Adobe Spark PL Win/Mac
Adobe Spark PL Win/Mac

Adobe Spark EN Win/Mac

1 058,42 zł netto
1 301,86 zł brutto

  • Kod producenta: 65296747BA01A12
  • Platforma: Windows, Mac
  • Licencja: subskrypcja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja elektroniczna
  • Język: Angielski (ENG)
Ilość
Dostępny

Błyskawiczne przekształcanie pomysłów w zachwycające historie wizualne

Aplikacja Adobe Spark — dostępna na stronach internetowych oraz urządzeniach przenośnych — oferuje łatwą metodę tworzenia grafiki do mediów społecznościowych, stron internetowych oraz krótkich nagrań wideo.Wybierz aplikację Spark w ramach oddzielnego członkostwa lub w planie Adobe Creative Cloud, aby korzystać z całej gamy szablonów premium i czcionek Adobe Fonts. Rozwiązanie umożliwia dodawanie oznaczeń marki, które nadają tworzonym materiałom szczególnego charakteru.

Błyskawiczne tworzenie wpisów w serwisach społecznościowych

Błyskawiczne tworzenie wpisów w serwisach społecznościowych

Dzięki aplikacji Spark tekst i zdjęcia zmieniają się w atrakcyjną grafikę o profesjonalnym wyglądzie. Wystarczy wybrać szablon projektu, dodać fotografie i tekst, a następnie zmienić rozmiar w celu dopasowania do wymagań ulubionego blogu lub serwisu społecznościowego.

Zachwyt w Internecie

Aplikacja Spark umożliwia łączenie słów, obrazów i wideo w dynamiczne historie internetowe. Dostępne są różnorodne wstępnie ocenione projekty, do których wystarczy dodać własne elementy — i to wszystko. Każdy projekt — opracowanie na temat lektury, cotygodniowy biuletyn czy opowieść z podróży — otrzyma indywidualną nutę.

Zachwyt w Internecie
Dynamiczna deklaracja

Dynamiczna deklaracja

Korzystając z aplikacji Spark, można w prosty sposób połączyć klipy wideo, zdjęcia, ikony oraz narrację z dynamicznymi efektami kinowymi i profesjonalną ścieżką dźwiękową, aby uzyskać interesującą historię wideo. Uzyskanie efektywnego przekazu wymaga tylko kilku minut pracy.

Wyróżnij się z tłumu dzięki historiom z oznaczeniami marki.

Przedstawiamy aplikację Adobe Spark.

Przedstawiamy aplikację Adobe Spark.

Ułatwia ona dodawanie logo, kolorów i czcionek do grafiki w mediach społecznościowych, stron internetowych, a nawet wideo. Platforma Spark jest dostępna w ramach dowolnego planu Creative Cloud, a także jako niezależne członkostwo dla użytkowników indywidualnych, zespołów i przedsiębiorstw.


100 Przedmioty

1 inny produkt w tej samej kategorii: