Adobe Creative Suite 6 Design & Web Premium PL Win
Adobe Creative Suite 6 Design & Web Premium PL Win

Adobe Creative Suite 6 Design & Web Premium PL Win

8 410,57 zł netto
10 345,00 zł brutto

 • Platforma: Windows
 • Język: wielojęzyczny (MULTI - PL/ENG)
Ilość
Zapytaj o dostępność


 

Design & Web Premium CS6

 


Zawartość pakietu Creative Suite 6 Design & Web Premium:

 • Adobe Photoshop® CS6 Extended
 • Adobe Illustrator® CS6
 • Adobe InDesign® CS6
 • Adobe Acrobat® X Pro
 • Adobe Flash Professional CS6
 • Adobe Dreamweaver® CS6
 • Adobe Fireworks® CS6
 • Bridge CS6 
 • Media Encoder CS6

 

 

 Oprogramowanie Adobe® Creative Suite® 6 Design & Web Premium zawiera narzędzia wyznaczające branżowy standard w dziedzinie projektowania materiałów dla wielu formatów. Programy Adobe Photoshop® Extended i Illustrator® pozwalają błyskawicznie tworzyć atrakcyjne obrazy i grafikę.

 

Najważniejsze funkcje

Przełomowe funkcje edytowania obrazów w programie Photoshop® Extended.
To narzędzie wyznacza standardy w dziedzinie opracowywania obrazów cyfrowych, dzięki czemu efekty pracy wyglądają wyjątkowo atrakcyjnie. Zapewnia ono swobodę twórczą oraz precyzyjną kontrolę podczas obróbki i tworzenia kompozycji zdjęć, stosowania efektów artystycznych oraz malowania za pomocą różnorodnych narzędzi.

Twórcze możliwości 3D w programie Photoshop Extended.
Zaawansowane narzędzia do edycji 3D umożliwiają szybkie dodawanie głębi i tworzenie niezwykłych efektów. Program pozwala przygotowywać przykuwające uwagę logo i kompozycje 3D zawierające tekst oraz kształty, a także edytować i przekształcać modele 3D oraz malować bezpośrednio na nich.

Edytowanie materiałów wideo w programie Photoshop Extended.
Filmy poddane edycji mogą stać się później częściami projektów publikacji cyfrowych. Przejścia, dźwięki i efekty, takie jak panoramowanie oraz powiększanie, pozwalają szybko łączyć klipy i obrazy statyczne.

Niepowtarzalna grafika wektorowa w programie Illustrator®.
Opracowywaną grafikę wektorową najwyższej jakości można stosować w wielu różnych projektach — od logo do ilustracji umieszczanych w reklamach, na opakowaniach oraz w podpisach. Precyzyjne narzędzia do rysowania i wyszukane naturalne pędzle pozwalają tworzyć przyciągającą wzrok grafikę.

Witryny i aplikacje najwyższej klasy dzięki programowi Dreamweaver®.
Ten program umożliwia projektowanie, programowanie i obsługę witryn oraz aplikacji zgodnych ze standardami HTML5 i CSS3, a także umożliwia korzystanie z wbudowanych szablonów oraz pracę w interfejsie graficznym lub bezpośrednio na poziomie kodu. Integracja z programem Adobe Business Catalyst® pozwala tworzyć strony handlu elektronicznego bez konieczności programowania systemów wewnętrznych.

Profesjonalny układ stron w programie InDesign®.
Dzięki precyzyjnemu sterowaniu typografią i wbudowanym narzędziom do tworzenia efektów artystycznych to intuicyjne oprogramowanie umożliwia tworzenie, inspekcję wstępną i generowanie atrakcyjnych układów stron.

Publikacje dla tabletów w programie InDesign.
Funkcje dostępne w programie InDesign umożliwiają tworzenie interaktywnych publikacji dla tabletów (takich jak iPad). Program pozwala również dodawać elementy interaktywne, na przykład panoramowanie i powiększanie, pokazy slajdów, dźwięk oraz filmy. Opracowanie materiały można przesyłać do pakietu Adobe Digital Publishing Suite w celu rozpowszechniania.

Opracowywanie książek elektronicznych w programie InDesign.
Dzięki ulepszonej typografii i obrazom, które automatycznie zmieniają rozmiar w celu dopasowania do każdego ekranu, można tworzyć atrakcyjne książki elektroniczne. Układy programu InDesign eksportowane do formatu EPUB mogą zawierać wideo i dźwięk. Osadzone dźwięki i wideo są odtwarzane na urządzeniach przenośnych obsługujących standard HTML5, takich jak tablet iPad.

Niezawodny mechanizm inspekcji wstępnej.
Inspekcja wstępna służy do znajdowania problemów mogących zakłócić proces produkcji materiałów drukowanych. Pozwala wykrywać błędy w układach w programie InDesign oraz sprawdzać i poprawiać materiały w programie Adobe Acrobat® X Pro.

Sprawne dostarczanie dokumentów z ułatwieniami dostępu.
Program InDesign umożliwia stosowanie reguł związanych z dostępnością, na przykład określanie kolejności zakładek i odczytywania na głos. Za pomocą programu Acrobat X Pro można badać i dopasowywać dokumenty PDF z opcjami dostępności oraz sprawdzać ich poprawność.

Adaptacyjne układy stron internetowych w programie Dreamweaver.
Płynne układy siatek pozwalają definiować style i reguły dla adaptacyjnych układów stron internetowych, które dzięki skalowaniu wyglądają świetnie praktycznie na każdym ekranie. Tworzenie złożonych układów jest prostsze i nie wymaga pracy z przytłaczającą ilością kodu.

Flash® Professional — materiały interaktywne o dowolnej postaci.
Adobe Flash Professional to wyznaczająca branżowe standardy platforma do projektowania zawartości interaktywnej. Umożliwia dostarczanie rozbudowanych produktów dla wielu środowisk wykonawczych, gwarantując przy tym spójność wyglądu praktycznie niezależną od platformy i urządzenia.

Tworzenie, edytowanie i dostarczanie plików PDF.
Oprogramowanie Acrobat X Pro pozwala rozpowszechniać układy w niezawodny sposób. Umożliwia zarówno tworzenie prostych dokumentów PDF, jak i łączenie układów, rysunków, obrazów, wideo, dźwięków oraz innych plików w pojedyncze, dopracowane portfolio PDF.


 

Wymagania systemowe:


 


 

UWAGA POŚREDNICY!!! WAŻNA INFORMACJA!!!
Zamawiając oprogramowanie w formie elektronicznej pamiętaj aby zawsze podać dane klienta końcowego do wygenerowania licencji.

W przeciwnym wypadku licencja zostanie wygenerowana na podstawie danych z zamówienia.

Wymagane dane:

·nazwa,

 ·imię i nazwisko,

 ·adres wraz z kodem pocztowym,

 ·adres e-mail.

 


16 innych produktów w tej samej kategorii: