Adobe RoboHelp ML Win
Adobe RoboHelp ML Win

Adobe RoboHelp ML Win

1 846,23 zł netto
2 270,86 zł brutto

  • Kod producenta: 65291607BA01A12
  • Platforma: Windows
  • Licencja: subskrypcja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja elektroniczna
  • Język: wielojęzyczny (MULTI)
Subskrypcja
Ilość
Dostępny

Pomoc techniczna na każdym urządzeniu

Adobe RoboHelp pozwala Ci w łatwy sposób tworzyć i dostarczać pomoc techniczną, rozwiązania i bazy wiedzy na każde urządzenie. Publikuj treści z wykorzystaniem responsywnego HTML5 najnowszej generacji by stworzyć intuicyjnie wyglądające layouty i nawigację oraz najlepsze w swojej klasie wyszukiwarki rozwiązań. Dynamicznie filtruj zawartość pod personalizowaną pomoc.

Poznaj Adobe RoboHelp

Odkryj na kreowanie zawartości!

Pracuj szybciej z nowym, stworzonym na nowo interfejsem użytkownika. Projektuj bogate materiały uzywając HTML5 i CSS3. Importuj najwyższej jakości pliki SVG, które mogą być skalowane pod strony internetowe i wydruki. Program zawiera edytor CSS, który umożliwia modyfikację wyglądu w czasie rzeczywistym. Importuj pliki WORD wraz z rozbudowaną obsługą grafik i stylów.

Publikacja na każdym urządzeniu i w każdym formacie.

Wyjdź na przeciw oczekiwaniom Twoich klientów tworząc materiały silnie spersonalizowane. Szybko zmieniaj wygląd swoich materiałów dzięki nowemu edytorowi szablonów. Publikuj treści w formie responsywnego HTML5, plików PDF, aplikacji mobilnych i wielu innych rozwiązań. Stwórz idealną wyszukiwarkę materiałów używając formularzy o nowych algorytmach, z autouzupełnianiem czy autokorektą. Przenieś personalizację na wyższy poziom z dynamicznymi filtrami zawartości.


65291607BA01A12
50 Przedmioty

8 innych produktów w tej samej kategorii: