Presenter Video Expr v.12 Win ENG
Presenter Video Expr v.12 Win ENG

Presenter Video Expr v.12 Win ENG

887,54 zł netto
1 091,68 zł brutto

  • Kod producenta: 65277750AD01A00
  • Platforma: Mac
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja elektroniczna
  • Język: angielski (ENG)
Ilość
Dostępny

Twoje prywatne studio wideo

Oszczędzaj czas i pieniądze używając w pełni zautomatyzowanego i interaktywnego oprogramowania Adobe Presenter Video Express. Twórz, edytuj i miksuj atrakcyjne materiały w jakości HD. Dzieki oprogramowaniu Adobe Presenter Video Express doznania Twoich odbiorców będą na najwyższym poziomie!

Poznaj Adobe Presenter Video Express

Interaktywne materiały wideo

Twórz, edytuj i publikuj bogate, interaktywne materiały wysokiej rozdzielczości w trzech prostych krokach. Nagraj obraz ze swojego komputera lub Twojej kamerki, lub zaimportuj wideo z tabletu, telefonu lub innego zewnętrznego źródła. Połącz je w sposób jaki uważasz za najciekawszy, włączając w to elementy które mogą przyciągnąć uwagę widzów. Użyj swoich materiałów wideo do promocji produktów, uczenia na odległość, wsparcia dla klientów, do mediów społecznościowych i wielu więcej!

Eksperymentalne wideo, pożegnaj się z nudą!

Spraw aby Twoje materiały wideo wyglądały tak jak nagrywane w studio. W ciągu kilku sekund zamień tło za Tobą ze zwykłego "pokojowego" na coś bardziej atrakcyjnego! Na przykład na profesjonalne biuro korporacji, kawiarnię, a nawet możesz sprawić, że Twoi odbiorcy będą mieli wrażenie że siedzisz na plaży! Wzbogać swoje filmy dużą ilością zróżnicowanych teł, a także efektami, adnotacjami, logami marek i wieloma innymi atrakcyjnymi elementami!


Publikuj i kontroluj zasięg wideo

Dotrzyj do swoich odbiorców gdziekolwiek oni są. Dzięki analizom odkrywaj ich preferencje i wzory zachowań. Spraw by Twoje wideo były łatwo dostępne - publikuj je w HTML5 lub w formacie MP4, co gwarantuje dostępność w takich serwisach jak YouTube, Vimeo oraz na każdym komputerze i urządzeniu mobilnym. Przeglądaj statystyki i zachowania publiczności kiedy publikujesz filmy na daną platformę.


65277750AD01A00
50 Przedmioty

5 innych produktów w tej samej kategorii: