CAD Decor 3.x
CAD Decor 3.x
CAD Decor 3.x

CAD Decor 3.x

5 490,00 zł netto
6 752,70 zł brutto
Ilość
Dostępny

CAD Decor to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja wspomagająca projektowanie dowolnych wnętrz. Ze względu na unikatowe funkcje projektowe oraz gotowe, producenckie bazy płytek ceramicznych i wyposażenia jest szczególnie polecana do aranżacji wnętrz w których wykorzystywana jest glazura: łazienki, salony SPA, baseny, salony, hole. Sztandarowym przykładem zastosowania programu CAD Decor jest projektowanie wnętrz łazienkowych. Z dumą możemy stwierdzić, iż program CAD Decor jest najpopularniejszym oprogramowaniem spotykanym w salonach sprzedaży płytek ceramicznych oraz wyposażenia łazienek. Dzięki prostocie obsługi programu, projektant a nawet średnio zaawansowany operator komputera może na poczekaniu wygenerować projekt wnętrza zgodny z oczekiwaniami klienta. Szybkość projektowania i natychmiastowa fotorealistyczna wizualizacja to kluczowe atuty utwierdzające odbiorcę projektu, iż ma do czynienia z profesjonalistą. Oczywiście w programie można projektować również inne wnętrza, nie tylko łazienkowe. Za pomocą prostych w obsłudze narzędzi rysunkowych oraz kilkudziesięciu tysięcy modeli 3D dostępnych w gotowych bazach danych można zaaranżować dowolne wnętrze. Dodatkowo, program jest wyposażony w konwerter modeli 3D dzięki czemu ilość możliwych do użycia gotowych obiektów 3D staje się nieograniczona. Wizualizacja projektu dostępna jest natychmiast, wystarczy kliknąć jeden przycisk i gotowe !

Co nowego w CAD Decor 3.x ?

- możliwość pracy z Modułem Renderingu Profesjonalnego – przy jego tworzeniu zostały wykorzystane najnowsze rozwiązania i algorytmy obrazowania w dziedzinie grafiki komputerowej. Nowe algorytmy to głównie sposoby obliczania oświetlenia globalnego (Global Illumination) – metoda energetyczna Radiosity oraz analiza promieni odbitych i załamanych – Raytracing. Inne ważne funkcjonalności to możliwość regulacji poszczególnych parametrów Global Illumination, opcja dodatkowego przeliczania rozkładu oświetlenia na wybranych obiektach – algorytm Final Gathering, możliwość nadawania emisji o dowolnej barwie światła wybranym obiektom, opcje naprawy błędnie wyrysowanych powierzchni modeli 3D oraz regulacja gęstości siatki sceny.

Nowa metoda obliczeniowa pathtracing zapewnia niespotykaną dotąd wysoką, fotorealistyczną jakość renderingu w bardzo krótkim czasie.

Nowy moduł dokumentacji - niezwykle proste i intuicyjne narzędzie umożliwiające stworzenie profesjonalnej dokumentacji.

Uwaga, moduł Renderingu Profesjonalnego jest modułem opcjonalnym, w podstawowej wersji programu mamy do dyspozycji tzw. rendering standardowy, umożliwiający generowanie fotorealistycznych wizualizacji.

- Konwerter 3D – jest to moduł konwertowania modeli 3D do formatu DWX. Pozwala on na zamianę popularnych formatów DWG, DXF, 3DS, SKP, STL, PLY, OBJ, LWO, OFF, DAE, CTM, dzięki czemu dowolne modele, pobrane z Internetu lub stworzone samodzielnie w innych aplikacjach, mogą być używane w projektach tworzonych w oparciu o nasze programy. Modele mogą podlegać również skalowaniu i minimalizacji wielkości siatki. Po wszystkich modyfikacjach, modele zapisujemy w bazie użytkownika i dzięki czemu możemy w dowolny sposób korzystać z nich podczas tworzenia projektów.

- rozliczanie fug - w najnowszej wersji programu, możemy dokonać wyceny nie tylko płytek ceramicznych i farby, ale również ilość użytej fugi i kleju niezbędnego do przyklejenia płytek.

- przebudowany panel zarządzania materiałami (teksturami), wprowadzony został czytelny podział na materiały: producenkie, standardowe oraz użytkownika 

- wprowadzono możliwość filtrowania obiektów 3D w bazach wnętrzarskich wg. kryteriów wymiarowych

- innowacyjna prezentacja projektu - w najnowszej wersji CAD Decor zostało udostępnionych wiele możliwości prezentowania projektów: ilustracje (format JPG, PNG, JPS), panoramy 3D tworzone w module CAD Share-It oraz prawdziwe filmy (format AVI, dowolny kodek). Filmy tworzone są w oparciu o zdefiniowaną ilość klatek, rozdzielczość, kąt i prędkość kamery. Szybkość i ustawienia kamery można zmieniać w trakcie nagrywania (rendering w czasie rzeczywistym), co pozwala na tworzenie niepowtarzalnych dokumentacji wizualnych projektu.

- nowe możliwości prezentacji emisji światła, wstawianie wnęk/występów z poziomu wizualizacji, bump mapping czyli tzw. mapowanie wypukłości 

 

Wiecęj informacji tutaj.

 


10 Przedmioty

4 innych produktów w tej samej kategorii: