Norton AntiVirus Basic
Norton AntiVirus Basic

Norton AntiVirus Basic

70,00 zł netto
86,10 zł brutto

Zaawansowane zabezpieczenia. Proste i niedrogie.

Liczba użytkowników
Metoda Dostarczania
Subskrypcja
Ilość
Dostępny

Norton AntiVirus Basic

 

Korzyści dla Ciebie:

  • Czołowa w branży ochrona w przełomowej cenie.
  • Rozwiązanie oparte na jednej z największych na świecie sieci całodobowego monitorowania zagrożeń.
  • Ochrona przed wirusami, programami typu spyware, oprogramowaniem destrukcyjnym i innymi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu.
  • Automatyczne aktualizacje w tle zapewniają najnowsze zabezpieczenia.‡‡
  • Proste opcje aktualizacji funkcji ochrony zgodnie z potrzebami.

Pakiet AntiVirus Basic obejmuje:

  • Ochrona przed wirusami, programami typu spyware, oprogramowaniem destrukcyjnym i innymi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu
  • Zaawansowane zabezpieczenia pomagają chronić prywatne i finansowe informacje podczas korzystania z Internetu
  • Wykorzystuje jedną z największych na świecie cywilnych sieci informacyjnych, co pozwala identyfikować zaawansowane zagrożenia sieciowe i chronić przed nimi użytkowników.

Nie poprzestawaj na niekompletnej, nieskutecznej ochronie.

Większość bezpłatnych i podstawowych rozwiązań zabezpieczających chroni komputer przed wirusami. Niestety wirusy to tylko część spośród wielu zagrożeń pochodzących z sieci. Powodem do zmartwienia są również złodzieje tożsamości, oszustwa w sieciach społecznościowych, niebezpieczne transakcje online i wyłudzanie danych przy użyciu wiadomości e-mail. Program Norton AntiVirus Basic chroni komputer przed działaniami cyberprzestępców i zaawansowanymi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu.

Przygotuj się na przyszłe zagrożenia.

Program Norton AntiVirus Basic zapewnia całodobowe monitorowanie i korzysta z globalnej sieci zabezpieczeń, wykrywając i eliminując nawet całkiem nowe zagrożenia. W przypadku bezpieczeństwa online nie warto bowiem używać przestarzałych rozwiązań. Dodatkowo nie musisz już oglądać irytujących reklam wyświetlanych w bezpłatnym oprogramowaniu.

Dzięki automatycznym aktualizacjom będziesz zawsze na bieżąco.

Dzięki programowi Norton AntiVirus Basic możesz bez obaw przechowywać na komputerze dużą kolekcję zdjęć, muzyki, plików i dokumentów finansowych. Automatyczne aktualizacje w tle dają pewność, że masz dostęp do najnowszych funkcji ochrony komputera i cennych plików.

Zaufaj oryginalnemu, czołowemu programowi antywirusowemu.

Ochrona przed wirusami to sedno naszych działań. Oryginalne oprogramowanie antywirusowe Norton powstało w 1989 roku. Ponad ćwierć wieku później nadal wyznaczamy standardy w zakresie szybkości i wydajności programów zabezpieczających. Same tylko programy Norton zdobyły aż 39 nagród redakcji czasopisma PC Magazine — to więcej niż w przypadku jakiejkolwiek innej firmy z branży zabezpieczeń.1

Proste uaktualnianie w miarę potrzeb.

Aby używać funkcji ochrony Norton na smartfonie, dwukierunkowej zapory zabezpieczającej dane lub oprogramowania do kontroli rodzicielskiej, które uczy dzieci bezpiecznego korzystania z sieci, w każdej chwili możesz przeprowadzić uaktualnienie do naszego najlepszego programu zabezpieczającego. Nie trzeba rozpoczynać nowej subskrypcji. Zapłacisz tylko proporcjonalną kwotę za nową usługę. 

Symantec

30 Przedmioty

2 innych produktów w tej samej kategorii: