Design Standard CS6 ENG Win
Design Standard CS6 ENG Win

Design Standard CS6 ENG Win

6 869,11 zł netto
8 449,00 zł brutto

 • Platforma: Windows
 • Język: angielski (ENG)
Ilość
Zapytaj o dostępność


 

Design Standard CS6

 


Zawartość pakietu Creative Suite 6 Design Standard:

 • Adobe Photoshop® CS6
 • Adobe Illustrator® CS6
 • Adobe InDesign® CS6
 • Adobe Acrobat® X Pro
 • Bridge CS6
 • Adobe® Media Encoder CS6 
 • Adobe® Extension Manager CS6
 • Adobe® ExtendScript Toolkit CS6

 

 

Design Standard zawiera narzędzia do profesjonalnego projektowania materiałów drukowanych i publikacji cyfrowych, które wyznaczają standardy w branży. Innowacyjne funkcje malowania i rysowania oraz liczne efekty twórcze dostępne w oprogramowaniu Adobe Photoshop® i Illustrator® ułatwiają błyskawiczne tworzenie atrakcyjnych obrazów i grafiki.

 

Najważniejsze funkcje 

Przełomowe funkcje edytowania obrazów w programie Photoshop®. To narzędzie wyznacza standardy w dziedzinie opracowywania obrazów cyfrowych, dzięki czemu wyniki pracy wyglądają wyjątkowo atrakcyjnie. Zapewnia ono swobodę twórczą oraz precyzyjną kontrolę podczas obróbki i tworzenia kompozycji zdjęć, stosowania efektów artystycznych oraz malowania za pomocą różnorodnych narzędzi.

Edytowanie materiałów wideo w programie Photoshop. Program Photoshop pozwala edytować filmy, które stają się później częścią projektów publikacji elektronicznych. Przejścia, dźwięki i efekty, takie jak panoramowanie oraz powiększanie, pozwalają szybko łączyć klipy i obrazy statyczne.

Niepowtarzalna grafika wektorowa w programie Illustrator®. Opracowywaną grafikę wektorową najwyższej jakości można stosować w wielu różnych projektach — od logo do ilustracji umieszczanych w reklamach, na opakowaniach oraz w podpisach. Precyzyjne narzędzia do rysowania i wyszukane naturalne pędzle pozwalają tworzyć przyciągającą wzrok grafikę.

Profesjonalny układ stron w programie InDesign®. Dzięki precyzyjnemu sterowaniu typografią i wbudowanym narzędziom do tworzenia efektów artystycznych to intuicyjne oprogramowanie umożliwia tworzenie, inspekcję wstępną i generowanie atrakcyjnych układów stron.

Publikacje dla tabletów w programie InDesign. Funkcje dostępne w programie InDesign umożliwiają tworzenie interaktywnych publikacji dla tabletów (takich jak iPad). Program pozwala również dodawać elementy interaktywne, na przykład panoramowanie i powiększanie, pokazy slajdów, dźwięk i filmy. Opracowane materiały można przesyłać do pakietu Adobe Digital Publishing Suite w celu rozpowszechniania.*

Opracowywanie książek elektronicznych w programie InDesign. Dzięki ulepszonej typografii i obrazom, które automatycznie zmieniają rozmiar w celu dopasowania do każdego ekranu, można tworzyć atrakcyjne książki elektroniczne. Program pozwala również dodawać elementy wideo i dźwięki przeznaczone dla przenośnych czytników książek elektronicznych, które obsługują znaczniki wideo i audio języka HTML5, a także umożliwia stosowanie formatu EPUB3.†

Niezawodny mechanizm inspekcji wstępnej. Inspekcja wstępna służy do znajdowania problemów mogących zakłócić proces produkcji materiałów drukowanych. Pozwala wykrywać błędy w układach w programie InDesign oraz sprawdzać i poprawiać materiały w programie Adobe Acrobat® X Pro.

Sprawne dostarczanie dokumentów z ułatwieniami dostępu. Program InDesign umożliwia stosowanie reguł związanych z dostępnością, na przykład określanie kolejności zakładek i odczytywania na głos. Za pomocą programu Acrobat Pro można badać i dopasowywać dokumenty PDF z opcjami dostępności oraz sprawdzać ich poprawność.

Tworzenie, edytowanie i dostarczanie plików PDF. Oprogramowanie Acrobat X Pro pozwala rozpowszechniać układy w niezawodny sposób. Umożliwia zarówno tworzenie prostych dokumentów PDF, jak i łączenie układów, rysunków, obrazów, wideo, dźwięków oraz innych plików w pojedyncze, dopracowane portfolio PDF.

Wizualne przeglądanie plików multimedialnych. Oprogramowanie Adobe Bridge usprawnia wyszukiwanie plików, oferując opcję przeglądania miniaturek zamiast nazw plików. Dostępny w programach Photoshop i InDesign panel Mini Bridge ułatwia przeglądanie miniaturek oraz umieszczanie plików.

 


 

Wymagania Systemowe:

 


 

System Windows®

 • Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon® 64
 • Microsoft® Windows® XP z dodatkiem Service Pack 3;  Windows 7
 • 1 GB pamięci RAM, rekomendowana: 3GB dla 32-bit, 8GB dla 64-bit
 • 8,5 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania na wymiennych urządzeniach magazynujących z pamięcią flash
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800) z odpowiednią kartą graficzną obsługującą przyspieszanie sprzętowe, standard OpenGL, kolory 16-bitowe i mającą 256 MB pamięci VRAM
 • W przypadku niektórych funkcji opartych na przyspieszaniu GPU wymagana obsługa grafiki w standardach Shader Model 3.0 i OpenGL 2.0
 • Stacja dysków DVD-ROM obsługująca dwuwarstwowe płyty DVD
 • W przypadku funkcji multimedialnych wymagane oprogramowanie QuickTime 7.6.2
 • Oprogramowanie Adobe Flash® Player 10 wymagane do eksportowania plików SWF
 • Adobe Photoshop Extended nie obsługuje funkcji 3D w systemie Windows XP
 • Wymagane szerokopasmowe połączenie z Internetem na potrzeby usług online oraz sprawdzania na bieżąco aktualności wersji dostępnej na podstawie subskrypcji

 


UWAGA POŚREDNICY!!! WAŻNA INFORMACJA!!!
Zamawiając oprogramowanie w formie elektronicznej pamiętaj aby zawsze podać dane klienta końcowego do wygenerowania licencji.

W przeciwnym wypadku licencja zostanie wygenerowana na podstawie danych z zamówienia.

Wymagane dane:

·nazwa,

·imię i nazwisko,

·adres wraz z kodem pocztowym,

·adres e-mail.

 


16 innych produktów w tej samej kategorii: