WordPerfect Office 2020 Standard Eng Win - Upgrade - elektroniczna
WordPerfect Office 2020 Standard Eng Win - Upgrade - elektroniczna

WordPerfect Office 2021 Standard Eng Win - Upgrade - elektroniczna

613,73 zł netto
754,88 zł brutto
  • Kod producenta: LCWP2021MLUG1
  • Platforma: Windows
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja elektroniczna
  • Język: angielski (ENG)
Ilość
Dostępny

WordPerfect Office 2021 - wersja Standard -
Komplet biurowy typu "wszystko w jednym"

  • Łatwe tworzenie dokumentów
  • Wbudowane formularze PDF
  • Elastyczne publikowanie eBooków
  • Rozbudowana kompatybilność, w tym Microsoft Office

Corel® WordPerfect® Office 2021 Standard Edition jest zaufanym rozwiązaniem do tworzenia imponujących dokumentów, prezentacji, arkuszy kalkulacyjnych i innych. Dzięki wbudowanym funkcjom PDF, ulepszonym kodom wyświetlania i publikacji e-booków, znajdziesz wszystkie funkcje, które są potrzebne do wydajniejszej pracy, a współpraca jest prosta dzięki obsłudze ponad 60 typów plików. Sugerowane przez użytkownika udoskonalenia usprawniają najważniejsze wymagania dotyczące przepływu pracy, dzięki czemu można łatwo i intuicyjnie odkryć narzędzia umożliwiające realizację zadań w każdym środowisku biurowym.

1. Pakiet biurowy typu „wszystko w jednym”

Poznaj moc, wydajność i wbudowane funkcje legendarnego zestawu biurowego.

Dzięki niezrównanej obsłudze plików i kompatybilności, w tym Microsoft Office,

możesz tworzyć profesjonalne dokumenty, prezentacje, arkusze kalkulacyjne i wiele więcej.

Jest to intuicyjne, łatwe w użyciu rozwiązanie dla użytkowników domowych i biznesowych.

2. Wyświetl formatowanie dokumentu za pomocą kodów Reveal

Zobacz dokładnie, jak i gdzie Twoje formatowanie pojawia się w dowolnym dokumencie WordPerfect z kodami ujawniania. Ta od dawna ulubiona funkcja daje ci kontrolę przez kilka

prostych kliknięć. Jest to preferowany sposób pracy podczas tworzenia nowych dokumentów, z dodatkowymi funkcjami obsługi atrybutów czcionek i funkcji wyrównywania tekstu w komórkach, wierszach i kolumnach tabeli.

3. Wbudowana funkcjonalność PDF

Twórz, edytuj i udostępniaj pliki PDF bezpośrednio z pulpitu. Wybierz opcję formularza PDF do wypełnienia, aby interaktywnie zbierać ważne informacje, lub otwórz dowolny plik PDF za pomocą WordPerfect 2020, aby ponownie wykorzystać tekst lub grafikę. Dzięki elastyczności publikowania plików PDF możesz udostępniać dokumenty, wykresy i prezentacje.

Edycja plików PDF i formularzy PDF do wypełnienia jest obsługiwana tylko w WordPerfect Office Standard i WordPerfect Office Pro.

4. Kompatybilność z Microsoft Office

Dzięki możliwości otwierania, edytowania i zapisywania dokumentów w wielu popularnych formatach plików, będziesz mieć pewność, że Twoje informacje zostaną dobrze odebrane.

Oprócz tego możesz cieszyć się kompatybilnością z plikami Microsoft Word, Excel i PowerPoint i ponad 60 typami plików dla bezkonkurencyjnej obsługi i udostępniania.

5. Intuicyjne publikowanie książek elektronicznych

Poznaj wiele sposobów tworzenia i publikowania własnego eBooka.

WordPerfect ma wszystkie narzędzia konfiguracji do tworzenia e-booków na dowolny temat, udostępniania, drukowania lub sprzedaży. Możesz tworzyć dedykacje, prawa autorskie, strony tytułowe i spis treści dla oryginalnej historii, a także opcję zmiany czcionki i rozmiaru grafiki. Obejmuje również kompatybilność z popularnymi urządzeniami eBook, takimi jak Kobo, Nook i Sony Reader.

6. Funkcja korespondencji seryjnej

Spraw, by wysyłanie przesyłek masowych było bardzo proste dzięki tej poręcznej funkcji, która przeprowadzi Cię przez prosto krok po kroku przez proces adresowania kopert i etykiet.

Dzięki Mail Merge Expert możesz bezproblemowo powiązać źródło informacji, takie jak istniejąca książka adresowa, z żądanymi dokumentami formularzy, takimi jak listy, etykiety i koperty.

7. Obszerna biblioteka treści

Uzyskaj profesjonalny, wysokiej jakości początek każdego projektu. Znajdziesz wszystkie zasoby, których potrzebujesz do dowolnego dokumentu, prezentacji lub arkusza kalkulacyjnego, z wygodną wbudowaną biblioteką zawierającą ponad 10 000 wysokiej jakości obrazów clipart, 900 czcionek TrueType, 300 profesjonalnych szablonów i ponad 175 zdjęć cyfrowych.

8. Menedżer makr

Oszczędzaj cenny czas i energię dzięki elastyczności makr. Wydajny Menedżer makr zawiera okno dialogowe, w którym wszystkie makra WordPerfect są wyświetlane w jednym miejscu. Ponadto można wyświetlić właściwości każdego makra, edytować ciąg lub dodać szczegółowy opis, a następnie uruchomić gotowe makro.

9. Redakcja

Zamaż wrażliwe dane lub poufne informacje i upewnij się, że nie można odzyskać ani ujawnić tekstu. Ta wszechstronna funkcja może również wyszukiwać w dokumencie słowa i frazy, które mają zostać ukryte, i automatycznie zastosować redakcję. Zredagowane pliki mogą być zapisywane w formatach .pdf lub .wpd, chroniąc twoje informacje przed obserwatorami.

10. Usuwanie metadanych

Metadane to informacje, które czają się w plikach biurowych i obejmują historię cofania / ponawiania, notatki recenzentów, ukryty tekst i komentarze. Na szczęście WordPerfect ma wbudowaną funkcję, która pozwala użytkownikom usuwać poufne i / lub wrażliwe metadane z plików, utrzymując dokumenty w czystości, bezpieczeństwie i ochronie

Zawartość pakietu:

Zasoby

Ponad 900 czcionek TrueType
Ponad 10 000 obrazów clipart
Ponad 300 szablonów
Ponad 175+ cyfrowych zdjęć
The Pocket Oxford English Dictionary - słownik

Grafika prezentacji - edytor map bitowych i aplikacja do rysowania
Projektant XML programu WordPerfect

Program w licencji komercyjnej, elektronicznej. Klient otrzymuje certyfikat licencyjny wraz z kluczem produktu i linkiem do pobrania instalatora.

Produkt w wersji językowej angielskiej, francuskiej.

Licencja, wieczysta do wykorzystania komercyjnego. W przypadku zainteresowania produktem na większą liczbę stanowisk lub w licencji rządowej albo edukacyjnej zapraszamy do kontaktu z nami.


LCWP2021MLUG1
19 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: