• Nowy
Corel PaintShop Pro 2022 ULTIMATE Mini Box ENG
Corel PaintShop Pro 2022 ULTIMATE Mini Box ENG

Corel PaintShop Pro 2022 ULTIMATE Mini Box ENG

300,44 zł netto
369,55 zł brutto
  • Kod producenta: PSP2022ULMLMBEU
  • Platforma: Windows
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja pudełkowa
  • Język: angielski (ENG)
Ilość
Dostępny

Nowy pakiet Corel® PaintShop® Pro 2022 Ultimate to najlepsze rozwiązanie do profesjonalnej edycji zdjęć i projektowania graficznego.


PaintShop Pro® 2022 Ultimate - odkryj przystępną cenowo alternatywę dla Photoshopa

Korzystaj z udoskonalonego, prostego w użyciu programu PaintShop Pro 2022 Ultimate, wraz z ekskluzywnym pakietem dodatkowych aplikacji, których nie znajdziesz w programie Photoshop.


Odkryj świat pełen kreatywnych możliwości, które ożywią Twoje zdjęcia i projekty graficzne. Zrób to genialnie. Niech to będzie PaintShop® Pro 2022.

 

PaintShop® Pro 2022 Ultimate oferuje wszechstronny, inspirowany przez użytkowników zestaw narzędzi, który umożliwia łatwą edycję, ulepszanie i poprawianie zdjęć dzięki ekskluzywnym funkcjom opartym na sztucznej inteligencji. Uzyskaj dostęp do ekskluzywnego pakietu premiowego oprogramowania premium, w tym Sea-to-Sky Workspace ™, AI HDR Studio, Painter® Essentials ™ 7, PhotoMirage ™ Express i Corel® AfterShot ™ 3, a także ekskluzywnej kolekcji kreatywnej.

PaintShop® Pro 2022 Ultimate, który dostarczy wszystko, czego potrzebujesz, aby przekształcić swoje zdjęcia w coś niesamowitego, oryginalnego i naprawdę osobistego.

Zrób to genialnie. Zrób to z PaintShop® Pro 2022.

Corel® PaintShop® Pro 2022

1. Edycja zdjęć na dowolnym poziomie wiedzy

Od profesjonalnych fotografów po pasjonatów, PaintShop Pro 2022 oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do edycji i ulepszania fotografii oraz szybkiego i łatwego tworzenia projektów graficznych.

2. Wiele obszarów roboczych do wyboru

Znajdź przestrzeń roboczą, która odpowiada Twoim potrzebom w zakresie edycji zdjęć i stylowi dzięki PaintShop Pro.

a. Obszar roboczy fotografii

Dopiero zaczynasz w świecie edycji zdjęć? Obszar roboczy fotografii jest stworzony specjalnie dla Ciebie! Ten elegancki i prosty interfejs, z naciskiem na poprawki jednym kliknięciem, sprawia, że ​​edycja zdjęć jest dziecinnie prosta.

b. Przestrzeń robocza Essentials

Jeśli chcesz zrobić coś więcej niż tylko szybkie poprawki zdjęć, po prostu wybierz obszar roboczy Essentials i rzuć wyzwanie zaawansowanym narzędziom do edycji i projektowania.

c. Kompletny obszar roboczy

Kompletna przestrzeń robocza umożliwia dostęp do wszystkich możliwości programu PaintShop Pro z profesjonalnymi funkcjami do edycji, projektowania i organizowania zdjęć.

d. NOWOŚĆ! Przestrzeń robocza Sea-to-SkyTM*

Poznaj zupełnie nowy obszar roboczy do edycji zdjęć, zaprojektowany, aby przenieść fotografię podwodną i dronową na nowy poziom. Bezproblemowo wprowadzaj poprawki i twórcze ulepszenia za pomocą niestandardowego zestawu narzędzi i przeżyj w pełni najbardziej niezapomniane chwile.

* Tylko w pakiecie Ultimate

3. Dostosuj wszystko na miarę swoich potrzeb

To nie jest produkt „jeden rozmiar dla wszystkich”.

Stwórz własny obszar roboczy i dostosuj interfejs użytkownika do swoich preferencji, aby pracować najbardziej wydajnie. Ukryj lub pokaż palety i paski narzędzi, odblokuj palety i paski narzędzi oraz przenieś je w najwygodniejsze miejsce.

Dostosuj rozmiar tekstu, ikon, węzłów i pasków przewijania oraz wybierz kolory tła i obszaru roboczego.


PSP2022ULMLMBEU
100 Przedmioty

5 innych produktów w tej samej kategorii: