Roxio Toast Titanium 19 Mini Box ENG
Roxio Toast Titanium 19 Mini Box ENG

Roxio Toast Titanium 19 Mini Box ENG

300,44 zł netto
369,55 zł brutto
  • Kod producenta: RTOT19MLMBEU
  • Platforma: Mac
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja pudełkowa
  • Język: angielski (ENG)
Ilość
Dostępny

Roxio® Toast®19 Titanium, nagrywarka Blu-ray i DVD dla komputerów Mac®


Odkryj NOWĄ edycję Roxio® Toast® 19 Titanium, preferowaną nagrywarkę CD i DVD dla komputerów Mac.

Toast Titanium wykracza poza tradycyjne nagrywanie dysków, dostarczając kompletny pakiet do zarządzania mediami cyfrowymi.

Poznaj zestaw usprawnionych narzędzi zaprojektowanych do intuicyjnego nagrywania, kopiowania, zgrywania, przechwytywania, konwertowania i stosowania podstawowych zmian w plikach wideo, audio i plikach danych.

Szybko twórz i szyfruj kopie zapasowe płyt, nagrywaj domowe filmy na płyty z niestandardowymi rozdziałami i menu, a nawet konwertuj pliki lokalne do popularnych formatów.

Roxio Toast 19 Titanium to kompleksowe rozwiązanie do obsługi dysków i mediów cyfrowych.
1. Kompletny pakiet do nagrywania i multimediów cyfrowych dla komputera Mac

 

Odkryj narzędzia, dzięki którym Toast jest wiodącą w branży nagrywarką dysków CD i DVD dla komputerów Mac od ponad 25 lat.

To kompleksowe rozwiązanie do zarządzania mediami cyfrowymi ma narzędzia potrzebne do nagrywania i kopiowania dysków, szyfrowania, zgrywania i konwertowania plików, przycinania klipów wideo, tworzenia grafiki cyfrowej i ulepszania dźwięku!
Uproszczony interfejs użytkownika i nowe usprawnienia przepływu pracy pomagają tworzyć dyski ze zdjęciami i kopie zapasowe danych, konwertować pliki cyfrowe do popularnych formatów i przesyłać projekty do chmury.

Wyjdź poza tradycyjne pakiety do nagrywania płyt i zabezpiecz swoje dane przed nieautoryzowanym dostępem, poznaj narzędzia do nagrywania ekranu i edycji dźwięku oraz bądź kreatywny dzięki stylizacji zdjęć opartej na sztucznej inteligencji w Roxio Akrilic.
2. Nagrywaj dyski CD, DVD, AVCHD i Blu-ray *

 

Toast to coś więcej niż tylko sprawdzony zestaw wielokrotnie nagradzanych narzędzi do nagrywania.

Po prostu przeciągnij i upuść ulubione pliki muzyczne, wideo, zdjęcia i pliki danych, aby nagrać je na dyskach CD i DVD.
Ogarnij dane na wielu dyskach, archiwizuj i twórz kopie zapasowe plików na dysku, a nawet twórz dyski DVD z dostosowywanymi rozdziałami i menu.
Skorzystaj z nowej wydajności i pozwól Toast zresetować projekt, otworzyć nowy przepływ pracy, a nawet zamknąć aplikację po zakończeniu nagrywania. I nigdy nie stracisz bezcennych plików, ponieważ Toast ułatwia katalogowanie danych i ich natychmiastowe lokalizowanie. *

*Nagrywanie płyt Blu-ray wymaga zakupu oddzielnej wtyczki do Toast Titanium, ta wtyczka jest dołączona do Toast Pro. 

3. NOWOŚĆ Uproszczony interfejs i efektywność przepływu pracy

 

Usprawnij zarządzanie multimediami cyfrowymi dzięki przeprojektowanemu interfejsowi Toast i nowym usprawnieniom przepływu pracy.

Z łatwością poruszaj się po nieodkrytych funkcjach dzięki nowej karcie menu i przeglądaj narzędzia według kategorii.
Przypnij do ośmiu najczęściej używanych przepływów pracy, aby mieć do nich szybki dostęp po uruchomieniu aplikacji Toast.
Zaktualizowana przeglądarka multimediów ułatwia znajdowanie, przeglądanie oraz przeciąganie i upuszczanie plików do projektów dzięki automatycznemu filtrowaniu, które pokazuje, które pliki są zgodne z typem projektu.

Poznaj nowe zautomatyzowane opcje, które instruują Toast, co zrobić po zakończeniu projektu - wznów edycję, rozpocznij nowy projekt, a nawet zamknij aplikację - dzięki czemu możesz spokojnie odejść od trwającej pracy.

Przewodnik pomocy z możliwością wyszukiwania sprawia, że ​​przepływ pracy w zakresie zarządzania multimediami jest bardziej intuicyjny i elastyczny niż kiedykolwiek. 

4. Szyfruj i chroń swoje pliki hasłem za pomocą Roxio Secure Burn


Chroń swoje osobiste i poufne informacje za pomocą Roxio Secure Burn oraz szyfruj i chroń swoje płyty CD, DVD i USB.
Roxio Secure Burn może tworzyć formaty kompatybilne z systemami Mac i Windows, dzięki czemu zaszyfrowane pliki można odczytać w dowolnym systemie operacyjnym.
Chroń swoje informacje dzięki szyfrowaniu na poziomie bankowym (256-bitowym) i ochronie hasłem, które wyznaczają standard przestrzeni. Dzięki wiodącym w branży narzędziom do zabezpieczania danych i szyfrowania, Toast zapewnia coś więcej niż tylko tradycyjne nagrywanie - zapewnia spokój ducha.

5. Twórz dyski DVD z niestandardowymi menu, muzyką i rozdziałami

 

Zmień rosnącą kolekcję filmów na swoim laptopie, telefonie komórkowym i zewnętrznym dysku twardym w pełne domowe menu filmowe!

Dzięki funkcji Toast i nagraniu na DVD możesz łatwo przenieść swoje projekty wideo na wyższy poziom dzięki dostosowywanym menu, podmenu, rozdziałom i muzyce.
Wybierz jeden z ponad 20 szablonów tematycznych, z łatwością przeciągnij i upuść materiał, a następnie dostosuj za pomocą punktów rozdziałów, zabawnego tekstu, filtrów i nie tylko!
Twórz profesjonalne produkcje i nagrywaj swoje historie na dysk - to świetny sposób na połączenie wielu wspomnień!
 

6. Kopiowanie, konwertowanie, zgrywanie i odzyskiwanie plików z dysków


Duplikuj * lub twórz kopie zapasowe domowych filmów wideo, muzyki lub dysków z danymi, aby udostępniać je znajomym i rodzinie.
Toast ma narzędzia do odzyskiwania plików z uszkodzonych dysków i identyfikowania wszelkich plików, których nie można odzyskać.
Z łatwością konwertuj pliki z płyty na format cyfrowy lub konwertuj pliki lokalne na inny popularny format cyfrowy. Niestandardowe profile, ustawienia wstępne i opcje programu Toast ułatwiają przetwarzanie projektów, gdy jesteś z dala od komputera.

* Nie kopiuje ani nie przechwytuje treści chronionych przed kopiowaniem.RTOT19MLMBEU
50 Przedmioty

7 innych produktów w tej samej kategorii: