Corel Painter 2022 BOX ENG Upgrade
Corel Painter 2022 BOX ENG Upgrade

Corel Painter 2023 ESD ENG Upgrade

816,24 zł netto
1 003,98 zł brutto
  • Kod producenta: ESDPTR2023MLUG
  • Platforma: Windows/Mac
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja cyfrowa
  • Język: angielski (ENG)
Ilość
Dostępny

Corel - Painter - licencja wieczysta - język angielski - aktualizacja


Painter 2023 - 10 najważniejszych powodów do zakupu!

1. Natural-Media, który powiela rzeczywistość

Zanurz się w największym na rynku wyborze profesjonalnych szczotek Natural-Media. Twórz swoje arcydzieło z oszałamiającą rzeczywistością, używając autentycznych przyborów, takich jak kredy, ołówki i pastele, lub realistycznych narzędzi do mediów na mokro, w tym grubych farb, akryli, noży do palet, piór, akwareli i wielu innych.

2. Ekskluzywne rodzaje mediów

Stwórz niezapomnianą sztukę za pomocą zastrzeżonych typów mediów Paintera. Stwórz niezapomniany znak za pomocą Wizjonerskich piór wzorcowych, które przyciągają uwagę, oraz pędzli Grubej Tekstury, które wytłaczają wybraną przez Ciebie teksturę i nadają tej sztuce niezwykły wygląd.

3. Inteligentne malowanie zdjęć

Przekształć ulubione zdjęcia w zapierające dech w piersiach obrazy, korzystając z potężnych narzędzi do klonowania i malowania w programie Painter 2023. Klonuj swoje zdjęcia, zanurzając pędzel bezpośrednio w zdjęciu lub pozwalając palecie Auto-Painting szybko malować zdjęcie przy użyciu wybranego pędzla i nośnika. Twórz niesamowitą fotografię z łatwością, korzystając z potężnej technologii pędzla SmartStroke, która podąża za liniami i konturami na zdjęciu.

4. Niezrównane narzędzia do kompozycji

Komponuj w idealnej symetrii za pomocą Lustrzanego malowania i stwórz piękne Mandale za pomocą narzędzia Kalejdoskop. Ustaw bezbłędną scenę z 1-, 2- i 3-punktowymi przewodnikami perspektywy i stwórz idealną kompozycję przy użyciu zasady trzeciej. Nawet jeśli aspirujesz do malowania jak Da Vinci, narzędzia Divine Proportion zapewnią twoją końcową kompozycję zarówno stymulującą, jak i dynamiczną.

5. Wszechstronne wypełnienie i kolor

Zakryj płótno pięknymi, interaktywnymi gradientami, które można wyrazić malowanymi, lub dodaj niesamowite tekstury, które nadają artystycznym talentom kompozycje. Wykonaj idealną paletę kolorów za pomocą koła kolorów, harmonii kolorów, palety mikserów artystów i zestawów kolorów.

6. Pełna kontrola płótna

Obracaj płótno w locie, aby uzyskać idealny kąt malowania lub zamień swoje ulubione papiery, mapy przepływu i tekstury w dowolnym kierunku i czasie. Podczas malowania za pomocą tabletu rysunkowego wiele szczotek malarza umożliwia regulację nachylenia, obrotu, łożyska i nacisku. Ponadto obsługa wielodotykowa sprawia, że ​​poruszanie się po płótnie jest proste.

7. Intuicyjna przestrzeń robocza dopasowana do Twojego przepływu pracy

Ciesz się natychmiastowym dostępem i natychmiastową interakcją z najbardziej potrzebnymi narzędziami. Użyj wyszukiwania pędzla, aby znaleźć idealny pędzel lub wbudowane układy przestrzeni roboczej, które podświetlają narzędzia dla określonych przepływów pracy. Wybierz idealny kolor interfejsu użytkownika, importuj dodatkowe treści od innych artystów lub dostosuj własne narzędzia i organizuj je w szufladach palet, aby wyeliminować bałagan na pulpicie.

8. Wbudowane zasoby edukacyjne

Uzyskaj wszystkie potrzebne wsparcie! W momencie uruchomienia aplikacji Painter, książka powitalna powita Cię nowymi pomocnymi samouczkami, a także poprowadzi Cię do kolejnych filmów edukacyjnych i seminariów internetowych. Otwórz narzędzia Visual Tooltips w aplikacji, aby zobaczyć, w jaki sposób dostosowanie elementów sterujących pędzla w programie Painter wpłynie wizualnie na wybór pędzla i wskazówki pędzla dostępu, aby pomóc Ci zrozumieć mechanikę specjalnych typów nośników i technologii pędzli.

9. Rozległa kompatybilność

Zachowaj kolory i warstwy z łatwością podczas przesyłania plików między programem Photoshop i Painter podczas pracy na 64-bitowym komputerze Mac lub PC. Malarz może z łatwością zarządzać dużymi pędzlami i operacjami wymagającymi dużej ilości pamięci. Najlepsza część? Jesteś właścicielem naszego oprogramowania wieloplatformowego - nie wymaga subskrypcji.

10. Optymalizacja wydajności

Przygotuj się na nowe narzędzie Brush Accelerator ™ w Painter® 2023! To wielofunkcyjne narzędzie ocenia Twój system i automatycznie stosuje optymalne ustawienia wydajności programu Painter, co pozwala na przyspieszenie GPU dla pędzli stempla i ulepszeń wydajności procesora. Skorzystaj z dodatkowej funkcjonalności, która mówi, jak strategicznie ulepszyć swój system, aby jeszcze bardziej poprawić wydajność Paintera


Painter 2023- Najważniejsze powody do aktualizacji 

1. NOWOŚĆ! Optymalizacja wydajności

Przygotuj się na nowe narzędzie Brush Accelerator ™ w Painter® 2023! To wielofunkcyjne narzędzie ocenia Twój system i automatycznie stosuje optymalne ustawienia wydajności programu Painter, co pozwala na przyspieszenie GPU dla pędzli stempla i ulepszeń wydajności procesora. Skorzystaj z dodatkowej funkcjonalności, która mówi, jak strategicznie ulepszyć swój system, aby jeszcze bardziej poprawić wydajność Paintera.

3. NOWOŚĆ! Ulepszony selektor pędzla

Zobacz ulepszone podglądy i obrysy na pierwszy rzut oka, oszczędzając mnóstwo czasu. Dzięki ulepszonym elementom wizualnym wyeliminowaliśmy potrzebę zatrzymywania się w celu odróżnienia popularnych typów zimowych. Ponadto będziesz cieszyć się większą ilością pikseli do malowania z odchudzonym selektorem pędzla.

4. NOWOŚĆ! Wygodny wybór kolorów

Zobacz, jak uniwersalny proces wyboru koloru w programie Painter jest teraz prosty. Nowe menu Temporal Color Wheel zawiera tryb dla leworęcznych, kolor klonowania i pin / unpin. Sześć nowych Harmonijek kolorów można zapisać jako zestawy kolorów, plus nowe rampy kolorów w suwakach i wygodna opcja tylko dla suwaka dla panelu kolorowego.

5. ULEPSZONO! Przepływ pracy warstwy

Twórz bez zakłóceń dzięki ekscytującym ulepszeniom warstwy sterowanym przez użytkownika. Zauważalne ulepszenia menu kontekstowego i wysokiego poziomu pozwolą Ci zaoszczędzić czas, a usprawnienia przepływu pracy związane ze zwijaniem, blokowaniem, zaznaczaniem i wklejaniem poprawią jakość i szybkość reakcji warstw.


ESDPTR2023MLUG
1 Przedmiot

2 innych produktów w tej samej kategorii: