MAGIX Fastcut Plus - Box - EN
MAGIX Fastcut Plus - Box - EN
MAGIX Fastcut Plus - Box - EN

MAGIX Fastcut Plus - Box - EN

234,96 zł netto
289,00 zł brutto
Ilość
Dostępny

Przeżyj przygodę: zamień emocjonujące życie i ulubione momenty w zapierające dech w piersiach klipy wideo z muzyką. To proste: wystarczy wybrać nagrania, użyć szablonu, a Fastcut zrobi resztę.

Fastcut zapewnia najłatwiejszą obsługę dzięki intuicyjnie obsługiwanym przyciskom, a dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika obsługuje także urządzenia wyposażone w wysokiej rozdzielczości ekrany dotykowe i ekrany 2 w 1. Praca w programie staje się o wiele prostsza poprzez dotykanie elementów obsługowych i gesty, a Ty możesz jeszcze szybciej przeobrażać swoje pojedyncze nagrania w gotowe filmy wideo.

Fascynujące szablony montażu 
Fastcut udostępnia ponad 60 szablonów, dzięki którym możesz szybko i przede wszystkim automatycznie zsynchronizować nagranie w takt muzyki. Do każdego szablonu został dodany odpowiedni podkład muzyczny. Lista ekskluzywnych szablonów zawiera ponadto spektakularne efekty takie jak zwolnione tempo i pętla czasu.

Filtry szablonów 
Aby wyszukiwanie pasujących szablonów montażu było możliwe w krótkim czasie, program udostępnia różne filtry ustawień. Dzięki nim bez problemu znajdziesz szablon na każdą okazję – od podnoszących adrenalinę, po spokojne.

Twoja muzyka. Twój szablon. 
Fastcut umożliwia utworzenie szablonów z ulubionych piosenek. Wykorzystaj całą długość lub poprzez przycięcie utworu tylko określone miejsce. Następnie wystarczy wykonać cięcia – dokładnie według własnego wyboru.

Automatyczne rozpoznawanie beatów 
Chcesz utworzyć własny szablon, ale bez konieczności wykonywania każdego cięcia? Dzięki nowej funkcji rozpoznawania beatów Fastcut zrobi to w pełni automatycznie za Ciebie. W ten sposób jeszcze szybciej utworzysz swoje szablony.

Importowanie i eksportowanie szablonów 
Od teraz możesz eksportować z programu Fastcut utworzone przez siebie szablony. W ten sposób są nie tylko zabezpieczone, lecz również można je zaimportować na dowolnym komputerze z zainstalowanym programem Fastcut.

Pozbądź się efektu rybiego oka 
Wiele kamer akcji nagrywa przede wszystkim w formacie szerokokątnym. Powstaje przez to efekt znany z wizjera w drzwiach: obraz jest silnie zniekształcony, a szczególnie widoczne jest to na jego krawędziach.

Stabilizacja obrazu z Mercalli V2 
Technologia proDAD Mercalli V2 pomoże ci uratować nawet najbardziej beznadziejne nagrania. Efektem jej użycia będzie płynne odtwarzanie wcześniej poruszonych i niespokojnych nagrań. A dla Ciebie to kolejne wyzwanie mniej.

Automatyczna optymalizacja obrazu 
Jeżeli musisz zmagać się z ekstremalnymi warunkami oświetlenia lub intensywną kolorystyką, możesz w pełni automatycznie i optymalnie ustawić kolory, jasność i kontrast tylko jednym kliknięciem.

Korekta wideo 
Ty nagrywasz filmy z najbardziej szalonych perspektyw, a Fastcut automatycznie poprawia wyświetlanie. Kamera umieszczona pod deskorolką, na rowerze górskim lub pod samochodem nie stanowi żadnego problemu pod względem techniki obrazu.

OBSŁUGIWANE URZĄDZENIA

Importowanie 
Nieważne, czy masz kamerę akcji GoPro, Panasonic, Sony czy jakiegoś innego producenta: Fastcut obsługuje import z niemal wszystkich popularnych urządzeń – w tym również dronów, smartfonów, tabletów i kamer AVCHD. Przenieś nagrania z karty SD lub przez kabel USB do programu Fastcut i rozpocznij produkcję swojego najnowszego filmu.

Obsługa Kamery i kamery akcji: 
GoPro, Sony, Panasonic, Rollei, Olympus itp. Smartfony: eksport m.in. do Apple iPhone, smartfonów z systemem Android oraz Windows Tablety: eksport m.in. do Apple iPad, tabletów z systemem Android

OBSŁUGA FORMATÓW PLIKIW WIDEO

  • Import: (DV-)AVI, MPEG-1, M(2)TS/AVCHD, MXV, MOV, WMV(HD), H.264, MPEG-4
  • Eksport: MPEG-4
Sony

20 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: