Corel Pinnacle Studio 25 Plus ML EU BOX
Corel Pinnacle Studio 25 Plus ML EU BOX

Corel Pinnacle Studio 25 Plus ML EU BOX

336,56 zł netto
413,96 zł brutto
  • Kod producenta: PNST25PLMLEU
  • Platforma: Windows
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja pudełkowa
  • Język: Polski (PL)
Ilość
Dostępny

Corel Pinnacle Studio 25 Plus


 

 

Ilość licencji: 1 użytkownik

Język: wielojęzyczny (MULTI) w tym polski

 

 


 

Pinnacle Studio umożliwia obróbkę i tworzenie filmów w HD, FullHD i 4K. Program przeznaczony jest zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Proste w obsłudze, intuicyjne narzędzia umożliwiają wygodne wczytywanie materiału do komputera, edycję, dodawanie napisów, muzyki, komentarzy oraz efektów specjalnych a następnie zgranie na taśmę lub przygotowanie profesjonalnie wyglądającej płyty CD/DVD i Blu-ray.

Pinnacle Studio oferuje rozbudowane funkcje edycji nagrań wideo w jakości HD i 4K, takie jak sterowanie z wykorzystaniem klatek kluczowych, dynamiczne przejścia, przezroczystość ścieżek czy animacja poklatkowa. W programie znajdziemy ponad 1500 efektów, którymi wzbogacać można tworzony / edytowany materiał wideo. Dla mniej zaawansowanych użytkowników autorzy przygotowali dodatkowe funkcje, np. narzędzie, które samo, w intuicyjny sposób potrafi połączyć fragmenty filmu w całość.

W nowej wersji autorzy programu autorzy dodali nową funkcję służącą do cyzelowania koloru, które obejmują m.in. korekcję kolorów, koła kolorów, tabele LUT czy przebieg zakresu pomagają określić ton lub nastrój nagrań wideo. Oprócz tego, pojawiła się nowa opcja MultiCam Capture Lite, umożliwiająca równoczesne nagrywanie zawartości ekranu i obrazu z kamery internetowej.

Pinnacle

PNST25PLMLEU
10 Przedmioty

2 innych produktów w tej samej kategorii: