Corel Pinnacle Studio 22 Plus BOX PL
Corel Pinnacle Studio 22 Plus BOX PL

Corel Pinnacle Studio 22 Plus BOX PL

247,85 zł netto
304,86 zł brutto
  • Kod producenta: PNST22PLMLEU
  • Platforma: Windows
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja pudełkowa
  • Język: Polski (PL)
Ilość
Dostępny

Pinnacle Studio 22 Plus

Filmy doskonałe pod każdym względem!

Dzięki profesjonalnym narzędziom do edycji obrazu i dźwięku w NOWYM programie Pinnacle Studio™ 22 Plus zrealizujesz swoje wizje jako producent. Program Pinnacle Studio usprawnia proces edycji i pozwala na szybki dostęp do potrzebnych narzędzi, a ponadto jest wyposażony w zaawansowane i kreatywne funkcje. Edytuj filmy na wielościeżkowej osi czasu, używaj ponad 1800 filtrów i efektów godnych dużego ekranu, edytuj nagrania z wielu kamer, nagrywaj ekran i korzystaj z wielu innych funkcji! Uzyskaj zdumiewające efekty dzięki nowej funkcji podstawowego cyzelowania koloru i tchnij życie w swoje filmy za pomocą podziału ekranu oraz ulepszonych elementów sterowania śledzeniem ruchu! Możesz bez trudu udostępniać gotowe projekty online, w popularnych formatach lub na dysku, korzystając z kreatywnych szablonów menu, dzięki którym efekty produkcji będą zachwycające! Opracuj najlepsze filmy i poznaj nowe możliwości dzięki programowi Pinnacle Studio Plus.

Nowości Pinnacle Studio 22 Plus

Opcja dzielenia ekranu w nagraniach wideo, która usprawnia i przyspiesza tok pracy.

Program Pinnacle Studio 22 zawiera nowe, przydatne funkcje, które usprawniają proces opracowywania filmów. Prezentuj kilka strumieni wideo jednocześnie, korzystając z opcji dzielenia ekranu w nagraniach wideo. Z łatwością przeciągaj i upuszczaj elementy, aby przygotować atrakcyjne filmy lub zaprezentować najważniejsze zdarzenia z niedawnej wycieczki. Zacznij od gotowych szablonów lub utwórz własny, niestandardowy szablon, korzystając z kreatora szablonu podziału ekranu.

Opracowywanie własnych szablonów!

Uatrakcyjnij swój kolejny projekt wideo, wykorzystując szablony montażu zawierające wstępnie zdefiniowane motywy: ślubny, sportowy, wakacyjny, science-fiction, komiksowy i inne. Wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać pożądany efekt. Program Pinnacle Studio dysponuje nową opcją tworzenia szablonów, co pozwala przyspieszyć przygotowywanie materiałów w przyszłości. Opracowuj i dodawaj standardowe wstępy i zakończenia nagrań wideo, aby uzyskać jednolity efekt we wszystkich produkcjach. Po ukończeniu nagrania i umieszczeniu go na osi czasu można z łatwością zapisać styl, wybierając kolejno opcje Plik, a następnie Zapisz film jako szablon. Aby wykorzystać szablon następnym razem, po prostu wybierz swój plik — to równie proste, jak przeciąganie i upuszczanie!


Efekty i muzyka, bez których trudno Ci będzie wyobrazić sobie pracę!

Jeśli szukasz kreatywnych pomysłów, zacznij od ponad 1800 profesjonalnych efektów. Program pozwala na znacznie więcej niż tylko radzenie sobie z często występującymi problemami — co powiesz na możliwość zmiany zachmurzonego nieba na błękitne lub wydobycia najlepszego oświetlenia w każdej scenie? Wykorzystaj tytuły i nakładki, aby zmienić nastrój filmu albo uatrakcyjnij go, dodając podkład muzyczny. Dzięki szerokiej gamie przejść i nowym opcjom dodawania trójwymiarowych tytułów, możesz tworzyć bardziej efektowne nagrania wideo niż kiedykolwiek. Sterowanie z wykorzystaniem klatek kluczowych pozwala precyzyjnie dostosować tempo nagrania. Możesz też wybrać niestandardowy motyw z kolekcji szablonów montażu, więc przedstawienie idealnego ślubu, wydarzenia sportowego, wakacyjnego wyjazdu czy opowieści science-fiction wymaga tylko kilku kliknięć. Najczęściej używane efekty, filtry i przejścia można zapisać w sekcji ulubionych, a potem sprawnie je wyszukiwać w celu ponownego wykorzystania. Możesz też dodać idealny podkład muzyczny do swojego wideo lub wybrać ścieżkę dźwiękową z naszej bezpłatnej biblioteki muzyki i pozwolić, aby program automatycznie dopasował dźwięk do długości filmu.

Ekscytujące dodatki, które uatrakcyjnią twój kolejny projekt!

Klatka po klatce twórz kinowe animacje a opcja animacji poklatkowej daleko wykracza poza standardowe możliwości edycji nagrań wideo. Wystarczy podłączyć kamerę, aby móc korzystać z zaawansowanych funkcji oraz wyjątkowych właściwości obiektywu bezpośrednio w programie Pinnacle Studio. Możesz z łatwością synchronizować i łączyć nagrania z 4 kamer, zwiększając dynamikę filmów w edytorze nagrań z wielu kamer, a także wybrać perspektywę, z której chcesz widzieć sceny podczas odtwarzania. Przeglądaj ujęcia, zmieniaj perspektywę i korzystaj z funkcji automatycznej synchronizacji dźwięku. Wykorzystaj nagrania z wielu kamer w połączeniu z efektem obrazu w obrazie, aby uatrakcyjnić swoją produkcję. Potem tylko przygotuj popcorn i rozsiądź się wygodnie, aby podziwiać swój nowy film!

Poznaj Pinnacle Studio 22 Plus

Profesjonalne narzędzia do profesjonalnej produkcji.

Możesz z łatwością synchronizować i łączyć nagrania nawet z 4 kamer, opracowując kolejną dużą produkcję i korzystając z edytora nagrań z wielu kamer, a także wybrać perspektywę, z której chcesz widzieć sceny podczas odtwarzania. Opcja śledzenia ruchu pozwala śledzić poruszające się elementy lub obiekty i dodawać do nich tytuły albo grafiki. Opcja animacji poklatkowej umożliwia pracę klatka po klatce, a efekt zielonego ekranu daje możliwość umieszczania osób lub obiektów na różnych tłach. Wszystkie te przydatne narzędzia pomogą Ci uzyskać optymalne rezultaty podczas edycji filmów!


50 Przedmioty

2 innych produktów w tej samej kategorii: