Corel VideoStudio 2021 Pro BOX ENG
Corel VideoStudio 2021 Pro BOX ENG

Corel VideoStudio 2022 Pro BOX ENG

236,82 zł netto
291,29 zł brutto
  • Kod producenta: VS2022PMLMBEU
  • Platforma: Windows
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja pudełkowa
  • Język: angielski (ENG)
Ilość
Dostępny

Corel VideoStudio Pro 2022

Poznaj nową rodzinę popularnego programu Corel VideoStudio 2022!

Nowość! VideoStudio Pro 2022

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy już poznałeś tworzenie filmów, VideoStudio Pro 2022 to łatwe i przyjemne w obsłudze narzędzie do edycji wideo.

     NOWE obszary robocze i uproszczony interfejs użytkownika
     NOWE kreatywne efekty, w tym Split Screen wideo
     NOWE poprawki do najpopularniejszych narzędzi do edycji
     NOWE narzędzia do korekcji soczewki
     ULEPSZONA edycja wideo 360 

1. Zabawa i łatwa edycja wideo przy pomocy nowych narzędzi .

Uzyskaj dostęp do zestawu zabawnych i łatwych narzędzi do edycji wideo i przekształć swoje zdjęcia i filmy w filmy, które z dumą udostępnisz! VideoStudio Pro 2022 jest bardziej intuicyjny niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki czemu można łatwo tworzyć imponujące produkcje. Zacznij od szablonów projektów lub stwórz swój film od podstaw dzięki nowym kreatywnym funkcjom przeciągania i upuszczania! Szybka edycja za pomocą narzędzi do cięcia, przycinania, przycinania i korekcji wideo; dodawać tytuły i przejścia; nawet eksploruj swoją kreatywność dzięki zabawnym filtrom i efektom. Początkujący i doświadczeni użytkownicy pokochają elastyczność i łatwość obsługi, które wyróżniają tę edycję wideo. VideoStudio Pro 2022 jest bardziej zabawne, kreatywne i sprawia, że ​​życie na żywo i tworzenie filmów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

2. Wyposażony w funkcje, które ujawniają moc pod maską

VideoStudio jest uznawany przez recenzentów i redaktorów za zabawny, łatwy i wyposażony w wiele funkcji, więc śmiało i zaskakuj się tym, co możesz stworzyć! Wyjdź poza podstawowe narzędzia do korekcji i edycji wideo i przekształć materiał w wysokiej jakości filmy. Dodaj dramatu do swojej historii dzięki efektom ruchu, odkryj nowe perspektywy dzięki szablonom podzielonego ekranu i przenieś się w dowolne miejsce na świecie dzięki efektom zielonego ekranu. Nawet edytuj wideo 360 °! Ulepsz swoje nagrania dzięki sterowaniu korekcją kolorów i wykorzystaj ponad 1500 efektów, aby naprawdę przekształcić codzienne przygody w wysokiej jakości produkcje wideo. Dzięki VideoStudio Pro 2022 otrzymujesz wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia imponujących filmów i rozwijania umiejętności edytorskich.

3. Inteligentne, szybkie i łatwe w obsłudze narzędzia do tworzenia wideo

Tworzenie wysokiej jakości filmów w codziennych chwilach jest teraz szybsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki VideoStudio 2022. Przekształć swoje zdjęcia i filmy w pokazy slajdów i filmy w zaledwie kilka minut dzięki łatwym narzędziom do edycji VideoStudio. Skorzystaj z FastFlick, błyskawicznego twórcy pokazu slajdów, aby błyskawicznie tworzyć filmy. Po prostu wybierz szablon, przeciągnij i upuść zdjęcia lub klipy wideo i pozwól FastFlick pracować nad swoją magią. Masz problem z podjęciem decyzji, co uwzględnić w montażu pamięci? Pracuj mądrzej dzięki nowemu narzędziu Highlight Reel, inteligentnemu narzędziu filmowemu, które automatycznie analizuje i wydobywa najlepsze części multimediów i ustawia je tak, aby grało w rytm muzyki! Zawsze możesz zanurzyć się w projekcie na osi czasu VideoStudio, aby go dalej edytować. VideoStudio Pro 2022 oferuje więcej sposobów na sprawienie, aby edycja wideo była przyjemna, łatwa i kreatywna.

4. Przechwytywanie MultiCam

Angażuj widzów, powiększaj grono odbiorców i przechwytuj wideo dzięki MultiCam Capture Lite programu VideoStudio. Łatwo twórz filmy instruktażowe, wideo z gier, nagrywaj dema produktów i nie tylko za pomocą jednego łatwego w obsłudze oprogramowania do nagrywania. Oszczędzaj czas edycji, wyświetlając podgląd i kalibrując kolor i jasność każdego kanału przed nagraniem! Poznaj różnorodne kreatywne opcje, w tym efekty obrazu w obrazie, lub szybko przełączaj kąty kamery, aby zwiększyć zainteresowanie i przyciągnąć widzów. Od przechwytywania po edycję, VideoStudio zapewnia narzędzia potrzebne do tworzenia interesujących treści.

5. Edycja wideo 360 °

VideoStudio zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby edytować filmy 360 °! Szybko dodawaj tytuły, przycinaj filmy, a nawet konwertuj filmy 360 ° na standardowe filmy. Dzięki VideoStudio możesz dać widzom wyjątkową perspektywę, kontrolując kąt nagrania i badając efekty Tiny Planet i Rabbit Hole! Po edycji możesz łatwo udostępnić swój film bezpośrednio na YouTube lub wyeksportować go do zestawu słuchawkowego w wirtualnej rzeczywistości. Narzędzia do edycji 360 ° w VideoStudio sprawiają, że tworzenie unikatowych i potężnych filmów 360 jest naprawdę łatwe, aby wyrazić się twórczo pod każdym kątem.

6. Animacja poklatkowa

VideoStudio to świetne oprogramowanie dla początkujących kamerzystów, redaktorów i animatorów! Narzędzie animacji poklatkowej w produkcie ułatwia proces pracy dzięki intuicyjnym narzędziom, które pomagają w planowaniu i rejestrowaniu klatek. Użyj kamery internetowej lub podłącz kamerę i steruj przechwytywaniem bezpośrednio z VideoStudio! Skorzystaj z regulowanych przewodników, aby określić liczbę potrzebnych klatek, uchwycić swoją wizję i kliknąć, aby natychmiast skompilować i dodać je do projektu VideoStudio.

7. Tworzenie DVD

VideoStudio zapewnia narzędzia potrzebne do przekształcenia projektów wideo w dopracowane płyty DVD, aby dzielić się nimi i grać z przyjaciółmi i rodziną! Przekształć swoje domowe filmy za pomocą VideoStudio MyDVD i szybko twórz wysokiej jakości spersonalizowane płyty DVD z niestandardowymi menu, tytułami, rozdziałami i muzyką. Dzięki ponad 50 szablonom tematycznym do wyboru, MyDVD ułatwia stylizowanie menu w celu dopasowania do projektu. Opanuj doznania podczas oglądania następnego filmu w domu, nagrywając swój projekt na DVD lub AVCHD, aby przyjaciele i rodzina mogli się nim dzielić i odtwarzać raz po raz.


VS2022PMLMBEU
10 Przedmioty

1 inny produkt w tej samej kategorii: