PRO100 v5 Pełna - kolejna licencja + Adobe CC
PRO100 v5 Pełna - kolejna licencja + Adobe CC

PRO100 v5 Pełna - kolejna licencja + Adobe CC

2 400,00 zł netto
2 952,00 zł brutto
Ilość
Dostępny


 

 

PRO100 v5 Pełna (kolejne licencje)

 


 

UWAGA! PROMOCJA!

Dokonując zakupu na powyższej aukcji, otrzymasz 
GRATIS zaproszenie 
pozwalające przez 30 dni bezpłatnie korzystać z usługi

Adobe Creative Cloud for Teams.

Więcej informacji na temat pakietu znajdziesz 
tutaj.

Wartość miesięcznej usługi CCfT to 61,49 euro (ok. 250 zł)!

Dodatkowo, po zakończeniu promocyjnego okresu korzystania z usługi, otrzymasz od nas 1% rabatu na zakup dowolnego programu, lub pakietu programów CC.

Z promocji wyłączone są są osoby, które posiadają już numer Adobe VIP. 


 

PRO100 to program stworzony "dla Meblarzy, pod dyktando Meblarzy". Jest to całkowicie samodzielny, prosty w instalacji i przyjazny Użytkownikowi program, którego zadaniem jest ułatwić pracę stolarza, projektanta, montażysty. Nazwa PRO100 (czyt: prosto) to dewiza autorów programu w zakresie łatwości i intuicyjność obsługi programu, nie rezygnując z wyskokiej jakości i funkcjonalnośći Produktu. Praca z programem odtwarza proces tworzenia rzeczywistego mebla. Użytkownik operuje elementami mebla (formatkami) układając je w wirtualnej przestrzeni, zupełnie tak jak w rzeczywistości. Używając programu można projektować własne biblioteki elementów, gotowych mebli i materiałów lub korzystać z dołączonych do standardowej instalacji. Program PRO100 jest uniwersalnym narzędziem wspomagającym producentów i projektantów wszelkich typów mebli - kuchennych, biurowych, pokojowych, przemysłowych, laboratoryjnych etc. Uniwersalność PRO100 potwierdza użytkowanie go również przez projektantów laboratoriów, kominków a nawet placów zabaw(!).

Większość operacji związanych z projektowaniem realizuje się szybko i łatwo za pomocą myszki - jak w zabawie klockami. Dodatkowym ułatwieniem jest zbiór pasków narzędziowych zawierających jakże przydatnych projektantowi narzędzi takich jak np: dosuwanie, pozycjonownie, wyrównywanie, obroty. Każdy element występujący na scenie projektu ma własne okno właściwości, gdzie w sposób precyzyjny możemy nadawać mu określone cechy: nazwę, wymiary, rodzaj materiału, przyporządkowanie do określnych grup raportów, cenę itp. Całość stanowi potężne narzędzie wspomagające projektanta w jego pracy.Po zakończeniu projektowania możliwe jest przeniesienie jednym kliknięciem zestawienia formatek do programu Nowy Rozkrój i zoptymalizowanie rozrysu potrzebnych nam elementów na płytach.

 

 

Wersja 5 to lustra, połyski, błyszczące laminaty, regulacja koloru i kąta padania promieni słonecznych oraz wiele innych funkcjonalności w znacznie szybciej działającym programie.

Najważniejsze zmiany, jakie pojawiły się w wersji 5 programu PRO100 to przede wszystkim zupełnie nowy moduł wizualizacji oparty o technologię OpenGL.
W praktyce oznacza to kolosalne przyspieszenie działania programu - obrót, skalowanie i edycja sceny bez przerw w wyświetlaniu tekstur oraz bardzo szybkie generowanie fotorealistycznej wizualizacji.

Wprowadziliśmy wiele nowych funkcjonalności, między innymi:

 

PRO100 występuje w dwóch wersjach: Pełnej i Salonowej.
Różnią się między sobą jedynie możliwością edycji i tworzenia własnych brył w bibliotekach (katalogach) mebli i elementów: wersja Pełna posiada taką możliwość, w wersji salonowej tworzenie i edycja bibliotek jest zablokowane.
Dlatego wersja pełna kupowana jest najczęściej jako pierwszy program przez producentów mebli, którzy chcą mieć możliwość łatwego wprowadzenia do bibliotek swoich wyrobów lub szybkiego modyfikowania istniejących.

  pełna salon demo
Wizualizacja      
fotorealizm + + +
rzuty prostokątne + + +
wymiarowanie + + +
eksport obrazu + +  
Edycja      
edycja kształtu + + +
elementy/meble nietypowe + + +
budowanie mebla + + +
odczyt projektu + + +
zapis projektu + +  
wydruk projektu + +  
Zestawienia produkcyjne      
lista formatek + +  
lista elementów + +  
zużycie materiałów + +  
eksport do Nowego Rozkroju + +  
Biblioteki      
biblioteki standardowe + + +
modyfikacja bibliotek +    
dodawanie elementów do biblioteki +    
Wycena      
automatyczna wycena + +  
edycja cenników +    
wiele cenników + +  
własne pozycje wyceny + +  
Bezpieczeństwo      
kopie bezpieczeństwa + +  
odzyskiwanie projektów + +  
automatyczny zapis + +  Wersja salonowa, bez możliwości edycji bibliotek, kupowana jest najczęściej jako wyposażenie salonów sprzedaży, również nie bedących własnością producenta: producent, wyposażając salon w wersje salonową zamiast pełnej ma gwarancję, że programem sprzedawane będą wyłącznie meble z jego oferty, obecne w bibliotece jaką przekazuje do salonu. Zablokowanie konkretnych elementów biblioteki (np. przed zmianą rozmiarów) dodatkowo powoduje eliminację błędów związanyh z samowolą projektanta. To samo dotyczy możliwości zablokowania cenników - producent mebli może, choć nie musi narzucić ceny na meble w bibliotece.

Minimalne wymagania:

  • system operacyjny: Microsoft Windows XP, Vista, Windows7, Windows8
  • karta graficzna: NVIDIA GeForce 9600 albo ATI Radeon X1900 lub lepsze *
  • przestrzeń na dysku: ok. 2GB (zależnie od wielkości bibliotek)
  • napęd DVD do instalacji programu

* podane zostały wymagania kart graficznych niezbędnych do uzyskania wszystkich zaawansowanych efektów wizualizacji. Komputery wyposażone w zintegrowane układy graficzne (np. laptopy wyłącznie z układami Intel GMA) mogą nie wyświetlać poprawnie wszystkich efektów.


5 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: