Varico Rozliczenie Płac RP WERSJA POJEDYNCZA
Varico Rozliczenie Płac RP WERSJA POJEDYNCZA

Varico Rozliczenie Płac RP WERSJA POJEDYNCZA

999,00 zł netto
1 228,77 zł brutto
Ilość
Dostępny

Dla jednej firmy bez ograniczeń zatrudnień pracowników na umowę o pracę. Poza tym posiada wszystkie opcje ułatwiające sprawy kadrowo- płacowe.

LICENCJA 1 ROK

 

Rozliczenie Płac RP jako program kadrowo-płacowy przeznaczony do obsługi kadr w małych i średnich przedsiębiorstwach, skutecznie wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi pracowników. Umożliwia on prowadzenie ewidencji i rozliczeń pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, zlecenie, agencyjną i umowę o dzieło – automatyczne nalicza kwoty wynagrodzeń i zasiłki za czas nieobecności. W zależności od wersji pozwala prowadzić sprawy kadrowe 1 lub wielu firm, a specjalnie dla biur rachunkowych przygotowaliśmy rozwiązania znacząco ułatwiają codzienną pracę.

 

 

Umożliwia on prowadzenie ewidencji i rozliczeń pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, zlecenie, agencyjną i umowę o dzieło – automatyczne nalicza kwoty wynagrodzeń i zasiłki za czas nieobecności. W zależności od wersji pozwala prowadzić sprawy kadrowe 1 lub wielu firm, a specjalnie dla biur rachunkowych przygotowaliśmy rozwiązania znacząco ułatwiają codzienną pracę.

Każda wersja aplikacji współpracuje z programem Płatnik oraz obsługuje system e-Deklaracje, dzięki czemu można wysłać elektronicznie deklaracje podatkowe. Bez względu na zakres opcji RP to rozwiązanie funkcjonalne i nieustannie aktualizowane do zmieniających się przepisów prawnych.

Pierwsza wersja programu Rozliczenie Płac RP powstała w 1995 roku – rozwijając nasz produkt, opieramy się na sprawdzonych przez lata rozwiązaniach.

 

Najważniejsze funkcje programu:

  • pełna obsługa systemu e-Deklaracji (masowy podpis e-Deklaracji);
  • możliwość prowadzenia kartotek pracowników;
  • możliwość definiowania składników wynagrodzeń (kwotowe, procentowe, z parametrem odliczania);
  • generowanie danych do deklaracji zgłoszeniowych (ZUA, ZZA, ZWA, ZCZA, ZCNA) i rozliczeniowych ZUS (RCA, RZA, RSA, DRA);
  • gotowe wzorce najważniejszych dokumentów związanych z obsługą pracowników;
  • automatyczne wyliczenie i ewidencjonowanie nieobecności pracowników (urlop, choroba, itd.);
  • prowadzenie kalendarza pracy dla grupy i dla całej firmy;
  • sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • możliwość pracy w sieci (dot. wersji sieciowej programu);
  • możliwość skorzystania z bazy ponad 1.700 aktualnych formularzy, druków, umów i deklaracji.


3 Przedmioty

15 innych produktów w tej samej kategorii: