RoboHelp Office for teams ENG EDU
RoboHelp Office for teams ENG EDU

RoboHelp Office for teams ENG EDU

858,32 zł netto
1 055,74 zł brutto

  • Kod producenta: 65291609BB01A12
  • Platforma: Windows
  • Licencja: subskrypcja edukacyjna (EDU)
  • Forma: wersja elektroniczna
  • Język: angielski (ENG)
Subskrypcja
Ilość
Dostępny

Adobe RoboHelp - licencja edukacyjna - język angielski


Pomoc techniczna na każdym urządzeniu

Adobe RoboHelp pozwala Ci w łatwy sposób tworzyć i dostarczać pomoc techniczną, rozwiązania i bazy wiedzy na każde urządzenie. Publikuj treści z wykorzystaniem responsywnego HTML5 najnowszej generacji by stworzyć intuicyjnie wyglądające layouty i nawigację oraz najlepsze w swojej klasie wyszukiwarki rozwiązań. Dynamicznie filtruj zawartość pod spersonalizowaną pomoc.


Pomoc techniczna na każdym urządzeniu

Poznaj Adobe RoboHelp

Odkryj na kreowanie zawartości!

Pracuj szybciej z nowym, stworzonym na nowo interfejsem użytkownika. Projektuj bogate materiały używając HTML5 i CSS3. Program zawiera edytor CSS, który umożliwia modyfikację wyglądu w czasie rzeczywistym. Importuj pliki WORD wraz z rozbudowaną obsługą grafik i stylów.

Publikacja na każdym urządzeniu i w każdym formacie.

Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom Swoich klientów tworząc materiały silnie spersonalizowane. Szybko zmieniaj wygląd swoich materiałów dzięki nowemu edytorowi szablonów. Publikuj treści w formie responsywnego HTML5, plików PDF, aplikacji mobilnych i wielu innych rozwiązań. Stwórz idealną wyszukiwarkę materiałów używając formularzy o nowych algorytmach, z autouzupełnianiem czy autokorektą. Przenieś personalizację na wyższy poziom z dynamicznymi filtrami zawartości.

Wymagania systemowe można sprawdzić na stronie Adobe.


65291609BB01A12
50 Przedmioty

6 innych produktów w tej samej kategorii: