Corel Painter Essentials 8 (Windows/Mac) - nowa licencja, wieczysta, komercyjna, elektroniczna
Corel Painter Essentials 8 (Windows/Mac) - nowa licencja, wieczysta, komercyjna, elektroniczna

Corel Painter Essentials 8 (Windows/Mac) - nowa licencja, wieczysta, komercyjna, elektroniczna

151,98 zł netto
186,94 zł brutto
  • Kod producenta: ESDPE8MLPCM
  • Platforma: Windows
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja elektroniczna
  • Język: angielski (ENG)
Ilość
Dostępny

Corel - Painter Essentials 8 - licencja wieczysta - język angielski


Painter Essentials 8 jest to najnowsza wersja prostego i kreatywnego programu malarskiego i plastycznego. Przekształć obrazy w imponujące dzieła sztuki. Wypróbuj już dziś i ciesz się potężną wydajnością i łatwym tworzeniem na wybranej platformie.


Interesujesz się sztuką cyfrową? Pobudź swoją kreatywność dzięki Painter Essentials 8. Ciesz się zabawnym i nieskomplikowanym oprogramowaniem do malowania dla początkujących, które zainspiruje Cię do eksperymentowania i zakochania się w malowaniu cyfrowym.

Szkicuj, rysuj i maluj na czystym płótnie, używając realistycznych pędzli Natural-Media i unikalnych narzędzi artystycznych stworzonych przez artystów.

Szybko zdobędziesz umiejętności malarskie i pewność siebie potrzebne do namalowania czegoś wspaniałego.


Opcje kolorów 

Dzięki nowym harmoniom i zestawom kolorów można łatwo zawęzić idealne kolory malowania. Harmonie obejmują uzupełniające się, jasne monochromatyczne i ciemne monochromatyczne opcje kolorów, które dynamicznie tworzą zrównoważone próbki kolorów z wybranego koloru.

Sztuczna inteligencja 

W ustawieniach wstępnych automatycznego malowania AI dodano nowe, potężne algorytmy, które zapewniają bogatsze, bardziej naturalnie wyglądające wyniki portretów, martwej natury i pejzaży na podstawie zdjęć. Wybierz jeden z 10 nowych stylów AI, aby doświadczyć automatycznego malowania z oszałamiającymi efektami artystycznymi.

Wsparcie Apple 

Popraw ogólny przepływ pracy na komputerze Mac na wiele sposobów! Obsługa paska dotykowego na MacBooku Pro i iPadzie. Zwiększ wydajność dzięki nowej obsłudze paska Touch Bar, który oferuje kontekstowe elementy sterujące, które zmieniają się w zależności od wybranego narzędzia.

Obsługa gładzika wielodotykowego 

Elastyczna obsługa wielodotykowego gładzika umożliwia wykonywanie przydatnych czynności poprzez przesuwanie i szczypanie lub rozkładanie kciuka i palca wskazującego po gładziku.

Obsługa Sidecar 

Użyj Sidecar na macOS Catalina, aby używać iPada jako dodatkowego wyświetlacza, który odzwierciedla pulpit Twojego Maca. Interfejs użytkownika Painter Essentials dostosuje się automatycznie na podstawie rozdzielczości iPada.

Apple Pencil Tilt 

Dzięki nowej obsłudze pochylenia dla Apple Pencil możesz teraz pochylać wybrany pędzel podczas malowania, aby precyzyjnie kontrolować kształt pociągnięcia pędzla podczas korzystania z funkcji Sidecar.

Sztuczna inteligencja Apple

Korzystaj z ustawień wstępnych automatycznego malowania AI, które wykorzystują Core ML i potężną nową technologię Apple Vision Framework do określania obszarów ostrości na zdjęciu i inteligentnego malowania szczegółów, generując naturalnie wyglądające obrazy z większym poczuciem głębi i ostrości. Malując z większą szczegółowością w interesujących nas obszarach i używając w tle większych, bardziej gestów, wyniki bardziej przypominają to, co może osiągnąć wyszkolony artysta. Wybierz jeden z 10 nowych stylów AI, aby doświadczyć automatycznego malowania z oszałamiającymi efektami artystycznymi na komputerze Mac.

Narzędzia do malowania

Uruchom nowy układ rysowania i malowania z ekranu powitalnego, aby skonfigurować interfejs użytkownika z optymalnymi narzędziami do tworzenia od podstaw. Rozpocznij malowanie od eksperymentowania z 23 nowymi pędzlami i wieloma z ulepszonym wygładzaniem dla pociągnięć maślanych, które reagują na pochylenie i osadzenie rysika.


ESDPE8MLPCM
100 Przedmioty

2 innych produktów w tej samej kategorii: