• Nowy
Tablet graficzny XP-PEN Star G960S Plus
Tablet graficzny XP-PEN Star G960S Plus
Tablet graficzny XP-PEN Star G960S Plus
Tablet graficzny XP-PEN Star G960S Plus
Tablet graficzny XP-PEN Star G960S Plus
Tablet graficzny XP-PEN Star G960S Plus

Tablet graficzny XP-PEN Star G960S

170,00 zł netto
209,10 zł brutto
Ilość
Dostępny

Uwolnij wyobraźnię

Twórz bez ograniczeń

Prezentujemy Ci profesjonalny i niezwykle cienki, piórkowy tablet graficzny XP-PEN Star G960S Plus w kolorze czarnym, kompatybilny z najpopularniejszym oprogramowaniem. Urządzenie dostosowane jest do osób praworęcznych i leworęcznych. Tablet ma obszar roboczy wielkości 228,8 x 152,6 mm, rozdzielczość 5080 lpi, a także 8192 poziomy nacisku. Dołączone do niego piórko to akcesorium bezprzewodowe i bezbateryjne, niezwykle czułe na nacisk.


Wysoka czułość

Tablet graficzny XP-PEN Star G960S Plus to niezwykle precyzyjne narzędzie, które charakteryzuje się wyjątkowo wysoką czułością nacisku. Ta funkcja pozwala Ci na większą kontrolę nad efektami pracy i umożliwia wykonywanie zadań z największą dbałością o szczegóły. Dzięki wrażliwości urządzenia masz szersze możliwości edycji swojego projektu - od twardości pojawiających się na ekranie rysowanych linii Twojego rysunku, po intensywność korygowania niedoskonałości i poprawiania struktury skóry w trakcie retuszu zdjęć. Sprawia to, że prezentowany tablet jest sprzętem niesamowicie wszechstronnym, przydatnym nie tylko grafikom komputerowym i kreatywnym artystom, ale również niezbędny do pracy profesjonalnym inżynierom i architektom.


Piórko o ergonomicznym kształcie

Każdy profesjonalista z pewnością zwróci uwagę na komfort pracy z narzędziami do edycji grafiki, wybierając piórko o ergonomicznym kształcie. Dzięki niemu ręka odczuwa mniejsze zmęczenie, a jej mięśnie i ścięgna są mniej naciągnięte. Nie inaczej jest z tabletem graficznym XP-PEN Star G960S Plus, który został wyposażony w dokładnie takie, ergonomiczne i wygodne piórko. Używając go, znacznie przyjemniej będzie Ci się pracowało nad projektami i boląca od wielogodzinnej edycji dłoń przestanie dokuczać. Zapomnij o bólu i ciesz się wygodnym edytowaniem obrazów bez konieczności robienia sobie przerwy na odpoczynek, by rozluźnić naciągnięte mięśnie.


Kompatybilny z większością programów

Tablet graficzny XP-PEN Star G960S Plus pozwala Ci na pracę z najczęściej używanymi aplikacjami do edycji grafiki i integruje się z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi. Dzięki temu, że jest kompatybilny z większością programów, możesz cieszyć się bezproblemową edycją projektów, nawet jeśli zajdzie nagła konieczność wymiany komputera lub zmiany oprogramowania. Wystarczy, że go odepniesz od starego sprzętu i podłączysz do nowego, a on ponownie będzie gotowy do pracy. Jest narzędziem uniwersalnym, które nie sprawi Ci nieprzyjemnych niespodzianek w trakcie wykonywania zadań.


Nowoczesny design

Tablet graficzny XP-PEN Star G960S Plus przykuwa uwagę swoim nietuzinkowym wyglądem, który jest zgodny z najnowszymi trendami. Jego nowoczesny design od razu rzuca się w oczy, a minimalizm stylistyczny sprawia, że pasuje do każdego współczesnego biura i świetnie wkomponuje się w otoczenie pozostałych akcesoriów podłączonych do Twojego komputera. Idealnie uzupełni Twoją przestrzeń roboczą.


Co w pudełku?

W opakowaniu razem z tabletem graficznym XP-PEN Star G960S Plus znajdziesz piórko, 10 wkładów do pióra, kabel USB, adapter USB - Micro USB i USB - USB-C, klips do piórka oraz instrukcję obsługi w języku polskim i kartę gwarancyjną.


10 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: