ESET Parental Control - Android
ESET Parental Control - Android

ESET Parental Control - Android

63,39 zł netto
77,97 zł brutto
Subskrypcja
  • 1 Rok
  • 2 Lata
  • 3 Lata
Licencja
Ilość
Dostępny

ESET Parental Control

 

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pociech w Internecie w przyjazny dla nich sposób.

Dla Twoich dzieci cyfrowy świat jest pełen emocji i wrażeń.

Aplikacja ESET Parental Control dla urządzeń z systemem Android pomoże Ci czuwać nad bezpieczeństwem Twoich dzieci, gdy te korzystają ze swoich smartfonów lub tabletów. Pozwoli Ci decydować, z których aplikacji mogą korzystać Twoje pociechy i do jakich witryn mogą mieć dostęp.

Aplikacja pozwala również sprawdzać gdzie aktualnie znajduje się dziecko, a także przesłać na jego urządzenie komunikat, którego nie będzie mogło zignorować.

Kontrola aplikacji

Skorzystaj z gotowych filtrów, dzięki którym dowiesz się które aplikacje na urządzeniu Twojej pociechy są odpowiednie dla jej wieku, a które nie.

Kontrola dostępu do stron internetowych

Zablokuj strony zawierające treści nieodpowiednie dla dziecka w danym wieku. Decyduj, jakie strony internetowe i z których kategorii tematycznych, mogą być przeglądane przez Twoje dzieci, a do których nie powinny mieć dostępu.

Lokalizator dziecka

Sprawdź na mapie, gdzie znajduje się urządzenie każdego z Twoich dzieci.

Ograniczenia czasowe

Decyduj kiedy Twoje dzieci mogą grać na swoich smartfonach i tabletach.

Budżet czasowy

Określ maksymalną liczbę godzin przeznaczoną na korzystanie z gier i rozrywki w tygodniu – zdefiniowany czas będzie widoczny na urządzeniu dziecka. Pozwól pytać dziecku o zgodę na więcej czasu na zabawę bezpośrednio przez aplikację.

Wiadomość od rodzica

Wysyłaj swoim dzieciom komunikaty, które muszą być przez nie przeczytane i zaakceptowane by dalej korzystać z urządzenia.

Eset

100 Przedmioty

5 innych produktów w tej samej kategorii: