Shadow Analysis (PL, WIN, LIC)
Shadow Analysis (PL, WIN, LIC)

Shadow Analysis (PL, WIN, LIC)

1 500,00 zł netto
1 845,00 zł brutto
Ilość
Dostępny

Shadow Analysis to wtyczka dla Google SketchUp służąca do analizy zacieniania w środowisku SketchUp. Analizy tworzone są w oparciu o model 3D oraz dokładne dane geograficzne oraz astronomiczne. Dzięki temu Shadow Analysis jest odpowiedzią na zapotrzebowanie architektów poszukujących szybkiego i dokladnego sposobu tworzenia analizy zacieniania w połączeniu z elastycznością i szybkością działania. 

Podstawową zaletą stosowani Shadow Analysis jest możliwość integracji z procesem tworzenia koncepcji bryły budynku. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe staje się sprostanie wysokim wymaganiom w krótkim czasie. Sekret polega na odejściu od tradycyjnego schematu pracy: koncepcja bryły -> rzuty, przekroje i elewacje budynu -> analiza zacienienia; w kierunku rozwiązań bazujących na wykorzystaniu mocy obliczeniiowej komputera: koncepcja bryły -> analiza zacienienia -> rzuty, przekroje i elewacje budynku. Zaletą takiej organizacji pracy jest rozwiązanie wielu problemów już na początku projektowania, co wyraźnie usprawnia prace nad kolejnymi etapami projektu.

Nowości:

  • poprawiona praca z materiałami przezroczystymi,
  • kosmetyczne zmiany przeszedł główny algorytm obliczający czas nasłonecznienia,
  • dodano opcję dedykowaną dla Łotewskiego prawa budowlanego (w angielskiej wersji językowej programu)Typ licencji - Komercyjna, download
System operacyjny - Windows XP, Vista/7 (32, 64bit)
Wersja językowa - Polska
Przygotowany dla - SketchUp
Liczba stanowisk - 1
Okres ważności licencji - Bezterminowa
5 Przedmioty