Presenter Licensed v.11.1 Win ENG
Presenter Licensed v.11.1 Win ENG

Presenter Licensed v.11.1 Win ENG

2 150,71 zł netto
2 645,38 zł brutto

  • Kod producenta: 65287236AD01A00
  • Platforma: Windows
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja elektroniczna
  • Język: angielski (ENG)
Ilość
Dostępny

Nauka na żądanie

Adobe Presenter 11.1 to stworzone przez Adobe narzędzie, pozwalające na tworzenie interaktywnych prezentacji, które bazują na pokazie slajdów stworzonym w programie Microsoft Power Point.

Poznaj Adobe Presenter 11.1

Zamień pokaz slajdów na interaktywny kurs e-Learning

Adobe Presenter 11 umożliwia stworzenie za pomocą kilku kliknięć wciągającej interaktywnej prezentacji z pokazu slajdów. Ten program to ciekawe rozwiązanie dla osób potrzebujących prostego, funkcjonalnego narzędzia do tworzenia prezentacji, pokazu lub szkoleń. Program umożliwia publikację pokazów w formacie HTML5 dla prostego dostępu z każdego komputera czy urządzenia mobilnego.

Dołącz wideo!

Do interaktywnych prezentacji istnieje możliwość dołączenia materiałów wideo w jakości HD, dzięki czemu przekaz będzie jeszcze bardziej atrakcyjny. Istnieje możliwość nagrania zawartości ekranu, użycia kamery internetowej oraz zapisu dzwięku, a to wszystko bez konieczności posiadania drogiego sprzętu studyjnego. Interfejs oparty na trzech prostych przyciskach umożliwia łatwe edytowanie i publikowanie materiałów wideo.


Analizuj prędkość nauki

Osoba ucząca się lubi przykuwające uwagę interaktywne quizy. Twórz taka formę nauczania by jednocześnie analizowac prędkość opanowywania materiału przez uczącego się. Premiere integruje się z SCORM-, AICC-, xAPI-. Do dyspozycji są również całkowicie nowe platformy: LMS i Adobe Captivate Prime.


65287236AD01A00
50 Przedmioty

1 inny produkt w tej samej kategorii: