MAGIX Web Designer Premium - Box - EN
MAGIX Web Designer Premium - Box - EN
MAGIX Web Designer Premium - Box - EN
MAGIX Web Designer Premium - Box - EN

MAGIX Web Designer Premium - ESD - cyfrowa

405,69 zł netto
499,00 zł brutto
Ilość
Dostępny

MAGIX - Web Designer Premium


Rozpocznij od jednego z ponad 200 gotowych szablonów stron internetowych. Dzięki własnym pomysłom przekształcisz nasz szablon w całkowicie osobistą stronę internetową. Web Designer daje Ci 100% swobodę tworzenia, abyś na końcu był w 100% zadowolony ze swojej strony internetowej.


Główne zalety programu:

200+ szablonów stron internetowych 

1000+ elementów projektowych 

Pełna niezależność projektowania gwarantowana 

Nie musisz być programistą 

Online Designer 

100+ filtrów zdjęć 

Animacje & efekty 

Rozbudowana edycja obrazu 

2 GB pamięci internetowej** 

Wraz z własną domeną**


To takie proste. I takie piękne.
Czy to przy użyciu szablonu czy też bez – tworzenie pierwszej strony internetowej będzie bardzo proste nawet dla początkujących. Dzięki intuicyjnej zasadzie przeciągnij & upuść i naszym elastycznym szablonom nie musisz posiadać żadnej wiedzy z zakresu programowania.

Z dowolnego miejsca. Na dowolne miejsce.
Smartfony. Tablety. Laptopy. Nieważne, na jakim urządzeniu oglądasz swoją stronę, na każdym z nich wygląda ona dobrze. A ponieważ w dzisiejszych czasach jesteśmy częściej w drodze niż w domu, edytor Xara Online Designer pozwoli Ci aktualizować stronę, edytować teksty i obrazy lub wgrywać zdjęcia z dowolnego miejsca – bezpośrednio za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Obraz powie więcej niż...
Strona internetowa ożyje dzięki Twoim zdjęciom. Abyś miał zawsze właściwe rzeczy pod ręką, z programem zintegrowana została biblioteka zawierająca ponad 900 000 bezpłatnych zdjęć, grafik i ilustracji.

Scena wolna!
Suwak do zdjęć Interaktywne galerie zdjęć. Odtwarzacz wideo HD. Twoje zdjęcia i filmy wideo będą idealnie wyeksponowane i zostaną dostrzeżone przez odwiedzających stronę.

Feels like home
Ponad 200 dodatkowych, specyficznych dla branży szablonów stron internetowych sprawi, że Twoi kliencie i przyjaciele odniosą wrażenie, że dobrze trafili. Ponieważ właśnie w przypadku stron internetowych liczy się pierwsze wrażenie!

Same ohy i ahy
Zaskakujący. Interesujący. Urozmaicony. Ciesz się tworzeniem własnej strony internetowej, umieszczaj na niej swoje treści i zapraszaj odwiedzających do jej odwiedzenia. Nasze najnowsze efekty i animacje ożywią Twoją stronę internetową.

Dobrze. Lepiej. Super strony.
Strona, na której zaprezentujesz wszystko bez ograniczeń – nawet zajmujące dużo miejsca treści, takie jak prezentacje i broszury firmowe. Supersites umożliwią Ci efektowną i przejrzystą prezentację dużej ilości treści.

Sony

20 Przedmioty

10 innych produktów w tej samej kategorii: