Podkładka pod Mysz CadMouse
Podkładka pod Mysz CadMouse

Podkładka pod Mysz CadMouse

121,95 zł netto
150,00 zł brutto
Ilość
Dostępny

Parametry: 

Waga 0,16 kg
Długość 350 mm
Szerokość 250 mm

  • Idealne połączenie prędkości z precyzją... Podkładka pod mysz 3Dconnexion CadMouse Pad dzięki wysokiej jakości powłoki z mikrotekstury zapewnia idealne połączenie prędkości i kontroli. Powłoka została opracowana specjalnie pod kątem myszy CadMouse firmy 3Dconnexion i dzięki idealnej równowadze pomiędzy tarciem statycznym i kinetycznym umożliwia wygodne i precyzyjne ruchy myszą. Oznacza to, że mysz porusza się zawsze dokładnie tak, jak chcesz.
  • Prawdziwa precyzja dla prawdziwych profesjonalistów... W pracy w środowisku CAD jest miejsce tylko na precyzję najwyższej klasy. Gładka, jednolita tekstura powierzchni podkładki CadMouse Pad firmy 3Dconnexion zwiększa dokładność odczytu czujnika, a także płynność i precyzję ruchów kursora. Jest to precyzja na profesjonalnym poziomie, niezbędna dla inżynierów, architektów i projektantów.

  • Stabilność, na której możesz polegać... Specjaliści CAD codziennie wykonują setki metrów ruchów myszą. Dlatego solidna, trójwarstwowa konstrukcja podkładki CadMouse Pad firmy 3Dconnexion zawiera sztywną warstwę górną i silikonową podstawę, dzięki czemu stanowi stabilną i jednolitą powierzchnię na której można polegać, bez względu na to, jak intensywnie i szybko pracujesz.

 


8 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: