• Nowy
Corel Pinnacle Studio 23 Plus ML EU
Corel Pinnacle Studio 23 Plus ML EU

Corel Pinnacle Studio 23 Plus ML EU - Corp License 5 licencji

262,09 zł netto
322,38 zł brutto
  • Kod producenta: LCPNST23PLML1
  • Platforma: Windows
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja cyfrowa
  • Język: Polski (PL)
Ilość
Dostępny

Minimalna ilość zamówienia tego produktu to 5.

Corel Pinnacle Studio 23 Plus


 

 

Ilość licencji: 1 użytkownik

Język: wielojęzyczny (MULTI) w tym polski

 

 


 

Pinnacle Studio umożliwia obróbkę i tworzenie filmów w HD, FullHD i 4K. Program przeznaczony jest zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Proste w obsłudze, intuicyjne narzędzia umożliwiają wygodne wczytywanie materiału do komputera, edycję, dodawanie napisów, muzyki, komentarzy oraz efektów specjalnych a następnie zgranie na taśmę lub przygotowanie profesjonalnie wyglądającej płyty CD/DVD i Blu-ray.

Pinnacle Studio oferuje rozbudowane funkcje edycji nagrań wideo w jakości HD i 4K, takie jak sterowanie z wykorzystaniem klatek kluczowych, dynamiczne przejścia, przezroczystość ścieżek czy animacja poklatkowa. W programie znajdziemy ponad 1500 efektów, którymi wzbogacać można tworzony / edytowany materiał wideo. Dla mniej zaawansowanych użytkowników autorzy przygotowali dodatkowe funkcje, np. narzędzie, które samo, w intuicyjny sposób potrafi połączyć fragmenty filmu w całość.

W nowej wersji autorzy programu autorzy dodali nową funkcję służącą do cyzelowania koloru, które obejmują m.in. korekcję kolorów, koła kolorów, tabele LUT czy przebieg zakresu pomagają określić ton lub nastrój nagrań wideo. Oprócz tego, pojawiła się nowa opcja MultiCam Capture Lite, umożliwiająca równoczesne nagrywanie zawartości ekranu i obrazu z kamery internetowej.

Pinnacle

LCPNST23PLML1
20 Przedmioty

4 innych produktów w tej samej kategorii: