• Nowy
QuarkXPress 2019 Win/Mac licencja rządowa GOV + QuarkXPress Advantage
QuarkXPress 2019 Win/Mac licencja rządowa GOV + QuarkXPress Advantage
QuarkXPress 2019 Win/Mac licencja rządowa GOV + QuarkXPress Advantage
QuarkXPress 2019 Win/Mac licencja rządowa GOV + QuarkXPress Advantage

QuarkXPress 2019 Win/Mac licencja rządowa GOV + QuarkXPress Advantage

3 679,49 zł netto
4 525,77 zł brutto
Subskrypcja
 • 1 Rok
 • 2 Lata
 • 3 Lata
Ilość
Dostępny

Najnowsza wersja profesjonalnego programu do składu firmy Quark - najlepszej alternatywy dla Indesign.

Program w wersji wieczystej subskrybcja dotyczy dodatku QuarkXPress Advantage

Licencja na 50 użytkowników

Nasza firma jest jedynym Autoryzowanym Resellerem Quark w Polsce.

Co nowego w QuarkXPress 2019

NIEZNANA TYPOGRAFIA


Kontrole OpenType pierwszej klasy

Wszyscy wiemy, że czcionki OpenType oferują najlepsze opcje typografii, takie jak odpowiednie małe czapki, ułamki rzeczywiste, ligatury, liczby tabelaryczne, zestawy stylistyczne sugerowane przez projektantów czcionek i wiele innych. Jednak większość aplikacji ukrywa funkcje typograficzne oferowane przez OpenType lub uniemożliwia ich zastosowanie. QuarkXPress 2018 jest inny: po raz pierwszy OpenType jest traktowany jako obywatel pierwszej klasy. Zamiast ukrywać opcje w wielu podmenu, ułatwiamy korzystanie z OpenType. Dzięki QuarkXPress 2018 możesz teraz kontrolować swoje czcionki OpenType w oczekiwany sposób.

Obsługa kolorowych czcionek

Przez wiele lat zmiany w typografii były raczej przyrostowe niż radykalne… to znaczy, aż pojawiły się kolorowe czcionki. (Ikony emotikonów na telefonie są przykładami kolorowych czcionek.) Podczas gdy przeglądarki od lat obsługują kolorowe czcionki, publikacje drukowane zignorowały je do tej pory: QuarkXPress 2018 to pierwsza aplikacja układowa, która w pełni obsługuje czcionki kolorowe. QuarkXPress obsługuje czcionki kolorowe w formatach SVG, SBIX i COLR. I możesz ich używać na wydrukach, w formacie PDF i wyjściach cyfrowych. Aby zrozumieć, jak działają kolorowe czcionki i jak otworzą nową przestrzeń dla Twojej kreatywności,


Ulepszona lista czcionek

Dobry krój może zwiększyć przyjemność czytania widza, ale nawet najlepsze kroje nie są odpowiednie dla każdej sytuacji. Lista czcionek została zmieniona w QuarkXPress 2018, aby pomóc w dokonaniu najlepszych wyborów typograficznych. Rodzina czcionek i dostępne style czcionek (rzymskie, pogrubione itp.) Są teraz wyświetlane w dwóch oddzielnych kombinacjach. Ponadto style czcionek są mapowane na przyciski stylów P / B / I w paletach i oknie dialogowym. Oczywiście nadal można wyłączyć listę czcionek WYSIWYG dla list rodzin czcionek, a style czcionek są zawsze wyświetlane w domyślnej czcionce systemowej.

Hyphenation Strictness Levels

QuarkXPress dostarcza technologię dzielenia wyrazów od wersji 6.5. Jest oparty na technologii licencjonowanej przez UB Dieckmann, uważanej przez wielu za najlepsze dzielenie wyrazów dostępne na rynku. Ale robi się lepiej. W QuarkXPress 2018 można wybrać jeden z pięciu poziomów ścisłości dzielenia wyrazów. Wszędzie można podzielić wyraz, który jest poprawny gramatycznie lub np. wybrałem tylko dzielenie wyrazów złożonych. Wybierasz, który poziom surowości jest najlepszy dla twojej publikacji. I oczywiście możesz zdecydować o tym dla każdego pojedynczego akapitu, jeśli wybierzesz. Poziomy ścisłości dzielenia są dostępne dla wszystkich języków obsługiwanych przez silnik dzielenia wyrazów QuarkXPress, w tym angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański i wiele innych.


PROFESJONALNA PUBLIKACJA DRUKU

Bezpośredni import InDesign® IDML

Wraz z coraz większą liczbą użytkowników InDesign przechodzących na QuarkXPress, nadszedł czas, aby jeszcze bardziej ułatwić migrację. Oczywiście można użyć istniejących funkcji QuarkXPress do konwersji plików PDF utworzonych w dowolnej aplikacji lub nawet skopiować i wkleić obiekty InDesign do natywnych obiektów QuarkXPress. Jednak migruje tylko elementy projektu, a nie na przykład arkusze stylów i strony wzorcowe. Nowy natywny import InDesign IDML w QuarkXPress 2018 konwertuje dokumenty IDML InDesign bezpośrednio do formatu QuarkXPress.

* Funkcje, których nie oferuje InDesign i QuarkXPress, nie będą konwertowane. Nie wszystkie funkcje InDesign są obecnie obsługiwane. Funkcje, w których QuarkXPress oferuje lepszą funkcjonalność niż InDesign, mogą wymagać przeróbek, aby wykorzystać pełne możliwości programu QuarkXPress.

Co to jest zaleta programu QuarkXPress Advantage?

QuarkXPress Advantage to nowe podejście do oprogramowania, które daje Ci kontrolę. Korzystając z programu QuarkXPress Advantage, uzyskasz dostęp do każdej aktualizacji i aktualizacji QuarkXPress oraz nieograniczonej pomocy technicznej i zawsze będziesz właścicielem oprogramowania QuarkXPress.

Korzyści

Zawsze o krok do przodu

Dzięki QuarkXPress Advantage wiesz, że będziesz mieć dostęp do każdej nowej funkcji i każdej nowej wersji QuarkXPress. Nie zgaduj się z aktualizacji i zacznij już dziś oszczędzać.

Święty spokój

Potrzebuję pomocy? Zrelaksuj się wiedząc, że możesz skorzystać z naszych ekspertów QuarkXPress z nieograniczoną pomocą techniczną z oddzwanianiem telefonicznym, e-mailem i czatem. Ponadto będziesz mieć osobistego menedżera konta do wszystkich innych pytań.

Zmaksymalizuj swoje inwestycje

Nagraj siebie za myślenie przed sobą. Wybierz plan trzyletni i zaoszczędź 20% w stosunku do planu rocznego. Jest to szybki sposób na umieszczenie pieniędzy w kieszeni i pozostanie na bieżąco.

Co jest zawarte

 • Wszystkie aktualizacje i aktualizacje QuarkXPress
 • QuarkXPress 2018 (jeśli jeszcze go nie posiadasz)
 • QuarkXPress 2019 (wkrótce)
 • Nieograniczona pomoc techniczna
 • Ekskluzywne oferty specjalne (już wkrótce)
 • Seminarium internetowe „Zapytaj ekspertów”
 • Menedżer osobistego konta Quark
 • Wczesny dostęp do nowych wersji
 • Globalne licencje i obsługa języków
 • Dyskontowanie i ochrona cen
 • Scentralizowana kontrola i zgodność licencji
Quark

30 Przedmioty

4 innych produktów w tej samej kategorii: