QuarkXPress 2021 Win/Mac licencja komercyjna Wieczysta + QuarkXPress Advantage
QuarkXPress 2021 Win/Mac licencja komercyjna Wieczysta + QuarkXPress Advantage
QuarkXPress 2019 Win/Mac licencja komercyjna + QuarkXPress Advantage
QuarkXPress 2019 Win/Mac licencja komercyjna + QuarkXPress Advantage
QuarkXPress 2019 Win/Mac licencja komercyjna + QuarkXPress Advantage

QuarkXPress Win/Mac licencja komercyjna Wieczysta + QuarkXPress Advantage

3 393,49 zł netto
4 173,99 zł brutto
Ilość
Dostępny

QuarkXPress to jeden z najpopularniejszych narzędzi do składania dokumentów (publikacji). Aplikacja to kompleksowy pakiet przeznaczony do projektowania i tworzenia układu publikacji, formatowania tekstu, obsługi wydruków, zarządzania kolorami itp.

QuarkXPress oferuje intuicyjny interfejs, który zaprojektowano specjalnie z myślą o tworzeniu wysokiej jakości i profesjonalnych layoutów; nowe narzędzia do tworzenia publikacji drukowanych, stron WWW i plików Flash. Oprócz takich funkcji jak dostęp do makiet i eksport dokumentów do plików PDF, EPS, SWF i HTML najnowsze wersja zapewnia integrację z innymi aplikacjami (graficznymi, video i innymi).

Nowy QuarkXPress 2022 w wersji wieczystej już w sprzedaży!
 
QuarkXPress 2022 to najlepszy pakiet DTP, stosowany w największych agencjach reklamowych i wydawnictwach na całym świecie. Quark 2022 to bezkonkurencyjny, profesjonalny program do składu oraz najbardziej potężne i ułatwiające pracę narzędzie dla wszystkich, którzy zajmują się cyfrowym projektowaniem i publikowaniem. Program QuarkXPress 2022 dostępny jest dla systemu operacyjnego Windows i Mac OS.
 
Innowacyjne Flex Layouts dostępne w najnowszej odsłonie QuarkXPress 2022 umożliwiają projektantom opracowywać prawdziwie responsywne strony internetowe HTML5 w środowisku WYSIWYG jak również nowy, jeszcze raz przeprojektowany mechanizm publikowania danych w tabelach.
 
QuarkXPress Advantage to nowa opcja aktualizacji oprogramowania, dzięki której oszczędzisz i zyskasz dostęp do każdej aktualnej wersji QuarkXPress, w tym również pomocy technicznej bez ograniczeń. Po zakończeniu ważności Advantage'a korzystanie z oprogramowani jest nadal możliwe w wersji ostatnio zaktualizowanej.
 
Wymagania systemu Quark 2022:
  • Mac OS 10.12 (Sierra) - 10.14 (Mojave)
  • Microsoft Windows 8.1 (64 bit), Windows 10 (64 bit z ostatnim uaktualnieniem)

Quark

90 Przedmioty

5 innych produktów w tej samej kategorii: