Premiere RUSH for teams ENG Win/Mac
Premiere RUSH for teams ENG Win/Mac

Premiere RUSH for teams 2022 ENG Win/Mac

1 050,30 zł netto
1 291,86 zł brutto

  • Kod producenta: 65297649BA01A12
  • Platforma: Windows, Mac
  • Licencja: subskrypcja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja elektroniczna
  • Język: angielski (ENG)
Subskrypcja
Ilość
Dostępny

Przedstawiamy Adobe Premiere Rush

Publikuj niesamowite filmiki stworzone przy pomocy Premiere Rush CC na swoje kanały społecznościowe. To nowa aplikacja do tworzenia i dzielenia się materiałami wideo. Pracuje na wszystkich urządzeniach i zmienia sposób w jaki tworzysz swoją miltimedialną zawartość.

Poznaj Adobe Premiere Rush

Wszystko czego potrzebujesz w jednej aplikacji

Przejdź płynnie od nagrywania do publikacji. Wbudowana funkcjonalność kamery w aplikacji pozwala nagrywać w czasie rzeczywistym materiały na urządzeniach mobilnych, wszystko w wysokiej jakości. Edytowanie jest proste, zawierające podstawowe narzędzia dla koloru, audio, grafiki i wiele więcej. Udostępniaj prosto z aplkacji do swoich ulubionych kanałów mediów społecznościowych.

Zrób sobie wielkie wejścia

Zachwyć swoich followersów profesjonalnym montażem i atrakcyjną grafiką bezpośrednio w aplikacji. Możesz znaleźć więcej grafik w Adobe Stock. Zmieniaj kolor, wielkość, czcionkę i wiele innych by dopasować je do Twojej marki. Zmień swoje materiały wideo z amatorskich na profesjonalne.


Twórz swoje show w drodze

Premiere Rush pracuje na wielu platformach. Przechwytuj wideo na Twoim telefonie, a następnie edytuj i udostępniaj w kanałach społecznościowych. Wszystko jest zsynchronizowane - tablet, desktop, telefon. Twoja ostatnia edycja jest zawsze widoczna na wszystkich urządzeniach.


65297649BA01A12
50 Przedmioty

3 innych produktów w tej samej kategorii: