• Nowy
Corel Painter 2020 BOX ENG
Corel Painter 2020 BOX ENG

Corel Painter 2020 BOX ENG

1 116,42 zł netto
1 373,20 zł brutto
  • Kod producenta: PTR2020MLDP
  • Platforma: Windows/Mac
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja pudełkowa
  • Język: angielski (ENG)
Ilość
Dostępny

Wbudowane zasoby edukacyjne

Uzyskaj wszystkie potrzebne wsparcie! W momencie uruchomienia aplikacji Painter, książka powitalna powita Cię nowymi pomocnymi samouczkami, a także poprowadzi Cię do kolejnych filmów edukacyjnych i seminariów internetowych. Otwórz narzędzia Visual Tooltips w aplikacji, aby zobaczyć, w jaki sposób dostosowanie elementów sterujących pędzla w programie Painter wpłynie wizualnie na wybór pędzla i wskazówki pędzla dostępu, aby pomóc Ci zrozumieć mechanikę specjalnych typów nośników i technologii pędzli.


 

9. Rozległa kompatybilność

Zachowaj kolory i warstwy z łatwością podczas przesyłania plików między programem Photoshop i Painter podczas pracy na 64-bitowym komputerze Mac lub PC. Malarz może z łatwością zarządzać dużymi pędzlami i operacjami wymagającymi dużej ilości pamięci. Najlepsza część? Jesteś właścicielem naszego oprogramowania wieloplatformowego - nie wymaga subskrypcji.


 

10. Optymalizacja wydajności

Przygotuj się na nowe narzędzie Brush Accelerator ™ w Painter® 2020! To wielofunkcyjne narzędzie ocenia Twój system i automatycznie stosuje optymalne ustawienia wydajności programu Painter, co pozwala na przyspieszenie GPU dla pędzli stempla i ulepszeń wydajności procesora. Skorzystaj z dodatkowej funkcjonalności, która mówi, jak strategicznie ulepszyć swój system, aby jeszcze bardziej poprawić wydajność Paintera
Wymagania systemowe:

Windows
System operacyjny Microsoft Windows 7 64bit SP1, Windows 8 lub 8.1 64bit, Windows 10 64bit
Procesor Intel Core 2 lub AMD Athlon 64 processor, 2 GHz lub szybszy
Pamięć RAM 2 GB RAM (zalecane 8 GB RAM)
Miejsce na dysku 1 ,2 GB wolnego miejsca na dysku twardym, zalecany dysk SSD
Rozdzielczość ekranu 1280 x 800 (zalecana 1920 x 1200)
Urządzenia wskazujące Mysz lub tablet
Napęd DVD-ROM (dla pudełkowej wersji programu)
Internet Połączenie z Internetem wymagane do aktywacji oraz w celu dostępu do usług internetowych.
Mac OS
System operacyjny macOS 10.14, OS X 10.13  lub nowsze
Procesor i karta graficzna Procesor Intel Core 2 Duo
4 rdzenie fizyczne / 8 rdzeni logicznych lub więcej (zalecane)
• Karta graficzna obsługująca OpenCL 1.2 (zalecana)
Pamięć RAM 2 GB RAM (zalecane 8 GB RAM)
Miejsce na dysku 850 MB wolnego miejsca na dysku twardym, zalecany dysk SSD
Rozdzielczość ekranu 1280 x 800 (zalecana 1920 x 1200)
Urządzenia wskazujące Mysz lub tablet
Napęd DVD-ROM (dla pudełkowej wersji programu)
Internet Połączenie z Internetem wymagane do aktywacji oraz w celu dostępu do usług internetowych.

 

 

Produkt w wersji językowej angielskiej, niemieckiej, francuskiej - dostępny w licencji elektronicznej oraz pakiecie box.Możliwości uaktualnienia

Aby zakupić upgrade, należy posiadać dowolnie wcześniejszą licencjonowaną wersję programu Painter. Do uaktualnienia nie są uprawnieni posiadacze wersji akademickiej/edukacyjnej, Home & Student, OEM i wersji nie do odsprzedaży (NFR).Painter 2020 - Najważniejsze powody do aktualizacji

 

1. NOWOŚĆ! Optymalizacja wydajności

Przygotuj się na nowe narzędzie Brush Accelerator ™ w Painter® 2020! To wielofunkcyjne narzędzie ocenia Twój system i automatycznie stosuje optymalne ustawienia wydajności programu Painter, co pozwala na przyspieszenie GPU dla pędzli stempla i ulepszeń wydajności procesora. Skorzystaj z dodatkowej funkcjonalności, która mówi, jak strategicznie ulepszyć swój system, aby jeszcze bardziej poprawić wydajność Paintera.


 

2. NOWOŚĆ! Udoskonalenia interfejsu

Aby poprawić wydajność malowania, umieść najważniejsze elementy sterujące na wyciągnięcie ręki, takie jak zmodernizowane paski właściwości, wysuwane palety i palety pędzli i narzędzi. Konsolidowane panele biblioteczne pozwolą zaoszczędzić cenną przestrzeń, a wszystko na pulpicie jest teraz bardziej intuicyjne, aby usprawnić przepływ pracy i podnieść poziom zrozumienia programu Painter.


 

3. NOWOŚĆ! Ulepszony selektor pędzla

Zobacz ulepszone podglądy i obrysy na pierwszy rzut oka, oszczędzając mnóstwo czasu. Dzięki ulepszonym elementom wizualnym wyeliminowaliśmy potrzebę zatrzymywania się w celu odróżnienia popularnych typów zimowych. Ponadto będziesz cieszyć się większą ilością pikseli do malowania z odchudzonym selektorem pędzla.


 

4. NOWOŚĆ! Wygodny wybór kolorów

Zobacz, jak uniwersalny proces wyboru koloru w programie Painter jest teraz prosty. Nowe menu Temporal Color Wheel zawiera tryb dla leworęcznych, kolor klonowania i pin / unpin. Sześć nowych Harmonijek kolorów można zapisać jako zestawy kolorów, plus nowe rampy kolorów w suwakach i wygodna opcja tylko dla suwaka dla panelu kolorowego.


 

5. NOWOŚĆ! Zaawansowane sterowanie pędzlem i narzędziem

Chwyć poprzedni pędzel w mgnieniu oka jednym kliknięciem przycisku lub skrótem, który możesz dodać do palety niestandardowej. Ciesz się malowaniem za pomocą narzędzi do wymazywania, dodge, burn i clone bez opóźnienia.


 

6. NOWOŚĆ! Pędzle

Przyspiesz proces malowania dzięki dwóm nowym kategoriom pędzla Fast z 26 ulepszonymi pędzlami, które zostały stworzone, aby przekroczyć granice nowych optymalizacji wydajności Paintera. Dodatkowo możesz cieszyć się pięcioma nowymi pędzlami Expressive w kategoriach Real i Digital Watercolor.


 

7. ULEPSZONO! Przepływ pracy warstwy

Twórz bez zakłóceń dzięki ekscytującym ulepszeniom warstwy sterowanym przez użytkownika. Zauważalne ulepszenia menu kontekstowego i wysokiego poziomu pozwolą Ci zaoszczędzić czas, a usprawnienia przepływu pracy związane ze zwijaniem, blokowaniem, zaznaczaniem i wklejaniem poprawią jakość i szybkość reakcji warstw.


PTR2020MLDP
10 Przedmioty

3 innych produktów w tej samej kategorii: