Corel PaintShop Pro 2019 ULTIMATE Mini Box ENG
Corel PaintShop Pro 2019 ULTIMATE Mini Box ENG

Corel PaintShop Pro 2019 ULTIMATE Mini Box ENG

223,88 zł netto
275,37 zł brutto
  • Kod producenta: PSP2019ULMLMBEU
  • Platforma: Windows
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja pudełkowa
  • Język: angielski (ENG)
Ilość
Dostępny

Corel PaintShop Pro 2019 Ultimate: odkryj niedrogą konkurencję dla Photoshopa!

Tanie, ale zaawansowane oprogramowanie do obróbki grafiki i zdjęć.

  • Obrabiaj zdjęcia przy użyciu kompletnego zestawu profesjonalnych narzędzi do ich edycji i kompozycji.
  • Znajdź wszystko czego potrzebujesz by stworzyć atrakcyjne projekty graficzne.
  • Napraw każde zdjęcie używając oszczędzających czas automatycznych funkcji.
  • Używaj filtrów kreatywnych by przerobić swoje zdjęcia na cyfrową sztukę.

Photoshop w końcu ma równego przeciwnika. Corel PaintShop Pro 2019 Ultimate to tańsze oprogramowanie do profesjonalnej obróbki zdjęć i tworzenia grafiki, bez jakichkolwiek zobowiązań subskrypcyjnych. Obrabiaj swoje zdjęcia przy użyciu profesjonalnych narzędzi do edycji lub twórz atrakcyjne projekty graficzne, co ułatwią nowe palety kolorów, gradientu, wzorów i tekstur. W PaintShop Pro 2019 przedstawiamy uproszczony interfejs użytkownika dla szybszej nawigacji oraz ułatwienia używania Twoich ulubionych narzędzi. Dostosuj swoje miejsce pracy by odpowiadało Twojemu poziomowi zaawansowania.

Corel PaintShop Pro 2019 w wersji ULTIMATE zawiera dodatkowe oprogramowanie którego nie znajdziesz w Photoshopie. Przekształć swoje zdjęcia w sztukę za pomocą Painter Essentials 5, automatycznie koryguj obrazy w programie Perfectly Clear 3 SE oraz wywołuj zdjęcia w cyfrowej ciemni Corel AfterShot 3.

Tylko w PaintShop Pro 2019 ULTIMATE

Painter® Essentials™ 6

Program Corel Painter Essentials 6 został opracowany specjalnie dla entuzjastów sztuki i początkujących fotografików, którzy chcą rozwijać umiejętności i przekształcać codzienne inspiracje w atrakcyjne i ciekawe prace artystyczne. Odkryj wielokrotnie nagradzane narzędzia fotograficzno-malarskie, które pozwalają błyskawicznie przekształcić zdjęcia w robiące wrażenie prace.

Perfectly Clear 3.5 SE

Za pomocą wypróbowanych i opatentowanych narzędzi do korekcji Perfectly Clear 3.5 SE można odzyskać nie opracowane detale z aparatu. Dziesięć rodzajów korekcji, które są efektem dziesięciu lat badań naukowych, pozwalają zaoszczędzić dużo czasu i stworzyć wspaniałe fotografie.

Corel® AfterShot™ 3

Corel® AfterShot™ 3 umożliwia szybką profesjonalną edycję zdjęć w formacie RAW i ułatwia zarządzanie dużymi ilościami zdjęć. Można przeprowadzić prosty retusz zdjęcia i zastosować go jednocześnie dla tysiąca obrazów.

PhotoMirage Express

Spraw by Twoje zdjęcia ożyły, a obróbka ich stała się zabawą. Udostępniaj swoje prace w mediach społecznościowych. Spraw by Twoi odbiorcy byli zachwyceni tym, że każde zdjęcie dodatkowo może być animacją. Wszystko to możesz osiągnać w chwilę, dzięki PhotoMirage Express.

Nowości Corel PaintShop Pro 2019

Łatwiejsze przycinanie

W odpowiedzi na sugestie użytkowników, Corel zmodyfikowął całkowicie narzędzie Crop Tool, dzięki czemu lepiej wykorzystuje procesor graficzny, by szybciej przycinać zdjęcia. Teraz obracanie i pozycjonowanie narzędzia przycinania jest około 5x szybsze niż wcześniej.

Generacja obrazów ze zdjęć

Nowe narzędzie Pic-to-painting pozwala na zastosowanie "presetu", który inteligentnie analizuje zawartość zdjęcia i przekształca je na malowany obraz, replikując style najbardziej ikonicznych artystów. Masz możliwość wybrania jednego z wielu przygotowanych stylów, by Twoje zdjęcie wyglądało jak sławny obraz.

Obsługa kamer 360 stopni

Edytuj zdjęcia wykonane w technologii 360 stopni. Prostuj lub wyrównuj obraz z kamery 360 stopni. Automatycznie usuwaj statyw ze zdjęcia, a także wypełniaj fragmenty, które potrzebują korekcji, teksturą generowaną przez narzędzie "Magic fill". Możesz też tworzyć efekt "małej planety". Możliwości sa ogromne.

Obsługa najnowszych tabletów graficznych

Połącz PaintShop Pro z najnowszymi tabletami graficznymi dla lepszych rezultatów twojej pracy. Oprogramowanie PaintShop Pro 2019 wspiera wszystkie znane tablety graficzne, również Windows INK, dzięki czemu rysowanie i obróbka zdjęć staje się jeszcze wygodniejsza.

Autozapisywanie, którego nie czuć

Ciesz się bardziej subtelnym autozapisywaniem. Pracuj nie zauważając kiedy program zapisuje w tle kopie zapasową. Dzieki przebudowaniu silnika autozapisywania, program nie spowalnia, a zapis jest niemal niezauważalny podczas pracy.

Poznaj Corel PhotoShop Pro 2019


Eksportowanie historii edycji

PaintShop Pro posiada możliwość wyeksportowania całej historii pracy nad zdjęciem. Może to być przydatne do zdalnej nauki, tutoriali, lub aby przeanalizowac własne kroki.

Obsługa plików RAW

Oprogramowanie w pełni wspiera pliki RAW z większości najpopularniejszych kamer na rynku. Użyj Camera RAW Lab by szybko skonwertować lub obrobić dowolny plik RAW wydobywając z niego najciekawsze detale.


Wbudowane centrum nauki

Pracuj szybciej i bardziej rozsądnie wykorzystując nagradzany system Learning Center, który oferuja szybkie porady i podpowiedzi do każdego z narzędzi. Ta przydatna opcja oferuje porady w formie krok-po-kroku tak, by można było w pełni nauczyć się i wyciągnąć jak najwięcej z PaintShop Pro.

Obsługa monitorów 4K

Dzięki pełnej obsłudze wysokich rozdzielczości oferowanych przez najnowsze monitory 4K UHD docenisz nową jakość swoich zdjęć i odkryjesz na nowo każdy, nawet najmniejszy detal. Dzięki nowym ikonom i dostosowanemu do wysokich rozdzielczości interfejsowi, praca z Corel PaintShop Pro jest wygodna i przyjemna.


49 Przedmioty

4 innych produktów w tej samej kategorii: