je przez okna w czasie projektowania wnętrza? Nic prostrzego! Dzięki Render Boost możesz wybrać dowolny obraz 2D lub 3D i ustawić go jako tło, by projektowanie było tak realistyczne jak nigdy dotąd.


Wymagania

*Live Interior 3D Pro lub Standard
*Mac OS X 10.6.8 lub nowszy - kompatybilny z Mac OS X 10.8 Mountain Lion .
*Procesor marki Intel
*Karta graficzna AMD Radeon lub nVidia z minimum 256 MB pamięci.

*Dostępny w językach: Angielskim, Hiszpańskim, Francuskim, Niemieckim, Włoskim, Portugalskim, Rosyjskim, Koreańskim, Chińskim (uproszczonym) i Japońskim.


BeLight

4 innych produktów w tej samej kategorii: