Aktualizacja z Nowy Rozkrój v5 do Nowy Rozkrój v7 - wymagana wymiana nośnika LPT
Aktualizacja z Nowy Rozkrój v5 do Nowy Rozkrój v7 - wymagana wymiana nośnika LPT

Aktualizacja z Nowy Rozkrój v5 do Nowy Rozkrój v7 - wymagana wymiana nośnika LPT

577,50 zł netto
710,33 zł brutto
Ilość
Dostępny

 

Aktualizacja

Wymagana wymiana nośnika LPT na USB - płatne osobno.

 
 

Program Nowy Rozkrój stosowany jest do optymalizacji rozkroju płyt meblowych, blachy, szkła czy innych materiałów. Praca z programem pozwala na znaczne oszczędności w zużyciu materiału oraz w kosztach pracy.

Korzyści z użytkowania Nowego Rozkroju to:

  • minimalizacja strat materiału
  • oszczędność czasu
  • przyspieszenie pracy
  • lepsza kontrola zużycia materiału
  • lepsza organizacja pracy i dostaw

 

Nowy Rozkrój to najpopularniejszy na polskim rynku program komputerowy do optymalizacji (minimalizacji odpadu) rozkroju płyt meblowych, blachy, szkła i innych materiałów.

Stosowanie programu Nowy Rozkrój pozwala na oszczędność materiału, nie wspominając o czasie i pracy pracowników. Program jest w pełni samodzielny, nie wymaga stosowania żadnego dodatkowego sprzętu poza komputerem i drukarką. Efektywność optymalizacji, łatwość obsługi stanowią o jego wielkiej przydatności. Czytelne, konfigurowalne wydruki formatu A4 pokazują układ elementów na arkuszach i sposób ich rozcięcia. Bezpłatna wersja demo pozwala na zapoznanie się z programem przed zakupem.

 

Sposób działania

Po wybraniu rodzaju arkusza i wprowadzeniu danych poszczególnych formatek, bądź gotowych wyrobów rozpoczynamy proces optymalizacji. Przy rozrysowywaniu uwzględniane są: rzaz (szerokość piły), struktura elementu (usłojenie) oraz wprowadzone przez użytkownika ograniczenia technologiczne (jak np. bazowanie, cięcie na pasy itp). Odpowiednio skonfigurowany program wykorzystuje najpierw "odpad" czyli arkusze niepełne, a potem dokonuje rozrysu na pełnych płytach.
Optymalizacja przeprowadzana jest jednocześnie dla pięciu różnych kryteriów:

  • procent odpadów (zużycie materiału)
  • liczba schematów (różnych rozrysów)
  • długość cięcia (przebieg piły)
  • liczba cięć (preferuje długie cięcia)
  • liczba pakietów (najprostsza realizacja)


Niezależnie od siebie generowane są optymalne rozrysy dla każdego z powyższych kryteriów - program umożliwia ich natychmiastowy graficzny podgląd i porównanie. Zaakceptowanie rozrysu powoduje jego wydruk oraz aktualizację magazynu arkuszy i odpadów. Opcjonalnie drukowane są etykiety na gotowe elementy.
5 Przedmioty

9 innych produktów w tej samej kategorii: