Premiere Pro CC for Teams ENG Win/Mac
Premiere Pro CC for Teams ENG Win/Mac

Premiere Pro CC for Teams 2023 ENG Win/Mac

1 715,21 zł netto
2 109,71 zł brutto

  • Kod producenta: 65297628BA01B12
  • Platforma: Windows, Mac
  • Licencja: subskrypcja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja elektroniczna
  • Język: angielski (ENG)
Subskrypcja
Ilość
Dostępny


Adobe Premiere Pro CC


Importuj i łącz dowolne typy plików wideo, od krótkich ujęć z telefonu po filmy o rozdzielczości 5K, a następnie edytuj je standardowo, nie tracąc czasu na transkodowanie. Ten najlepszy zestaw narzędzi dla profesjonalnych twórców filmów wideo — Adobe Premiere Pro — to skuteczny, dostosowany do potrzeb użytkownika, nieliniowy edytor do obróbki filmów, dzięki któremu osiągniesz dokładnie taki efekt, jaki chcesz.

Najważniejsze nowości w Adobe Premiere Pro CC
Nowa funkcja pozwala na edycję tekstów w kompozycjach aplikacji After Effects bez wychodzenia z programu Adobe Premiere Pro. Wtapiane maski, które śledzą ruch obiektów, ułatwiają rozmywanie obszarów (na przykład twarzy i tablic rejestracyjnych) lub ich wyróżnianie (na przykład
w przypadku logotypów) w realizowanych produkcjach. Zastosowanie klipów wzorcowych sprawia, że jednokrotne nałożenie efektu zostanie wprowadzone we wszystkich podklipach.* W tym produkcie możliwa jest integracja z niektórymi usługami online firmy Adobe lub hostowanymi przez firmy zewnętrzne, a także udzielanie do nich dostępu. Usługi online, w tym usługa Adobe Creative Cloud, są dostępne tylko dla użytkowników powyżej 13. roku życia. Konieczne jest zaakceptowanie dodatkowych warunków użytkowania i zasad ochrony prywatności online firmy Adobe. Aplikacje i usługi online nie są dostępne we wszystkich krajach i językach i konieczna może być rejestracja użytkownika. Mogą one zostać zakończone lub zmienione w całości lub częściowo bez powiadomienia. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty lub koszty subskrypcji.


65297628BA01B12
48 Przedmioty

3 innych produktów w tej samej kategorii: