Corel VideoStudio 2021 Ultimate BOX ENG
Corel VideoStudio 2021 Ultimate BOX ENG

Corel VideoStudio 2022 Ultimate BOX ENG

315,56 zł netto
388,14 zł brutto
  • Kod producenta: VS2022UMLMBEU
  • Platforma: Windows
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja pudełkowa
  • Język: angielski (ENG)
Ilość
Dostępny

Poznaj nową rodzinę popularnego programu Corel VideoStudio 2022!

VideoStudio  Ultimate 2022 - wspaniałe projekty filmowe w zasięgu ręki!

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy już poznałeś tworzenie filmów, VideoStudio Ultimate 2022 to łatwe i przyjemne w obsłudze narzędzie do edycji wideo.

     NOWE obszary robocze i uproszczony interfejs użytkownika
     NOWE kreatywne efekty, w tym Split Screen wideo
     NOWE poprawki do najpopularniejszych narzędzi do edycji
     NOWE narzędzia do korekcji soczewki
     ULEPSZONA edycja wideo 360 °

 

Dlaczego wybieramy VideoStudio Ultimate 2022?NOWOŚĆ!
Program Corel VideoStudio Ultimate 2022 sprawia, że tworzenie najlepszych dotychczas filmów jest przyjemne i łatwe. Ciesz się setkami filtrów, tytułów, przejść i grafik typu „przeciągnij i upuść” - i dodaj natychmiastową osobowość dzięki nowym naklejkom AR! Tylko VideoStudio Ultimate zapewnia dostęp do pełnej kolekcji potężnych narzędzi do edycji i ekskluzywnych kolekcji efektów wizualnych od liderów branży. Wykorzystaj moc stabilizacji wideo, nagrywania ekranu, gradacji kolorów, maskowania wideo i nie tylko i zaskocz się tym, co możesz stworzyć w NOWYM VideoStudio Ultimate 2022

1. Łatwa, intuicyjna i przyjemna edycja wideo z pełną kontrolą

VideoStudio Ultimate 2022 jest łatwe w użyciu, przyjemne w nauce i ułatwia tworzenie filmów, które zachwycają i inspirują! Bardziej wydajne niż kiedykolwiek, VideoStudio Ultimate 2022 koncentruje się na dodawaniu nowych opcji, które odblokowują Twoją kreatywność, i ulepszaniu ulubionych funkcji, aby poprawić wrażenia z edycji wideo. Ciesz się tytułami, przejściami, nakładkami i efektami typu „przeciągnij i upuść” oraz korzystaj z wyjątkowych, potężnych funkcji, takich jak gradacja kolorów, dynamiczne filmy na podzielonym ekranie i nowo ulepszony Kreator masek, który wykracza poza podstawową edycję i osiąga kinową jakość. Zdobądź wszystko, co kochasz w VideoStudio Pro, a także ekskluzywne kolekcje efektów premium za zaledwie kilka dolarów więcej! Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę użytkownika, umożliwiając płynną pracę na dwóch monitorach, edycję na wielościeżkowej osi czasu i oszczędność czasu dzięki usprawnionemu przepływowi pracy, który sprawia, że ​​życie na żywo i tworzenie filmów jest prostsze niż kiedykolwiek.

2. Pełen funkcji i filtrów, aby każda produkcja była jedyna w swoim rodzaju

VideoStudio jest powszechnie uznawane za zabawne, bogate w funkcje i łatwe w użyciu - dzięki czemu możesz zanurzyć się w edycji i zaskoczyć się tym, co możesz stworzyć. Skorzystaj z ekskluzywnych kreatywnych dodatków i zaawansowanych funkcji programu VideoStudio Ultimate 2022, aby przenieść swoje projekty na wyższy poziom. Skorzystaj z ponad 2000 unikalnych, dostosowywalnych efektów, filtrów i nowych nakładek lub przywołaj dramatyzm swojej historii dzięki efektom ruchu i dynamicznym tytułom o dużym wpływie. Dodaj zabawę za pomocą modnych naklejek AR i usprawnij edytowanie dzięki nowym błyskawicznym szablonom projektów. Wykorzystaj ekskluzywne narzędzia do tworzenia niestandardowych masek i przejść wideo, dostosuj gradację kolorów lub wyświetlaj wiele filmów jednocześnie z dynamicznymi filmami na podzielonym ekranie - to tylko kilka funkcji, które wyróżniają Ultimate. VideoStudio Ultimate 2022 ma wszystko, czego potrzebujesz, aby rozszerzyć się poza podstawowe korekty wideo i uzyskać wysokiej jakości wyniki. Jest coś dla każdego edytora wideo - niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy edytujesz od lat!

3. Efekty premium - wyłącznie w VideoStudio Ultimate

Wyjdź poza moc Pro dzięki ekskluzywnej kolekcji efektów premium od liderów branży VideoStudio Ultimate. Dokonuj niezwykłych transformacji twórczych, zwiększ zainteresowanie tytułami 3D i nadaj odpowiedni nastrój każdej scenie. Ciesz się zoptymalizowanymi pakietami efektów od NewBlueFX i ponad 100 nowymi efektami VitaScene od proDAD. Wprowadzaj poprawki w czasie rzeczywistym do poruszonych nagrań z ręki dzięki ulepszonemu narzędziu do stabilizacji wideo proDAD Mercalli. Z łatwością naprawiaj niedoskonałości, koryguj soczewki, poprawiaj i kalibruj kolor, twórz refleksy i wiele więcej!  Ciesz się wartymi setki dolarów ekskluzywnymi efektami premium w VideoStudio Ultimate za jedyne kilka dolarów więcej niż Pro.

4. Przechwytywanie i edycja MultiCam

Przechwytuj wideo z kamery internetowej i jednocześnie nagrywaj ekran za pomocą programu VideoStudio MultiCam Capture Lite, aby tworzyć filmy, które angażują widzów i powiększają grono odbiorców. Twórz w locie filmy instruktażowe, prezentacje produktów, nagrania ekranów gier, zajęcia online i nie tylko za pomocą jednego łatwego w użyciu oprogramowania do nagrywania. Oszczędzaj czas edycji, wyświetlając podgląd i kalibrując kolor i jasność każdego kanału przed nagraniem. Eksploruj efekty obrazu w obrazie, aby nałożyć materiał filmowy i pokazać wiele kątów jednocześnie lub po prostu przełączaj się między kątami kamery podczas odtwarzania wideo, aby zwiększyć zainteresowanie i przyciągnąć widzów. Od przechwytywania po edycję, VideoStudio zapewnia narzędzia potrzebne do tworzenia imponujących treści.

5. Edycja wideo 360

 

Zaoferuj widzom nową perspektywę, przekształcając materiał filmowy 360 za pomocą VideoStudio, wszechstronnego, kreatywnego edytora wideo. Z łatwością przycinaj nagrania, dodawaj tytuły i konwertuj wideo 360 na standardowe wideo za pomocą kilku kliknięć. Intuicyjne narzędzia ułatwiają kontrolowanie kąta widzenia widzów! Edytuj swoje nagrania, dodaj unikalne efekty Tiny Planet lub Rabbit Hole, a następnie udostępnij je bezpośrednio na YouTube lub wyeksportuj, aby wyświetlić na goglach wirtualnej rzeczywistości. Ciesz się elastycznością programu VideoStudio, aby tworzyć wyjątkowe i zabawne filmy 360, aby wyrazić siebie ze wszystkich stron.


VS2022UMLMBEU
1 Przedmiot

1 inny produkt w tej samej kategorii: