Corel VideoStudio 2019 Ultimate BOX ENG
Corel VideoStudio 2019 Ultimate BOX ENG

Corel VideoStudio 2019 Ultimate BOX ENG

259,25 zł netto
318,88 zł brutto
  • Kod producenta: VS2019UMLMBEU
  • Platforma: Windows
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja pudełkowa
  • Język: angielski (ENG)
Ilość
Dostępny

Corel VideoStudio Ultimate 2019

Twój talent kreatorski w tworzeniu materiałów wideo od teraz łączy się z łatwością obsługi nowego oprogramowania Corel VideoStudio Ultimate 2019. Zacznij niemal natychmiastowo używając szablonów Instant Project lub edytuj klasycznie w widoku wielu ścieżek na linii czasu. Opowiedz swoją historię z wielu kątów dzięki zaawansowanej obsłudze wielu kamer, która umożliwia jednoczesną edycję materiału aż z 6 źródeł.

Dodatkowo, cała synchronizacja ścieżek audio odbywa się automatycznie. VideoStudio 2019 Ultimate umożliwia wykorzystanie aż 2000 w pełni konfigurowalnych efektów, przejść czy filtrów wideo. 14 dodatkowych efektów Premium sprawi że z łatwością skorygujesz najczęściej występujące problemy czy sprawisz że wideo będzie bardziej atrakcyjne dzięki nowym niesamowitym efektom. Spraw by dzwięk w Twoich filmach był krystalicznie czysty dzięki automatycznym narzędziom do balansowania poziomów i ustawiania głosów tła.

Corel VideoStudio Ultimate 2019 sprawia że udostępnianie materiałów wideo staje się dziecinnie proste. W każdej chwili możesz przesłać filmy bezpośrednio na swoje ulubione strony, serwisy społecznościowe i inne. Twórz profesjonalnej jakości płyty DVD lub eksportuj i oglądaj swoje wideo na popularnych urządzeniach przenośnych. 2019 rozszerza także import/eksport HEVC (H.265). Oprogramowanie w pełni wspiera Windows 10, ekrany o rozdzielczości 4K i najnowsze procesory Intel 7 generacji.

Nowości i ulepszenia 2019

Poniżej przedstawiamy kilka nowych oraz ulepszonych funkcji oferowanych w najnowszej wersji programu VideoStudio Pro 2019:

Wzmocnienie kolorów (wyłącznie Ultimate)

Nadaj swoim filmom odpowiedni nastrój i nastrój dzięki zaawansowanym narzędziom do korekcji i regulacji kolorów. Pozwól, aby kolory zmieniały się łatwo i wzmacniały nasycenie i luminancję dla każdego koloru. Dostosuj każdy kolor za pomocą regulacji HSL, krzywych tonalnych, zakresu krzywych, profili LUT i innych.

Kreator dynamicznych szablonów do podziału ekranu (wyłącznie Ultimate)

Ekran nie ma granic z wideo dla podzielonego ekranu. Pozwala na wyświetlanie nowych klatek na ekranie za pomocą klatek kluczowych i tworzenie układów dla podzielonego ekranu. Wyświetlanie wielu filmów jednocześnie z efektami ruchu, kształtami i innymi elementami: możliwości twórcze są nieograniczone.


Edytor napisów 3D (wyłącznie Ultimate)

Twórz teksty trójwymiarowe by uatrakcyjnić swoje materiały wideo. Zacznij od gotowych wzorów, a kończ na pięknych efektach zachwycających Twoich widzów.

Stabilizacja wideo (wyłącznie Ultimate)

Usuń drgania ze swoich materiałów wideo nagrywanych z ręki. Spraw, żeby Twoje filmy były idealnie stabilne, bo nic nie rozprasza uwagi bardziej niż drgający materiał wideo.


Własne szablony dzielonego ekranu (wyłącznie Ultimate)

Pokazuj wiele materiałów wideo jednocześnie. Dzięki funkcji dzielonego ekranu, możesz tworzyć kompozycje w oparciu o gotowe szablony, lub projektować własny podział ekranu. Opowiedz historię z punktu widzenia paru kamer jednocześnie!

Kreator maski (wyłącznie Ultimate)

Dodawaj efekty wideo takie jak desaturacja, farby, rozmycie i wiele innych to zaznaczonych elementów przy pomocy nowego kreatora maski. Spraw by element na filmie został wyróżniony uzywając pędzla lub narzędzi kształtu.Pełne wsparcie dla wideo 360°

Wybierz swój najlepszy kadr i skonwertuj wideo nagrane wcześniej w 360 stopniach do standardowego formatu aby odtworzyć je na telewizorze lub w standardowych playerach video. Bądź pewien, że Twoja publiczność zobaczy dokładnie to co chcesz pokazać.

Śledzenie ruchu

Użyj śledzenia ruchu w Twoim materiale wideo i dodaj tekst, obrazek lub rozmyj twarz, logo, tablice rejestracyjne itp przy użyciu prostych narzędzi "Motion Tracking".


Filtry i efekty

Niech Twoje wideo nabierze nowego wyglądu dzięki kolekcji 2000 efektów, animacji i przejść. Chcesz aby film wyglądał jak nagrany retro kamera? A może jesteś fanem sepii? To wszystko można osiągnac dosłownie paroma kliknięciami.

Rozszerzenie koloru

Nie ma potrzeby ustawiania czy kalibracji koloru przed nagrywaniem materiału. Podczas edycji możesz zmienić balans bieli, dodać filtry saturacji, a także zamienić film na czarno-biały.


Filmy nagrywane na zielonym tle

Narzędziami najwyższej jakości możesz kontrolowac w jaki sposób obiekty wtapiaja się w tło. Uzywaj masek, ustawiaj kolor przezroczystości, usuwaj łatwo tła i dodawaj różne zabawne efekty paroma kliknięciami.

Normalizacja ścieżek audio

Edytujesz ściezki audio pochodzące z wielu źródeł? Każdy klip ma własną ścieżkę? Masz problem z poziomem głośności? Teraz to nic prostszego, w VideoStudio znajdziesz narzędzia, dzieki którym automatycznie wyrównasz poziom dzwięku do interesującej Cię głośności.


Darmowa baza soundtracków

Uzyskaj dostęp do dobrych i darmowych soundtracków i efektów dzwiękowych, które możesz użyć w swoich filmach. Łatwo przesuwaj je z biblioteki na swoja oś czasu, a automatycznie dopasują się do Twojego filmu i Twoich ustawień.

Rozszerzona obsługa nowych formatów

Rozszerzona kompatybilność dzięki obsłudze importu/eksportu formatów HEVC (H.265), XAVC S i wiele innych oferujących większą kompresję, lepsza i większy detal jakość przy jednoczesnej mniejszej wadze pliku.


VS2019UMLMBEU
43 Przedmioty

2 innych produktów w tej samej kategorii: