Shaderlight 2014 - klient licencji (EN, WIN/MAC, NET)
Shaderlight 2014 - klient licencji (EN, WIN/MAC, NET)

Shaderlight 2014 - klient licencji (EN, WIN/MAC, NET)

976,90 zł netto
1 201,59 zł brutto
Ilość
DostępnyShaderlightShaderlight to interaktywny silnik renderujący dla SketchUp, który umożliwia użytkownikowi dynamiczne modyfikowanie modelu i obserwację zmian renderowanego obrazu. Za pomocą Shaderlight dodawanie realistycznego oświetlenia, odpowiednich materiałów oraz tekstur do modelu 3D bezpośrednio z SketchUp z możliwością szybkiego regulowania oraz modyfikowania ustawień w celu uzyskania doskonałego wykończenia stanie sie prostsze niż kiedykolwiek.

Aby zobaczyć prezentację możliwości silnika renderującego Shaderlight kliknij tutaj.

Serwer/klient licencji - jak to działa?

  • Zainstaluj oprogramowanie na dowolnym komputerze w sieci lokalnej. Od tej chwili ten komputer będzie serwerem licencji.
  • Skonfiguruj pozostałe komputery (Client), które chcesz by miały dostęp do serwera licencji Shaderlight. Dzięki temu w momencie uruchomienia SketchUp z zainstalowanym Shaderlight, program automatycznie otrzyma licencję z serwera.
  • Jeżeli wszystkie licencje będą w użyciu, podłączenie kolejnej instancji Shaderlight do serwera licencji spowoduje, że na danej maszynie będzie ona pracować w trybie ograniczonym, do momentu aż, któraś z licencji nie zostanie zwolniona przez pozostałych użytkowników.

 

Kompatybilny z  SketchUp 7/8/2013/2014 
 
Liczba stanowisk

1
 
Wsparcie GPU

Nie
 
Wymóg aktywacji

Tak
 
 
Okres ważności licencji

Bezterminowa
 
 
Informacje dodatkowe

Do poprawnego działania licencji klienckiej
wymagana jest licencja serwera.
 


5 Przedmioty

6 innych produktów w tej samej kategorii: