Magix Xara Designer Pro X (16) - ESD - cyfrowa
Magix Xara Designer Pro X (16) - ESD - cyfrowa
Magix Xara Designer Pro X (16) - ESD - cyfrowa
Magix Xara Designer Pro X (16) - ESD - cyfrowa
Magix Xara Designer Pro X (16) - ESD - cyfrowa
Magix Xara Designer Pro X (16) - ESD - cyfrowa
Magix Xara Designer Pro X (16) - ESD - cyfrowa

Magix Xara Designer Pro X (18) - ESD - cyfrowa

1 218,70 zł netto
1 499,00 zł brutto
Ilość
Dostępny

Magix - Xara Designer Pro X


Magix Designer Pro X jest idealnym programem do projektowania, dostosowanym do wysokich wymagań profesjonalnych użytkowników.

Do prezentacji w sieci i DTP -  Użyj szablonu lub pustej strony i twórz w prosty sposób pełnowartościowe projekty Twojej strony internetowej, ulotek, broszur i prezentacji.

Piksele i rysunki wektorowe - Edytuj zdjęcia i inne grafiki pikselowe lub twórz w dziecinnie prosty sposób rysunki wektorowe – Twoja kreatywność nie jest przez nic ograniczona.

Liczne dodatki - Ponad 3000 elementów graficznych, ponad 200 szablonów projektowych, 2 GB pamięci internetowej i własna domena** czynią z programu Xara Designer Pro X najlepiej wyposażone narzędzie.

Ponad 200 szablonów stron internetowych - Każdy z ponad 200 profesjonalnych szablonów zawiera wszystkie niezbędne elementy strony internetowej: nawigacje, grafiki i obrazy. A wszystko można bez problemu idealnie dopasować.

Nowe i ulepszone smartformy - Całkowicie przerobiliśmy smartformy i znacznie poprawiliśmy ich obsługę. Nowe smartformy nadają się idealnie do stosowania w dokumentach. W prosty sposób można wprowadzać wykresy i strzałki.

Online Designer - Dostosuj strony internetowe i dokumenty w prosty sposób w przeglądarce Twojego komputera, tabletu lub smartfonu – z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Teraz ulepszony i z wieloma nowymi funkcjami.


Najważniejsze funkcje:

Ponad 3000 elementów projektu 

Ponad 1 milion archiwalnych zdjęć i ilustracji 

Ponad 390 nowych filtrów i efektów do zdjęć 

Ponad 200 układów wydruku do wizytówek, ulotek itd. 

Ponad 240 szablonów stron internetowych 

Pamięć internetowa 2 GB i domena

Ponad 70 elementów do mediów społecznościowych 

Ponad 230 projektów do prezentacji


* Dzięki Serwisowi Aktualizacji, przez cały rok za darmo otrzymujesz wszystkie nowe funkcje oraz nowości i możesz z nich korzystać bez żadnych ograniczeń od pierwszego pobrania. W przypadku ponownej instalacji po upływie roku, program udostępnia funkcje podstawowe. Po upływie ważności, Serwis Aktualizacji może zostać przedłużony w promocyjnej cenie.

** Domena .com, .de, .net, .org, .at, .be, .biz, .ch, .co.uk, .es, .eu, .fr, .info, .it, .name lub .nl. W przypadku wypowiedzenia umowy możliwe jest dalsze korzystanie, opierające się na ogólnie obowiązujących warunkach (z wyłączeniem promocji). Oferta ma ważność 12. miesięcy i jest automatycznie przedłużana, jeżeli nie zostanie wypowiedziana 8 tygodni przed końcem. Zastosowanie mają OWH firmy Xara Group Ltd., dostępne na stronie www.xara-online.com. Księgowanie ma miejsce podczas zawarcia umowy lub przedłużenia na okres 12 miesięcy z góry.

Sony

20 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: