• Nowy
Tablet Graficzny Deco PRO M
Tablet Graficzny Deco PRO M
Tablet Graficzny Deco PRO M
Tablet Graficzny Deco PRO M
Tablet Graficzny Deco PRO M
Tablet Graficzny Deco PRO M

Tablet Graficzny Deco PRO M

470,73 zł netto
579,00 zł brutto
Ilość
Dostępny

XP-Pen Deco Pro M … Odkryj nowy poziom kreatywności!

Na Deco Pro M możesz pracować z niezrównaną wydajnością dzięki przełomowej konstrukcji pokrętła, które łączy w sobie funkcjonalność rolki i trackpada. Ułatwia sterowanie i zapewnia większą kontrolę nad projektem dzięki czemu Twoja praca jest szybsza i płynniejsza.

  • Podświetlenie pokrętła i rogów obszaru roboczego - tablet umożliwia pracę nawet w słabo oświetlonym pomieszczeniu.

  • 8 konfigurowalnych przycisków - które możesz dowolnie dopasować do swoich potrzeb.
  • Piórko bez baterii - piórko działa jak długopis, nie posiada baterii czyli nie wymaga ładowania, zapewniając ciągłe i nieprzerwane użytkowanie.

  • Czułość na najwyższym poziomie - osiąga aż 8192 poziomów czułości nacisku udostępniając użytkownikowi pełną paletę pędzli i piórek do modyfikowania, nawigowania i tworzenia.

  • Zwiększona swoboda tworzenia - urządzenie wykrywa pochylenie piórka aż do 60stopni, dzięki czemu daje możliwość bardziej naturalnego pisania i rysowania oraz dokładniejszego cieniowania.

  • Zwiększona swoboda ułożenia - Deco Pro M może być ułożony w 4 pozycjach: wyjściowej oraz po obrocie o 90, 180 i 270 stopni - pracuj tak jak Ci najwygodniej.

Kompatybilny z większością systemów operacyjnych i dostępnych programów graficznych - Windows 10/8/7, Mac OS X 10.10 lub nowszy, Android 6.0 lub nowszy, Photoshop®, SAI®, Painter®, Illustrator®, Clip Studio®, GIMP®, Medibang®, Krita®, Fire Alpaca®, Blender® 3D etc.

 

Specyfikacja:

Obszar roboczy: 279 x 157mm (11”x6”)

Rodzaj piórka: pasywne

Kąt nachylenia piórka: 60stopni

Czułość nacisku: 8192 poziomów

Rozdzielczość: 5080 LPi

Precyzyjność: ±0.01 cale

Klawisze skrótów: 8

Kolor: czarno-srebrny

Złącze: USB-C

Zawartość opakowania:

Tablet Deco Pro M; Piórko pasywne; 8x wkładów do piórka; Rękawica do rysowania; Kabel USB-C; Adapter USB - Micro USB; Adapter USB - USB-C; Instrukcja obsługi


0654913041287
10 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: