SimLab Composer 9 Pro 1 rok
SimLab Composer 9 Pro 1 rok

SimLab Composer 9 Pro 1 rok

391,06 zł netto
481,00 zł brutto
Ilość
Dostępny

Główne funkcje wersji Pro:

  • Rendering w czasie rzeczywistym.
  • Animacje.
  • Budowanie sceny.
  • Podstawowe funkcje VR.

OPIS PRODUKTU

SimLab Composer to narzędzie do budowania scen, tworzenia animacji, renderingu oraz udostępniania modeli.

Tworzenie scen

SimLab Composer dostarcza użytkownikom wszystkich narzędzi potrzebnych do budowy scen 3D z istniejących modeli. Dzięki unikalnym narzędziom jak snap to object oraz snap to ground tworzenie scen 3D staje się intuicyjne i szybkie. SimLab Composer zachowuje strukturę importowanych modeli 3D co umożliwia użytkownikowi wybór poziomu, na którym chce pracować (powierzchnia, ciało, podzespoły). Program oferuje również narzędzia do generowania współrzędnych tekstur jeżeli takowych nie posiadają.

Współdzielenie scen

SimLab Composer umożliwia użytkownikom współdzielenie swoich scen 3D. 

3D PDF: Za pomocą wkomponowanej wtyczce 3D PDF sceny 3D utworzone za pomocą SimLabSoft Composer mogą być eksportowane jako pliki PDF. Dzięki temu w bezpośrednio w pliku PDF użytkownik może wyświetlić, obracać i wchodzić w interakcję ze sceną.

3D HTML (WebGL): Composer wspiera współdzielenie modeli jaki pliki HTML, które mogą być otwarte w dowolnej przeglądarce internetowej.

Eksport Android/iPad: sceny 3D stworzone za pomocą Composera mogą być również eksportowane do formatu *.zim, które mogą być otwarte za pomocą SimLab CAD Viewer na urządzeniach iPad oraz z systemem operacyjnym Android.

Renderowanie: zawiera licencjonowaną wersję silnika renderującego Luxion. Jest to wysokiej jakości, szybkie oraz precyzyjne narzędzie, które umożliwi użytkownikowi na tworzenie fotorealistycznych obrazów. 

Animacja: umożliwia użytkownikom na proste tworzenie animacji pokazujące ruch projektowanej maszyny czy prezentacji domu. 

Porównanie wszystkich wersji programu SimLab Composer można zobaczyć tutaj.

Wymagania

  • Windows 7 (64-bit) lub nowszy / MacOS 10.9 lub nowszy
  • 2GB RAM lub więcej
  • 2GB wolnego miejsca na dysku lub więcej
  • Rozdzielczość monitora: 1440x900 lub lepsza
  • karta graficzna z pamięcią 256MB

3 Przedmioty

8 innych produktów w tej samej kategorii: