Adobe Creative Suite 6 Design & Web Premium ENG Win
Adobe Creative Suite 6 Design & Web Premium ENG Win

Adobe Creative Suite 6 Design & Web Premium ENG Win

10 161,79 zł netto
12 499,00 zł brutto

 • Platforma: Windows
 • Język: angielski (ENG)
Ilość
Zapytaj o dostępność


 

Design & Web Premium CS6

 


Zawartość pakietu Creative Suite 6 Design & Web Premium:

 • Adobe Photoshop® CS6 Extended
 • Adobe Illustrator® CS6
 • Adobe InDesign® CS6
 • Adobe Acrobat® X Pro
 • Adobe Flash Professional CS6
 • Adobe Dreamweaver® CS6
 • Adobe Fireworks® CS6
 • Bridge CS6 
 • Media Encoder CS6

 

 

 Oprogramowanie Adobe® Creative Suite® 6 Design & Web Premium zawiera narzędzia wyznaczające branżowy standard w dziedzinie projektowania materiałów dla wielu formatów. Programy Adobe Photoshop® Extended i Illustrator® pozwalają błyskawicznie tworzyć atrakcyjne obrazy i grafikę.

 

Najważniejsze funkcje

Przełomowe funkcje edytowania obrazów w programie Photoshop® Extended.
To narzędzie wyznacza standardy w dziedzinie opracowywania obrazów cyfrowych, dzięki czemu efekty pracy wyglądają wyjątkowo atrakcyjnie. Zapewnia ono swobodę twórczą oraz precyzyjną kontrolę podczas obróbki i tworzenia kompozycji zdjęć, stosowania efektów artystycznych oraz malowania za pomocą różnorodnych narzędzi.

Twórcze możliwości 3D w programie Photoshop Extended.
Zaawansowane narzędzia do edycji 3D umożliwiają szybkie dodawanie głębi i tworzenie niezwykłych efektów. Program pozwala przygotowywać przykuwające uwagę logo i kompozycje 3D zawierające tekst oraz kształty, a także edytować i przekształcać modele 3D oraz malować bezpośrednio na nich.

Edytowanie materiałów wideo w programie Photoshop Extended.
Filmy poddane edycji mogą stać się później częściami projektów publikacji cyfrowych. Przejścia, dźwięki i efekty, takie jak panoramowanie oraz powiększanie, pozwalają szybko łączyć klipy i obrazy statyczne.

Niepowtarzalna grafika wektorowa w programie Illustrator®.
Opracowywaną grafikę wektorową najwyższej jakości można stosować w wielu różnych projektach — od logo do ilustracji umieszczanych w reklamach, na opakowaniach oraz w podpisach. Precyzyjne narzędzia do rysowania i wyszukane naturalne pędzle pozwalają tworzyć przyciągającą wzrok grafikę.

Witryny i aplikacje najwyższej klasy dzięki programowi Dreamweaver®.
Ten program umożliwia projektowanie, programowanie i obsługę witryn oraz aplikacji zgodnych ze standardami HTML5 i CSS3, a także umożliwia korzystanie z wbudowanych szablonów oraz pracę w interfejsie graficznym lub bezpośrednio na poziomie kodu. Integracja z programem Adobe Business Catalyst® pozwala tworzyć strony handlu elektronicznego bez konieczności programowania systemów wewnętrznych.

Profesjonalny układ stron w programie InDesign®.
Dzięki precyzyjnemu sterowaniu typografią i wbudowanym narzędziom do tworzenia efektów artystycznych to intuicyjne oprogramowanie umożliwia tworzenie, inspekcję wstępną i generowanie atrakcyjnych układów stron.

Publikacje dla tabletów w programie InDesign.
Funkcje dostępne w programie InDesign umożliwiają tworzenie interaktywnych publikacji dla tabletów (takich jak iPad). Program pozwala również dodawać elementy interaktywne, na przykład panoramowanie i powiększanie, pokazy slajdów, dźwięk oraz filmy. Opracowanie materiały można przesyłać do pakietu Adobe Digital Publishing Suite w celu rozpowszechniania.

Opracowywanie książek elektronicznych w programie InDesign.
Dzięki ulepszonej typografii i obrazom, które automatycznie zmieniają rozmiar w celu dopasowania do każdego ekranu, można tworzyć atrakcyjne książki elektroniczne. Układy programu InDesign eksportowane do formatu EPUB mogą zawierać wideo i dźwięk. Osadzone dźwięki i wideo są odtwarzane na urządzeniach przenośnych obsługujących standard HTML5, takich jak tablet iPad.

Niezawodny mechanizm inspekcji wstępnej.
Inspekcja wstępna służy do znajdowania problemów mogących zakłócić proces produkcji materiałów drukowanych. Pozwala wykrywać błędy w układach w programie InDesign oraz sprawdzać i poprawiać materiały w programie Adobe Acrobat® X Pro.
 


 

Wymagania systemowe:

 


 

 System Windows®

 • Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon® 64
 • Microsoft® Windows® XP z dodatkiem Service Pack 3;  Windows 7
 • minimalne: 2 GB pamięci RAM; rekomendowane 3 GB pamięci RAM (32 bit), 8 GB pamięci RAM (64 bit),
 • 11 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania na wymiennych urządzeniach magazynujących z pamięcią flash
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 (zalecana rozdzielczość 1280 x 1024) z odpowiednią kartą graficzną obsługującą przyspieszanie sprzętowe, standard OpenGL, kolory 16-bitowe i mającą 512 MB pamięci VRAM
 • W przypadku niektórych funkcji opartych na przyspieszaniu GPU wymagana obsługa grafiki w standardach Shader Model 3.0 i OpenGL 2.0
 • Stacja dysków DVD-ROM obsługująca dwuwarstwowe płyty DVD
 • Środowisko wykonawcze Java™  1.6
 • W przypadku funkcji multimedialnych wymagane oprogramowanie QuickTime 7.6.6
 • Oprogramowanie Adobe Flash® Player 10 wymagane do eksportowania plików SWF
 • Adobe Photoshop Extended - rozszerzone funkcje 3D nie są obsługiwane pod Windows XP 
 • Wymagane szerokopasmowe połączenie z Internetem na potrzeby usług online oraz sprawdzania na bieżąco aktualności wersji dostępnej na podstawie subskrypcji

 

 


 

UWAGA POŚREDNICY!!! WAŻNA INFORMACJA!!!
Zamawiając oprogramowanie w formie elektronicznej pamiętaj aby zawsze podać dane klienta końcowego do wygenerowania licencji.

W przeciwnym wypadku licencja zostanie wygenerowana na podstawie danych z zamówienia.

Wymagane dane:

·nazwa,

 ·imię i nazwisko,

 ·adres wraz z kodem pocztowym,

 ·adres e-mail.

 


16 innych produktów w tej samej kategorii: