• Nowy
Corel Painter 2019 BOX ENG
Corel Painter 2019 BOX ENG

Corel Painter 2019 ENG Elektroniczna

1 116,30 zł netto
1 373,05 zł brutto
  • Kod producenta: PTR2019MLDP
  • Platforma: Windows/Mac
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja elektroniczna
  • Język: angielski (ENG)
Ilość
Dostępny

Corel Painter 2019: oprogramowanie cenione przez profesjonalistów!

Pełna naturalność dzieki unikalnym narzędziom do prac cyfrowych

  • Naturalny efekt warstw farby
  • Lepsza edycja zdjęć
  • Pędzle teksturowe 2,5D
  • Generowanie tekstur w większej rozdzielczości
  • Nowe efekty wypełnień teksturami

Przenieś swoją tradycyjną technikę malarską do komputera. Dzięki Corel Painter 2019, cyfrowa sztuka może być tak samo atrakcyjna jak klasyczna. Odkryj niesamowicie realistyczne cyfrowe Natural-Media®, które perfekcyjnie odwzorowują rzeczywiste materiały oraz tworzą nowe artystyczne tworzywa, których nie sposób znaleźć w realnym świecie. Eksperymentuj z materiałami tworzonymi przez profesjonalnych artystów z całego świata, włączając w to nowe pędzle, tekstury, akwarele i wiele innych. Korzystaj z wbudowanych kursów, kompatybilności z Photoshopem, malowania pędzlami teksturowymi 2.5D oraz najwyższej jakości narzędziami do obróbki fotografii. Sprawdź jak Corel Painter 2019 zmienił sie dla Ciebie!

Nowości Corel Painter 2019

Warstwy farby

Przenieś sie w cyfrową rzeczywistość używając klasycznych technik malarskich. Corel Painter 2019 umożliwia stosowanie warstw farby dokładnie tak jak w klasycznej technice malarskiej. Rozprowadzaj, mieszaj, nakładaj jedną na drugą tak by stworzyć realistyczne dzieło.

Klonowanie elementów

Wielokrotnie nagradzane narzędzia artystycznej obróbki fotografii stały się jeszcze lepsze. Możesz klonować elementy zdjęcia i wklejac je "wtapiając" w obrazek, zmieniać kształt i wielkość w locie, a dodatkowo możesz zapisywać swoje sklonowane materiały w bibliotece w celu ponownego ich użycia w tej lub innej pracy.

Realistyczne tekstury

Zaznacz fragment swojego ulubionego podłoża lub tekstury i pozwól oprogramowaniu Corel Painter 2019 wygenerować dla Ciebie większy obraz. Użyj tej funkcji by generowac oraz dodawać do swoich końcowych prac efektu głębi lub detalu.


Malowanie teksturami 2.5D

Maluj zachwycającymi pędzlami tekstur 2.5D, które "odrywają" farbę z płótna. Używaj dwuwymiarowych renderów z modeli 3D, na których możesz malować lub nanosić tekstury. Maluj bezpośrednio na płótnie by dodać charakteru swojej artystycznej pracy.

Nowe wypełnienie teksturami

Wypełnij swoje płótno teksturami. Nieważne czy używasz wypełnienia farbą elbo wypełnienia efektem, twoja cała biblioteka tekstur czeka by zostać przeniesiona na powstające dzieło.

Dołączona zawartość

Odkryj nową bibliotekę naturalnych pędzli. Miej łatwy dostęp do narzędzi, które imitują tradycyjne instrumenty pracy. Dodatkowo możesz wybrać wstępnie przygotowane tekstury. Po prostu znajdź to czego potrzebujesz eksplorując nowe zestawy pędzli dodane w kategorii 2019.

Poznaj Corel Painter

Niesamowity zbiór tekstur

Wybieraj papier z biblioteki tekstur. Dopasowuj, importuj lub twórz własną bazę dla obrazów dzieki wbudowanej bibliotece tekstur i podkładów. Zwiększ potencjał dzięki efektom prawdziwych akwareli i zachowań pędzlów na podkładzie. Wypełniaj elementy obrazu gotowymi lub własnymi teksturami, a wszystko by Twoja cyfrowa sztuka zachwycała tak samo jak tradycyjna!

Naturalne narzędzia malarskie

Używaj czułego na nacisk narzędzia do szkicowania by stworzyć delikatny zarys swojej pracy, a następnie pociągnij po nich pędzlem tak jak podczas naturalnego malowania. Corel Painter 2019 to także zbiór reagujących na dotyk narzędzi tradycyjnych takich jak kreda, pastele czy ołówki. Każde z nich stworzone by zachowywać się tak jak w rzeczywistości: reagują na podłoże, prędkość pociągnięć czy kąt nachylenia. Dla artystów korzystających z akwareli został przygotowany cały zestaw pędzli i farb, które można mieszać ze sobą i malować na papierze absorbującym wodę tak samo jak w rzeczywistości.


Profesjonalna malowanie zdjęć

Panele automatycznego malowania nie potrzebują żadnego doświadczenia. Wystarczy otworzyć zdjęcie użyć auto malowania, a następnie przywrócić ewentualne detale i skończone! Narzędzia do malowania na zdjęciach posiadają opcje dopasowania się do danego elementu zdjęcia lub kopiowania tekstury bezpośrednio z niego.

Narzędzia kompozycji

Linie proporcji i siatki bazują na klasycznej kompozycji by ułatwić tworzenie dzieł o poprawnej proporcji przyciągającej oko. Lustrzane odbicie i kalejdoskop z kolei ułatwia tworzenie symetrycznych obrazów lub wielu odbić uatrakcyjniających pracę. Linie perspektywy to podstawowe narzędzie do tworzenia scen ulicznych, rysunków architektonicznych i innych prac, gdzie zachowanie proporcji w widoku jest istotne.


10 Przedmioty

7 innych produktów w tej samej kategorii: