Corel PaintShop Pro 2022 ULTIMATE Mini Box ENG
Corel PaintShop Pro 2022 ULTIMATE Mini Box ENG

Corel PaintShop Pro 2022 ULTIMATE Mini Box ENG

312,52 zł netto
384,40 zł brutto
  • Kod producenta: PSP2022ULMLMBEU
  • Platforma: Windows
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja pudełkowa
  • Język: angielski (ENG)
Ilość
Dostępny

Nowy pakiet Corel® PaintShop® Pro 2022 Ultimate to najlepsze rozwiązanie do profesjonalnej edycji zdjęć i projektowania graficznego.


PaintShop Pro® 2022 Ultimate - odkryj przystępną cenowo alternatywę dla Photoshopa

Korzystaj z udoskonalonego, prostego w użyciu programu PaintShop Pro 2022 Ultimate, wraz z ekskluzywnym pakietem dodatkowych aplikacji, których nie znajdziesz w programie Photoshop.


Odkryj świat pełen kreatywnych możliwości, które ożywią Twoje zdjęcia i projekty graficzne. Zrób to genialnie. Niech to będzie PaintShop® Pro 2022.

 

PaintShop® Pro 2022 Ultimate oferuje wszechstronny, inspirowany przez użytkowników zestaw narzędzi, który umożliwia łatwą edycję, ulepszanie i poprawianie zdjęć dzięki ekskluzywnym funkcjom opartym na sztucznej inteligencji. Uzyskaj dostęp do ekskluzywnego pakietu premiowego oprogramowania premium, w tym Sea-to-Sky Workspace ™, AI HDR Studio, Painter® Essentials ™ 7, PhotoMirage ™ Express i Corel® AfterShot ™ 3, a także ekskluzywnej kolekcji kreatywnej.

PaintShop® Pro 2022 Ultimate, który dostarczy wszystko, czego potrzebujesz, aby przekształcić swoje zdjęcia w coś niesamowitego, oryginalnego i naprawdę osobistego.

Zrób to genialnie. Zrób to z PaintShop® Pro 2022.

Corel® PaintShop® Pro 2022

1. Edycja zdjęć na dowolnym poziomie wiedzy

Od profesjonalnych fotografów po pasjonatów, PaintShop Pro 2022 oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do edycji i ulepszania fotografii oraz szybkiego i łatwego tworzenia projektów graficznych.

2. Wiele obszarów roboczych do wyboru

Znajdź przestrzeń roboczą, która odpowiada Twoim potrzebom w zakresie edycji zdjęć i stylowi dzięki PaintShop Pro.

a. Obszar roboczy fotografii

Dopiero zaczynasz w świecie edycji zdjęć? Obszar roboczy fotografii jest stworzony specjalnie dla Ciebie! Ten elegancki i prosty interfejs, z naciskiem na poprawki jednym kliknięciem, sprawia, że ​​edycja zdjęć jest dziecinnie prosta.

b. Przestrzeń robocza Essentials

Jeśli chcesz zrobić coś więcej niż tylko szybkie poprawki zdjęć, po prostu wybierz obszar roboczy Essentials i rzuć wyzwanie zaawansowanym narzędziom do edycji i projektowania.

c. Kompletny obszar roboczy

Kompletna przestrzeń robocza umożliwia dostęp do wszystkich możliwości programu PaintShop Pro z profesjonalnymi funkcjami do edycji, projektowania i organizowania zdjęć.

d. NOWOŚĆ! Przestrzeń robocza Sea-to-SkyTM*

Poznaj zupełnie nowy obszar roboczy do edycji zdjęć, zaprojektowany, aby przenieść fotografię podwodną i dronową na nowy poziom. Bezproblemowo wprowadzaj poprawki i twórcze ulepszenia za pomocą niestandardowego zestawu narzędzi i przeżyj w pełni najbardziej niezapomniane chwile.

* Tylko w pakiecie Ultimate

3. Dostosuj wszystko na miarę swoich potrzeb

To nie jest produkt „jeden rozmiar dla wszystkich”.

Stwórz własny obszar roboczy i dostosuj interfejs użytkownika do swoich preferencji, aby pracować najbardziej wydajnie. Ukryj lub pokaż palety i paski narzędzi, odblokuj palety i paski narzędzi oraz przenieś je w najwygodniejsze miejsce.

Dostosuj rozmiar tekstu, ikon, węzłów i pasków przewijania oraz wybierz kolory tła i obszaru roboczego.


PSP2022ULMLMBEU
100 Przedmioty

1 inny produkt w tej samej kategorii: